Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Przemka w ogrodzie.

Pokaż wątki Pokaż posty

U Przemka w ogrodzie.

Pszczelarnia 22:19, 14 maj 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Zbyszku i ja w tym roku się z nimi żegnam. Dość targania i przechowywania.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
hanka_andrus 23:07, 14 maj 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
A ja od dawna nie trzymam kaktusowatych w domu,ze względu na dzieci i wnuków.a pooglądaćmogę w palmiarni,
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
przemekg 11:11, 10 cze 2012


Dołączył: 20 gru 2011
Posty: 442
Witam miło wszystkich po przerwie
Trochę problemów i masa obowiązków więc przyjemności zeszły na dalszy plan.
Temat agaw i mnie dwa razy do roku bardzo denerwuje, szkoda mi ich ale wiem że zbliża się czas kiedy się najwzyczajniej nie zmieszczą w drzwi do piwnicy.
Ogród tej zimy bardzo ucierpiał, z duzym opóźnieniem ale wraca do lepszej formy wiecej kwiatów i krzewów zdobi swoimi kolorami, aż przyjemniej się w nim czas spędza po tych wszystkich zimowych stratach.
Najgorsze że nadal nie odzyskałem mocy wklejania zdjęć na forum, a podobno z komputerem jest wszystko ok
Więc może tylko w ten sposób jeden ogrodowy obrazek.
http://www.garnek.pl/pszcz/21287783
____________________
U Przemka w ogrodzie
zbigniew_gazda 08:21, 23 lip 2012


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11181
Cześć Przemku . Dawno Cię nie było wśród naszej braci . Dalej masz problemy z komputerem ? Pozdrawiam.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Moniika 22:13, 26 lip 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Niezła akcja z ta agawa... Pozdrawiam m
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Gardenarium 22:14, 26 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Przemku, spotkanie 18 sierpnia w sobotę
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
przemekg 12:58, 27 lip 2012


Dołączył: 20 gru 2011
Posty: 442
Witam wszystkich serdecznie
Zbyszku ja bywam i jestem cały czas tylko na pisanie czasu często braknie teraz w sezonie a ddo tego i te problemy z komputerem.
Moniko na szczęście to niezbyt często powtarzana operacja więc jeszcze daję radę.
Danusiu wiem czytałem. i dziękuję za ten głos rozsądku i zrozumienia dla produkcji szkółkarskiej, przeciez nie można realizować jesiennych zakupów na początku sierpnia, żywe rośliny musza miec na wszystko czas na przyjęcie się i ukorzenienie też.
Byłem w szkółce u Państwa Szmit i rozmawiałem , ta wcześniejsza data nie była by najszcześliwasza jeśli chodzi o zakupy.

No i wreszcie mogę wrócić do życia że tak powiem, wróciła mi moc wgrywania zdjęć a wystarczyło wgrać tylko inna przeglądarkę internetową,
Tyle teraz się dzieje że nie wiem od czego zacząć więc może klka ogólnych widoczków




____________________
U Przemka w ogrodzie
przemekg 13:06, 27 lip 2012


Dołączył: 20 gru 2011
Posty: 442
A jeszcze się pochwalę nowym zakątkiem jaki udało mi sie zrobic tej wiosny na niezagospodarowanym jeszcze terenie, w ubiegłym roku były pokrzywy i odpoady po remontach i pracach budowlanych, na szczęście dziś to już przeszłość, jak dla mnie za bylinowo ale jeszcze coś się wymyśli.



najgorsza wada tego zakątka to bardzo duży spadek terenu, pod pólnocną ścianą domu miejsce znalazły żurakwi i paprocie, a na bardziej słonecznej wystawie rabata trawiasta, taka mała sawanna ale w tym roku miskanty dostały ostro w kość i do teraz sie zbierają a jeszcze po przesadzeniu ciężko im idzie.

I jeszcze może kilka ogólnych obrazków przed burzą




____________________
U Przemka w ogrodzie
Pszczelarnia 13:57, 27 lip 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
przemekg napisał(a)




Ten szaro-niebieski kolor jest niebywały. Bardzo kolorowo masz. I dobrze, że już OK.
A bliskości szkółki Sz. prawdziwie zazdroszczę.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
monteverde 14:14, 27 lip 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Cieszę się Przemek ,że już"nadajesz" lubię oglądać Twoje gustowne nasadzenia
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies