Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nasz mały raj na ziemi :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasz mały raj na ziemi :)

siaaska 21:20, 15 sty 2014


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
mira napisał(a)
czytałam ze Ci werbena od Sebka nie zakwitła, ja tez tak miałam, trzeba tę sadzonkę zabrać do domu do chłodnego, podlewac od czasu do czasu, ściąć całkiem i już w marcu powinna wypuszczać od korzenia - w maju do ogrodu i na pewno zakwitnie, a nasionka swoją drogą

pozdrawiam



Mira dziękuję za poradę w sprawie werbeny... Myślisz że może być w garażu (tam jest około 12-15 stopni) czy wziąść ją w bardziej słoneczne i trochę cieplejsze miejsce? Mam nadzieję że odżyje... Teraz jeszcze do siania nasionka mam... Oj liczę na cały łan tej werbeny...
____________________
Asia - Nasz mały raj na ziemi i www.siaaska.zieloneblogi.pl
mira 21:36, 15 sty 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Ja miałam w garażu tez w takiej temp. i wogóle się nie przejmowałam bo miałam nasiona, nasiona wysiałam 4 lutego i przez 2 miesiące nic - wytrzymałam i piszczałam jak zobaczyłam pierwsze maleństwa - potem znów maleństwa były bardzo długo maleństwami i znów była próba mojej cierpliwości ale jak je wsadziłam w maju do gruntu to już poooooszło
warto jak rosną w gruncie już uszczyknąć żeby się lepiej krzewiły - ja tego nie zrobiłam i też dobrze było
powodzenia!
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
siaaska 21:45, 15 sty 2014


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
Mam nadzieję że uda się z sadzonkami i roślinkami... Ja mało cierpliwa jestem ale ja mus to mus.. Wytrzymam Dzieki za pomoc jak tylko wyjdą dam znać
____________________
Asia - Nasz mały raj na ziemi i www.siaaska.zieloneblogi.pl
siaaska 22:12, 15 sty 2014


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
Jedyna moja reprezentacyjna i skończona rabatka nawet kolorowa Gdyby nie gołe patyczki berberysów to wydawało by się że to jesień a nie środek zimy...
Roslinki zwariowały... Róże i hortensje ogrodowe wypuszcają paczki, krokusy i tulipany wystawiają główki... Jak zima ich trochę nie przygłuszy to wiosną może być nieciekawie :/



Pniaczki postawione przypadkowo ale dopóki nie powstanie barierka pewnie zostaną Chyba że znajdę im nowe miejsce. Łopata czeka na śnieg... Może chociaż tak ściągniemy zimę



To już widoczki z naszego ostatniego spaceru... Te trawska... Nie nie... To nie nasz zarosnięty ogród ale sąsiednie działki... Zanim nie zostaną zagospodarowane chyba nie doczekam się idealnego trawnika... Wiatr wszystko niesie...




____________________
Asia - Nasz mały raj na ziemi i www.siaaska.zieloneblogi.pl
siaaska 22:14, 15 sty 2014


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
Te trawy też mają swój urok... i chmury... niby śniegowe ale ani jednego płatka na horyzoncie...





____________________
Asia - Nasz mały raj na ziemi i www.siaaska.zieloneblogi.pl
Pola 22:32, 15 sty 2014


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Asiu znalazłam Cię, dawno tu nie byłam droga krajanko.... Też nie było mnie na forum dosyć długo. W pięknej okolicy mieszkasz zazdroszczę widoku...
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
malgorzata_s... 22:34, 15 sty 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
No zguba się znalazła Pewno że będę zaglądać Pozdrawiam.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
jagoda99 02:39, 03 lut 2014


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
Witam Asiu I pozdrawiam piekne te Twoje okolice






















____________________
ogrodeczek jagody99 - Wizytówka ogrodeczek jagody99
bartek_luberda 21:05, 24 lut 2014


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Zdjęcia piękne Wiosna już tuż tuż
____________________
Ogródeczek
Krys 21:34, 24 mar 2014


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Witaj Asia dawno Cię nie było,pozdrawiam
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies