Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś będzie tu pięknie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu pięknie ...

Bogdzia 09:29, 23 sie 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Pięc ostatnich stron przeczytałam i obejrzałam co się się u Ciebie dzieje. Fajnie macie że jest Was tak dużo .( i same piękne i miłe) Super te Wasze spotkania . Serdecznie pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Tess 09:33, 23 sie 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
O Matko, potwór mnie potwornie przeraził Nie miałam pojęcia, że on tak potwornie wielki jest

Ależ fajne spotkanie miałyście
A fotek u kogo szukać?
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Ana 09:53, 23 sie 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Dziewczyny jak z obrazka - albo z bajki - z potworem w tle ale Wam fajnie!!!!!

A wiecie, że ja NIGDY nie byłam we Wrocławiu? ale obciach, co?
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Wieloszka 09:57, 23 sie 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Ana napisał(a)
Dziewczyny jak z obrazka - albo z bajki - z potworem w tle ale Wam fajnie!!!!!

A wiecie, że ja NIGDY nie byłam we Wrocławiu? ale obciach, co?

Noooo! Koniecznie musisz to zmienić! Ja już zapraszam do siebie - chociaż jestem nie u siebie w wątku
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
sylllwia 10:04, 23 sie 2012


Dołączył: 08 sie 2011
Posty: 2341
Widzę, że fajne spotkanko miałyście, buzie uśmiechnięte i tak trzymać
____________________
Sylwia - Po prostu ogród...
noemi 10:15, 23 sie 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Tess napisał(a)
O Matko, potwór mnie potwornie przeraził Nie miałam pojęcia, że on tak potwornie wielki jest

Ależ fajne spotkanie miałyście
A fotek u kogo szukać?


Teresko zdjęcia są u Marzenki ...proszę

http://www.ogrodowisko.pl/watek/1491-kiedys-bedzie-tu-pieknie?page=645
____________________
ogród magdalenka
betysia 10:17, 23 sie 2012


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
Marzena2007 napisał(a)
Dziękuję wszystkim odwiedzającym Dopiero przed kwadransem skończyłyśmy spotkanie
Muszę przyznać, że świetnie nam się gada i co ciekawe na każdy temat. Wręczz napiszę, że na tematy ogrodowe zdecydowanie niewiele rozmawiałyśmy
Dzisiaj do KOIID dołączyła Pszczółka Myślę, ze mogę w imieniu KOIID napisać, ze witamy w Komitecie Szkoda, ze Justychaz na urlopie nie dołączyła i AGA PE.

A to my w komplecie przed potworem
Od lewej:
Pszczółka, Irenka, Noemi, Madżenka i Wieloszka


Tak nam się świetnie gadało, ze Pszczółka, która nawet po ostrym żwirku biega boso, chciała bez butów pojechać do domu


ja to bym do Was na boso z samej Francji przybiegla...gdyby troszke blizej bylo!!!!!
cudnie macie i Wy cudne...oj zazdroszcze i popaprze jeszcze sobie na Was.... i zaraz wroce i znow popatrze !!!!!
usciski dla Wszystkich ogrodowiczek!!!!!!!
____________________
Stary dom, zapomniany ogrod i ... ja na francuskiej ziemi http://starydomzapomnianyogrodija.blogspot.fr/
Milka 11:19, 23 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Mzdżenko, dziękuję za radosne, wesołe i smakowite spotkanie
dziękuję rónież dziewczynom i Pszczółce, któa dołączyła do naszej grupy, ile wesołych historii nam opowiedziała; plan był, że o tulipanach, a jak zwykle wyruszyłyśmy w pobocza!

i oczywięcie dziękuję Marzenki małżowi, towarzyszył nam po ciężkim dniu i chyba razem z nami świetnie się bawił
i głaskam Tytusa, z któym się trochę zaprzyjaźniłam

potwór jest boski! czekam na sadzonkę, i tak przy okazji zastanawiam się, kiedy my się nagadamy, coraz później kończymy spotkania, a i tak nam mało

Madżenka objaśnia, my słuchamy, jednak trochę nauki było


a z tego tarasu podziwiałam przepiękny zachód słońca
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Diana 12:42, 23 sie 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Marzena2007 napisał(a)

Pszczółka, Irenka, Noemi, Madżenka i Wieloszka


Tak nam się świetnie gadało, ze Pszczółka, która nawet po ostrym żwirku biega boso, chciała bez butów pojechać do domu



Marzenko pozdrawiam
Widać że wspaniale się bawiłyście och te wasze spotkanka.............zazdraszczam
Enya73 15:25, 23 sie 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Marzenko, zostawiłam Ci info na priv w sprawie spotkania u Kapiasów pozdrawiam serdecznie
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies