Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nasz mały raj na ziemi :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasz mały raj na ziemi :)

Ewa_w_ogrodzie 21:23, 21 lis 2014


Dołączył: 20 lip 2014
Posty: 636
Witaj Asiu wpadam do Ciebie pooglądać. Kwiaty masz piękne. Czytam, że z goździkami nie masz co robić, mogę pomóc w tej kwestii
Donice przez domem cudne i właściwie za darmo. Ten mój wybór też do końca mnie nie przekonuje, drewno przed domem też nie koniecznie, bo mam go dużo na innych tarasach, tam byłyby super betonowe ale są drogie, no i już sama nie wiem co robić.
____________________
Pozdrawiam Ewa nasz ogród wspaniała przygoda czy czarna magia
siaaska 21:39, 21 lis 2014


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
Ewa_w_ogrodzie napisał(a)
Witaj Asiu wpadam do Ciebie pooglądać. Kwiaty masz piękne. Czytam, że z goździkami nie masz co robić, mogę pomóc w tej kwestii
Donice przez domem cudne i właściwie za darmo. Ten mój wybór też do końca mnie nie przekonuje, drewno przed domem też nie koniecznie, bo mam go dużo na innych tarasach, tam byłyby super betonowe ale są drogie, no i już sama nie wiem co robić.


Ewo dziekuję za odwiedzinki Większość kwitnących to taka zbieranina od znajomych Podobnie jak u Ciebie Jeśli chodzi o goździki... Czy inne roślinki, jeśli tylko da się je podzielić nie ma sprawy Podzielę się Tylko chyba najlepiej wiosną je dzielić Zapraszam Może znajdzie się coś jeszcze co Ci się spodoba
Jesli chodzi o donice to widziałm taki sposób na przerobienie plastikowych dnoic na betnowe. Czy wylanie ich w plastikowej formie. Bardzo fajnie to wygląda... i nie jest drogie. Trochę własnej pracy i gotowe TYlko nie wiem jak z trwałością... ale zawsze warto spróbować Przesyłam Ci kilka linków:
http://stylowi.pl/8695343

http://zpotrzebywnetrza.blogspot.com/2013/12/twory-z-betonu.html

Nawet ktoś na ogrodowisku takie robił ze szmat i betonu tylko już nie pamiętam kto.... Musiałabyś poszukać....
____________________
Asia - Nasz mały raj na ziemi i www.siaaska.zieloneblogi.pl
Ewa_w_ogrodzie 22:14, 21 lis 2014


Dołączył: 20 lip 2014
Posty: 636
Dzięki za dobry pomysł
____________________
Pozdrawiam Ewa nasz ogród wspaniała przygoda czy czarna magia
boguslawa_ma... 21:26, 22 lis 2014


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Asiu dawno u ciebie nie byłam ,spodobał mi się pomysł na berberysa że tniesz go w kulkę u mnie wielki krzew nie można przejść bo kuje,ale ma z niego kilka siewek i to bardzo daleko od krzewu,chyba ptaki roznoszą,
ale owoców też jest mało.Pozdrawiam
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
malgorzata_s... 22:02, 22 lis 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Asiu piękna kolorowa jesień U mnie już nawet berberysy łysawe Pozdrawiam serdecznie
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
siaaska 20:56, 23 lis 2014


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
boguslawa_madejska napisał(a)
Asiu dawno u ciebie nie byłam ,spodobał mi się pomysł na berberysa że tniesz go w kulkę u mnie wielki krzew nie można przejść bo kuje,ale ma z niego kilka siewek i to bardzo daleko od krzewu,chyba ptaki roznoszą,
ale owoców też jest mało.Pozdrawiam


Bogusiu bo i czytać nie było co... Mnie też dawno nie było... Teraz w zimowe wieczory może będzie więcej czasu to pokaże Wam zdjęcia z lata
Jakby tak Admiration się mi rozsiał byłabym bardzo szczęśliwa ale chyba to nie takie proste...
Dziekuję za odwiedzinki i też pozdrawiam
____________________
Asia - Nasz mały raj na ziemi i www.siaaska.zieloneblogi.pl
siaaska 20:59, 23 lis 2014


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Asiu piękna kolorowa jesień U mnie już nawet berberysy łysawe Pozdrawiam serdecznie


Gosia u nas też już nie tak kolorowo Berberysy już prawie nie mają listków, red baron tez juz przyschnięty. Zrobiło się szaro buro... Dobrze że chociaż wrzosy kolorowe Pocieszę się niedługo letnimi fotkami. Zapraszam i pozdrawiam
____________________
Asia - Nasz mały raj na ziemi i www.siaaska.zieloneblogi.pl
malgorzata_s... 21:02, 23 lis 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Na letnie fotki przybiegnę
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Kindzia 12:03, 25 lis 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Asiorek! Lanie Ci się należy!!! Tak długo Cię nie było, już myślałam, że nas opuściłaś

Pozdrówka
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
siaaska 19:49, 26 lis 2014


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Na letnie fotki przybiegnę

Zapraszam Może jutro uda się wstawić chociaż część bo tego tak dużo że ciężko się zdecydować... ale trochę jeszcze zimy przed nami to będą cieszyć oczy
____________________
Asia - Nasz mały raj na ziemi i www.siaaska.zieloneblogi.pl
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies