Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Radosna twórczość Ani

Pokaż wątki Pokaż posty

Radosna twórczość Ani

anika 13:36, 18 kwi 2012


Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 614
Ach, Irenko nawet przez myśl mi nie przeszło, że na własnej działce nie mogę kilku drewnianych desek z dachem postawić bez pozwolenia. Nasza szara rzeczywistość. Najgorsze jest to, że może tak się stać, że altana będzie już stała a ja jeszcze tego zgłoszenia nie będę miała do końca doprowadzonego. Mam już umówioną ekipę i przekładać nie będę, koniec. Teraz urzędnik zażądał szkicu technicznego z dokładnymi wymiarami kantówek, krokwi, spadkiem dachu itd itd. No kto by pomyślał
____________________
Radosna twórczość Ani :)
anika 21:13, 21 kwi 2012


Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 614
Śliczna była dzisiaj pogoda. Pomalowałam płotki pod powojniki a raczej prawie pomalowałam ponieważ okazało się, że dwie puszki sadolinu nie były wystarczające Trudno skończę w tygodniu podobna ma być ładnie.
Różyczki posadzone już jakiś czas temu - nie miałam czasu dzisiaj usunąć wokół nich trawy - czas w ogrodzie pędzie jak oszalały

AAAA i chwalę się swoim debiutem czyli kancikami. Szpadelek ekstra




różyczki w trawie




Na skalniaku zaczyna robić się bardziej soczyście

____________________
Radosna twórczość Ani :)
Ninoja 06:31, 22 kwi 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 185
Bombowo!
Jak dla mnie czas wogóle pędzi jak oszalały nie tylko na przyjemnościach w ogrodzie.
____________________
Pozdrawiam Patrycja Ogród na torfowisku / Skalniak i przedogródek na torfowisku
anika 18:44, 22 kwi 2012


Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 614
Patrycjo pędzi jak oszalały na nic nie wystarcza czasu. Rano planuje się listę z 20 pozycjami a ostatecznie wykonanych zadań jest kilka reszta przechodzi na dzień kolejny. Co zrobić

P.S. Ale w niedziele o 6.30 to ja przewracam się na drugi bok. No chyba, że dzieci się obudzą wcześniej
____________________
Radosna twórczość Ani :)
Ninoja 20:03, 22 kwi 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 185
Moje chłopaki jeszcze nie czują że w weekend można pospać i wstają jak zwykle czyli między 5 a 6, ale ja do rannych ptaszków należę.
I dzięki temu właśnie wypadł mi jeden z planów na długi weekend- wyrównanie i zagęszczenie podbudowy pod taras- ok. 12m3 jakieś 12 ton piachu...
Padam ale cieszę się niezmiernie
____________________
Pozdrawiam Patrycja Ogród na torfowisku / Skalniak i przedogródek na torfowisku
anika 12:06, 23 kwi 2012


Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 614
O babciu, o 5 robią kukuryku, wcześnie! Moje szczęścia budzą się o 7-7.30. Ale z drugiej strony o 5 można więcej zrobić niż od 7 Tylko kto to wytrzyma
____________________
Radosna twórczość Ani :)
monteverde 13:05, 23 kwi 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
ładny Aniu szpalerek
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
anika 13:34, 23 kwi 2012


Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 614
Hura, ktoś go pochwalił Ślicznie dziękuję jupi A pracy na szpalerku jeszcze od metra i ciut ciut, ale pomału do celu
____________________
Radosna twórczość Ani :)
kaisog1 13:50, 23 kwi 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Ania no poszalałaś z tymi kancikami
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
anika 14:14, 23 kwi 2012


Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 614
Zupełnie ich nie umiałam robić, ale jako tako wyglądają. Zobaczymy ile przetrwają:0 Trawa jest u mnie licha więc efekt wizualny też nie taki jak na trawniku bujnym i zadbanym.

P.S. Gosiaczku to moja pierwsza próba jeszcze jakieś 300 m kancików i będzie robota skończona
____________________
Radosna twórczość Ani :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies