Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Radosna twórczość Ani

Pokaż wątki Pokaż posty

Radosna twórczość Ani

Ninoja 19:18, 01 lut 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 185
Niesamowity zbieg okoliczności, wszystkiego naj naj dla dziewczyn.
____________________
Pozdrawiam Patrycja Ogród na torfowisku / Skalniak i przedogródek na torfowisku
anika 20:24, 01 lut 2012


Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 614
Jeszcze raz bardzo dziękuję. Tak my cały czas to przeżywamy a miną już rok. Ale mój teść od początku mówił, że się urodzą w ten sam dzień. Wykrakał.
____________________
Radosna twórczość Ani :)
Madzenka 00:14, 03 lut 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Widze Aniu, że Ty również zakładasz swój ogród. Będę śledzić Twoje poczynania od wiosny, a na razie trzymaj się cieplutko.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
anika 12:24, 03 lut 2012


Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 614
Nie mam się w tym momencie czym pochwalić
Na działkę nie chce mi się jechać bo brrrr zimno, więc nawet foteczek nie mogę porobić. Ach byle do wiosny
Ale wiesz, to forum wciąga - siedzę czytam, obserwuje. Cały czas mam nowe pomysły, cały czas coś na tych kartkach zmieniam. Zastanawiam się teraz nad obsadą tych moich rabat. Listę roślin już mam!!
____________________
Radosna twórczość Ani :)
popcorn 12:30, 03 lut 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Hej Aniu, trafiłam w końcu do Ciebie
Fajna działka, ma potencjał! Super że masz tyle drzew - część bym wycięła, ale resztę zostawiła! Dużo bym dała za stare drzewo, choćby owocowe

Córeczki w ten sam dzień - super sprawa Najlepszego dla jubilatek!!

pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
anika 12:41, 03 lut 2012


Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 614
Tak, część drzewek już jest usuniętych a reszta zostanie - jakoś je wkomponuję w całość ( chyba ) Na działce od wiosny będzie roboty po pachy. Marzy mi się połączenie ogrodu Danusi i ogrody Bogdzi. I te boskie kanciki które wprowadzają ład - szpadelek już mam - ha ha. A może foteczkę dołączyć i się pochwalić zakupem hmm.....

A córcie na tę chwilkę się cieszą z urodzinek w jeden dzień ale potem co będzie to nie wiem.

P.S. Daj znać ciut wcześniej o wyprawie do Tracza Już nas chyba z 4 się uzbierała.
____________________
Radosna twórczość Ani :)
Milka 12:22, 04 lut 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Aniu. Ja ostatnie lata, to w ogrodzie byłam z doskoku. Ale jak już byłam to pracowałam do utraty tchu Czekam na wiosnę, bo dużo nowych rzeczy zrobię, zobaczę efekt tego, co robiłam w ubiegłym roku. No a przede wszystkim wykańczamy domek letni i będę mogla już fajnie zagospodarować miejsce wokół niego W tym domku to dużo pracy i dość kosztownie, ale jakoś powolutku pójdzie. Tam ma być bilard i wszystkie sprzęt do siłowni i kominek i olbrzymi taras zimowy. Całość tego domku z tarasem to 110m.
Będę dokumentować Marzymy więc razem
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
anika 12:30, 04 lut 2012


Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 614
Ale te play i marzenia są super. Człowiek to taki ssak który musi mieć cel by prawidłowo funkcjonować My mamy Super
____________________
Radosna twórczość Ani :)
Milka 12:34, 04 lut 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
czyli czasami fajnie, jak coś niedokończone
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
anika 12:35, 04 lut 2012


Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 614
Jak niedokończone Irenko to super - gorzej jak jeszcze niezaczęte Ups
____________________
Radosna twórczość Ani :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies