Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś będzie tu pięknie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu pięknie ...

justi 21:33, 21 lis 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Marzenko, piszę u Ciebie bo rozmowy świąteczno-dekoracyjne Fajnie, że Gapa przypomniałyście, właśnie przeglądam. Może macie jakiś pomysł jak takie choinki-kulfony 0304308 zrobić?
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Konstancja30 21:41, 21 lis 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
mi trudno uwierzyć, że w maju projekt zaczynał nieśmiało ... a już latem wybuchł na dobre ... fiem ... fiem było co nieco wcześniej ale ja zaczęłam przygodę mniej więcej wiosną ... i kilka moich skojarzeń Madżenkowych

moje ulubione ... ten dom tak ciekawy w formie i tu jeszcze soute



i mija chwila a o wersji soute już nikt nie pamięta ... za to wielu nad geometrią rabat się rozpływa ... karmnik i lawęda ujęta w kubiki to już legenda ... no zielona legenda ...



ten kadr to mój ulubiony

kapusta ... nie znałam ... zakochałam się ...



austinka, której nie kupiłam ... a którą mogę podziwiać tu



the fairy ... które kupiłam i wiem, że w kupie raźniej ... będzie przesadzanie ...



potwór .. no potwora pamiętamy wszyscy !!! tu tyci tyci ...



i na koniec ... lać .. ociec lać !!! koniecznie niech rośnie



Madżenka jak Ty jak twierdzisz tylko kopiować umiesz ... to ja bardzo ciem proszę kopiuj z rozmachem do końca świata i o jeden dzień dłużej ...

i na Zeusa ... nie można piekniej zakopać kawalerki ...
buźka





____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Bea 21:48, 21 lis 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580
justi napisał(a)
Marzenko, piszę u Ciebie bo rozmowy świąteczno-dekoracyjne Fajnie, że Gapa przypomniałyście, właśnie przeglądam. Może macie jakiś pomysł jak takie choinki-kulfony 0304308 zrobić?


"choinkę" oplata się cienkm drutem i wygnia czubek
____________________
Beata W miniformacie
Wieloszka 21:49, 21 lis 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Konstancja30 napisał(a)

Madżenka jak Ty jak twierdzisz tylko kopiować umiesz ... to ja bardzo ciem proszę kopiuj z rozmachem do końca świata i o jeden dzień dłużej ...

i na Zeusa ... nie można piekniej zakopać kawalerki ...
buźka

Iza, jesteś niesamowita Takiego komplementu to chyba Marzenka jeszcze w życiu nie słyszała Podpisuję się obiema rencami
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Sebek 22:08, 21 lis 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
aga_k napisał(a)



o lala ... inspiracja ze stożkami świetna ... zgapiam ... kopiuje ... jak tam kto chce to nazwać ... tylko szkielet z czego ??? ... 3 kantowki ? np ??? ... hmmmmm ... i znów jest nad czym myśleć

Szczerze to myślałem o dłuugim kiju na podkładce - coś jak płaski mop Potem poobwiązywać od dołu - i chyba by wyszło


ja pomyślałam o 3 kantówkach ... pani w gapie użyła 4 ... rozpusta ... z mopem nie kumam ...


ja też nie kumam


Takie cuś tylko wyobraźcie sobie, że podkładka nie jest gumowa tylko z czegoś bardziej masywnego, żeby się stożek nie przewrócił



Tik tak tik tak tik tak
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Kondzio 22:11, 21 lis 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Bardzo mi sie podobają te zmiany
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
justi 22:14, 21 lis 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Bea napisał(a)

Marzenko, piszę u Ciebie bo rozmowy świąteczno-dekoracyjne Fajnie, że Gapa przypomniałyście, właśnie przeglądam. Może macie jakiś pomysł jak takie choinki-kulfony 0304308 zrobić?


"choinkę" oplata się cienkm drutem i wygnia czubek

Dzięki Beatko, jak znajdę czas to spróbuje coś takiego wydziergac i przy schodach postawię.
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Gabisia 22:59, 21 lis 2012


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
Marzenko - trendsetterko nasza
Czy doszły już do Ciebie te lampki z allegro?
Jaka jakość?
Pytam, bo się zasadzam na nie
____________________
Ogród Gabisi - tylko dla roślin o mocnych nerwach ***** Wizytówka 2014
Mala_Mi 23:06, 21 lis 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Konstancja pięknie robi podsumowania wątku..... że ja tak nie umiem.... ale podpisuję się nieśmiało pod spodem też
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Gabisia 23:08, 21 lis 2012


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
Piszę, jeszcze raz, żeby szybciej dobić do tego 1000!
Całusy
____________________
Ogród Gabisi - tylko dla roślin o mocnych nerwach ***** Wizytówka 2014
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies