Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Borówcowy raj

Pokaż wątki Pokaż posty

Borówcowy raj

Borbetka 15:53, 06 lut 2017


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Też nie mam o tym pojęcia, więc od wielu lat korzystałam z usług firmy. Teraz mam problem, bo nie chcą przyjeżdżać. Mają do mnie trochę daleko i pewnie im się nie opłaca. Będę musiała w tym roku sama sobie poradzić. Przyjdzie mi się nauczyć, które gałęzie ciąć.
____________________
borówcowy wizytowka
SlonecznyOgrod 20:40, 14 lut 2017


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Borbetko prześlicznie , ale oczy napasłam, aż mi się świecą. Kochana powiedz mi jak szeroką masz rabatę z kulami Danica i hortensjami aż po iglaki? Wydaje sieę całkiem sporo.
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Borbetka 08:55, 15 lut 2017


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Oj, będzie ze 4 metry co najmniej. Średnica Danic to prawie 1 metr.
.
____________________
borówcowy wizytowka
katel 15:00, 15 lut 2017


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Borbetka napisał(a)
Oj, będzie ze 4 metry co najmniej. Średnica Danic to prawie 1 metr.
.

Gdyby mocniej ciąć Danice to dało by się je utrzymać w mniejszym rozmiarze - tak do 0,5m średnicy, czy często je tniesz?
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Borbetka 19:14, 15 lut 2017


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Można. Mam wiele sztuk, który nie chcę do takich rozmiarów "rozhodować". Tnę mocniej.
Co do ilości cięć to jestem w stanie maksymalnie zrobić dwa w sezonie. W zeszłym roku nie cięłam wcale, bo nie miałam czasu. W tym roku czeka mnie nie lada praca.
____________________
borówcowy wizytowka
AgnieszkaW 19:19, 15 lut 2017

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Śliczne te ozdoby ogrodowe.
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Borbetka 09:06, 16 lut 2017


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Witaj Agnieszko. Miło Cię widzieć . Czasami mam zagwozdkę, co u mnie pasuje. Jakie ozdoby kupować. Na dużej działce tak mało widać. Teraz nie wiem, co postawić zamiast choinek z palet. Szukam pomysłów. Może ktoś podpowie co zrobić z palet jako ozdoba na sezon wiosenno-letni? Mój M. jest chętny do wykonania, ale muszę mu podpowiedzieć co. Co do żeliwa mam pewność, szukam takich ozdób do mojego ogrodu, ale na polskim rynku jest biednie. Oglądając zagraniczne strony znacznie więcej tego jest.
____________________
borówcowy wizytowka
AgnieszkaW 10:33, 16 lut 2017

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Tak, masz rację, też szukam fajnych żeliwnych ozdób do ogrodu, ale z dostępnością gorzej. Na paletach się nie znam, to nie pomogę.
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
katel 21:46, 16 lut 2017


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Borbetka napisał(a)
Można. Mam wiele sztuk, który nie chcę do takich rozmiarów "rozhodować". Tnę mocniej.
Co do ilości cięć to jestem w stanie maksymalnie zrobić dwa w sezonie. W zeszłym roku nie cięłam wcale, bo nie miałam czasu. W tym roku czeka mnie nie lada praca.

No to mnie pocieszyłaś, bo nie wiem jak z czasem będzie i czy z cięciem się będę wyrabiać a jak tak to mogę sadzić
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Bozenka06 20:30, 28 lut 2017

Dołączył: 17 wrz 2014
Posty: 64
witam
pewnie już sto razy pytano ale proszę o odp kiedy najlepiej ciąć danice?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies