Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś będzie tu pięknie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu pięknie ...

Evchen 05:05, 23 sie 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Zawsze wiedziałam, że Dolny Śląsk to miejsce idealne do mieszkania.. a Wroclove i okolice to Madżenie ... .. jak to było?... Nie do opowiedzenia... do zobaczenia.....
Czy mogę być przyjęta do Komitetu... ?... obiecuję godnie reprezentować...
Konstancja już booknęłam DD, ... przyjdzie mi wrócić na ojcowiznę... zawsze to bliżej do was...
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
Madzenka 06:32, 23 sie 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Evchen napisał(a)
Zawsze wiedziałam, że Dolny Śląsk to miejsce idealne do mieszkania.. a Wroclove i okolice to Madżenie ... .. jak to było?... Nie do opowiedzenia... do zobaczenia.....
Czy mogę być przyjęta do Komitetu... ?... obiecuję godnie reprezentować...
Konstancja już booknęłam DD, ... przyjdzie mi wrócić na ojcowiznę... zawsze to bliżej do was...


Wracaj Ev na ojcowiznę
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Mala_Mi 07:31, 23 sie 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Tylko czytam i uciekam....
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Lena 07:41, 23 sie 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Oj jakie z Was kobietki modelki

Promienne,roześmiane - bije od was blask

Pozdrawiam
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Pszczelarnia 08:16, 23 sie 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Madżenko, dziękuję za przemiły wieczór. Ty już na nogach? Ja się słaniam.
Stałam się członkinią jakiejś elitarnej organizacji, której przynależność warunkuje pochodzenie i urodzenie; trzeba być z Dolnego Śląska (więc Evchen się kwalifikuje).

A tak w ogóle, jak zawsze u Madżenki, było spotkanie z programem: kulinarnym, edukacyjnym (lekcja skrócona - cebule tulipanów). Ogród ma bardzo dużo roślin, fajnych roślin. Wieczorem zrobił na mnie ogromne wrażenie, dookoła ciemności egipskie a on był oświetlony takim ciepłym światłem.
Fajnie zobaczyć, że nie tylko są takie i takie rośliny ale i usłyszeć jak rosną, co lubią, jak się mają. Jakie plany wobec nich ma Właścicielka. A że ma, to już wiemy .... .

PS Potwór 'Vertigo', to masa, wielka masa.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Ewa 08:32, 23 sie 2012


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Marzena2007 napisał(a)
Dziękuję wszystkim odwiedzającym Dopiero przed kwadransem skończyłyśmy spotkanie
Muszę przyznać, że świetnie nam się gada i co ciekawe na każdy temat. Wręczz napiszę, że na tematy ogrodowe zdecydowanie niewiele rozmawiałyśmy
Dzisiaj do KOIID dołączyła Pszczółka Myślę, ze mogę w imieniu KOIID napisać, ze witamy w Komitecie Szkoda, ze Justychaz na urlopie nie dołączyła i AGA PE.

A to my w komplecie przed potworem
Od lewej:
Pszczółka, Irenka, Noemi, Madżenka i Wieloszka


Pozdrawiam Dolny Śląśk
____________________
Moja pierwsza hortensja w ogródku
Wieloszka 08:35, 23 sie 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
I ja pozdrawiam porannie, aczkolwiek średnio przytomna w pracy Atmosfera była absolutnie fantastyczna, jedzonko również, a że jak zwykle nie mogłyśmy się nagadać, to skończło się o..... o której się skończyło Co do tej skróconej lekcji o cebulach - dla mnie stanowczo zbyt skrótowa. Laicy potrzebują trochę więcej czasu na przyswojenie wiedzy
Zaskoczyły mnie rozmiary roślin w Twoim ogrodzie - widzę je co jakiś czas, i za każdym razem są duuuużo większe! Nie wiem, czym Ty je karmisz Madżenko, ale zmniejsz dawkę o połowę! Chyba, że planujesz w przyszłym roku wielką eksmisję połowy ogrodu do mnie A to zapraszam!

P.S. Potwór "Vertigo" w rzeczywistości jest jeszcze bardziej potworny
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Enya73 08:40, 23 sie 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Marzena2007 napisał(a)

Od lewej:
Pszczółka, Irenka, Noemi, Madżenka i Wieloszka




Widzę, że każdy kto wstąpił do Ogrodowiskowej drużyny zyskał coś więcej, niż tylko porady ogrodnicze i możliwość wymiany myśli na tematy ogrodnicze. Wartością dodaną i chyba najcenniejszą stały się zawarte dzięki forum fajne znajomości, a może nawet początek przyjaźni.
Fajnie tak na Was patrzeć dziewczyny! Lubię takie uśmiechnięte i zadowolone z życia kobitki.
A malkontentkom mówię zdecydowane nie
Widać, że zgrana z Was paczka.Tak trzymać!
Pozdrawiam i przesyłam buziaki
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Evchen 08:52, 23 sie 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Marzena2007 napisał(a)

Zawsze wiedziałam, że Dolny Śląsk to miejsce idealne do mieszkania.. a Wroclove i okolice to Madżenie ... .. jak to było?... Nie do opowiedzenia... do zobaczenia.....
Czy mogę być przyjęta do Komitetu... ?... obiecuję godnie reprezentować...
Konstancja już booknęłam DD, ... przyjdzie mi wrócić na ojcowiznę... zawsze to bliżej do was...


Wracaj Ev na ojcowiznę


Na remeryturze na pewno Będziemy popijać herbatkę ziołową siedząc pod potworem

Pszczółko więc jestem przyjęta..?
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
noemi 08:53, 23 sie 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Witam i ja ....Marzenko dziękuję za wczorajszy wieczór Dziewczyny , Wam również, za przemiłe towarzystwo ....uwielbiam nasze spotkania !!!! .... ogród Marzenki wygląda pięknie a wieczorem jest bardzo , bardzo klimatycznie ... ciężko nam było rozejść się do samochodów ....

Pozdrawiam ze słonecznego Wrocławia
____________________
ogród magdalenka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies