Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Radosna twórczość Ani

Pokaż wątki Pokaż posty

Radosna twórczość Ani

anika 21:09, 05 lut 2012


Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 614
Wiem Bożenko. Julia dobrze już wie, że nic do buzi brać nie można. To jest już duża dziewczynka. Ale moja roczna Nadia to wręcz odwrotnie - wszystko pakuje co pod rękę podejdzie Muszę uważać.
____________________
Radosna twórczość Ani :)
AniaDS 23:01, 06 lut 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Podoba mi się trzeci projekt, ma spójne te zaokrąglenia. Nie za duże i nie za małe .
I pozdrawiam córeczki, spóźnione najlepsze życzenia urodzinowe przesyłam .
Ja też mam Nadię, ale o dwa latka starszą .
____________________
Ania i róże i cała reszta :)
anika 08:43, 07 lut 2012


Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 614
Dzięki, dzięki.
Projekcik też mi się podoba będę starała się zgodnie z nim robić rabaty.
A o wyborze imienia dla naszej córuni można by napisać wypracowanie. Mnie się strasznie podobało i nadal podoba ale miałam wielu krytyków. Uparłam się i bardzo się cieszę
____________________
Radosna twórczość Ani :)
Milka 12:58, 07 lut 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Aniu, u mnie rosną 4 wisterie. Wszystkie nieokrywane, bez problemu się przyjęły. Kwitły również. Zachowała mi się tylko 1 fotka, więc wklejam ci. Była mocno cięta, bo rozrasta się okrutnie, ale to moje ulubione pnącza
M. zbudował specjalną podporę
Tyle się dzieje na forum, że nie nadążam z czytaniem
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
anika 19:24, 07 lut 2012


Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 614
Irenko, dziękuję za informację. U Ciebie troszeczkę cieplej podobno jest Mam nadzieje, że i u mnie będzie rosła. Chcę aby rosła na konarze po starej jabłoni więc mój mąż będzie miał wolne
____________________
Radosna twórczość Ani :)
Mala_Mi 20:02, 07 lut 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484

Aniu, u mnie rosną 4 wisterie. Wszystkie nieokrywane, bez problemu się przyjęły. Kwitły również.


Buuuuuuu....a ja już czwarte podejscie robię do wisterii i niechcą się przyjąć.... kupuję kwitnące, duże, w donicy, od sprawdzonej szkółki... opatulałam na zimę....... i w tym roku się zdenerwowałam i nie opatuliłam..jak urosną i przetrwają to fajnie, jak nie ...trudno. Z wisteriami to jest tak, że jak sie spodoba to rosną, a jak nie to nie...... moja teoria ... niepoparta niczym.
Pergolę dla nich zbudowałam...... piekną ..i co .......Zauważyłam, że jak już chcę coś usunąć..... bo (tu wpisz sobie tysiąc powodów)...to wtedy zaczyna rosnać, a jak chucham i dmucham...to efekt odwrotny.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
anika 20:11, 07 lut 2012


Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 614
Łoooo no masz ci los. Bardzo mi się podobają te zwisające pachnące grona. Podobno musi mieć przepuszczalną żyzną ziemię, osłonięte zaciszne miejsce i dużo słoneczka. I teraz bądź tu mądra
Jak nie jest strasznie droga taka kwitnąca to zaryzykuję. Mam dla niej takie piękne miejsce - a jak już urośnie to marzy mi się drewniana taka postarzała ławeczka pod nią
____________________
Radosna twórczość Ani :)
Ninoja 20:12, 07 lut 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 185
To mnie zmartwiłyście... Nie wiedziałam że wisterie to takie kapryśne pnącza. Liczyłam że swoją już w tym roku posadzę aby pięła się na ganek i teraz się zastanawiam czy to dobry pomysł i może równolegle na wszelki wypadek posadzić powojnik botaniczny.
____________________
Pozdrawiam Patrycja Ogród na torfowisku / Skalniak i przedogródek na torfowisku
anika 20:21, 07 lut 2012


Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 614
Zaryzykuj może się przyjmie. Tylko z tym gankiem uważaj bo podobno Wisterki są bardzo ekspansywne i mogą niszczyć podpory. Szkoda ganku. Ale zanim coś zniszczy to musi się przyjąć Nie mam pojęcia jakie są ceny takich kwitnących - za 500 nie kupię
____________________
Radosna twórczość Ani :)
Ninoja 20:28, 07 lut 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 185
Zanim urośnie to zrobię jej jakąś podporę i chyba dam jej tylko jedna szansę. Bardzo podoba ale nie będę się upierać. Mam taką malutką około 50 cm wys. i chyba miała szczątkowe grono ale niepamiętam ile kosztowała, ale napewno nie majątek.
Odnoszę również wrażenie że ona baardzo powoli rośnie.
____________________
Pozdrawiam Patrycja Ogród na torfowisku / Skalniak i przedogródek na torfowisku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies