Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Borówcowy raj

Pokaż wątki Pokaż posty

Borówcowy raj

Iwona100 22:19, 23 sty 2017


Dołączył: 14 sty 2016
Posty: 714
Witam.
Śliczne są te ozdoby z ptaszkami.Gdzie takie kupiłaś? Chętnie bym też kupiła do siebie.A ogród zachwycający, który często odwiedzam. Przy okazji chciałam zapytać czy robisz wiosną wertykulację i aerację trawnika jakimś sprzętem?
Pozdrawiam.
____________________
Iwona Wizytówka-Ogród na Zagórzuświętokrzyskie
Kasiek 22:21, 23 sty 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Piekny, bialy ogrod..foc...
____________________
Bawarka
Ewik 22:23, 23 sty 2017


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Ogród w zimowej odsłonie zachwyca i te równiutkie kuleczki
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
22:23, 23 sty 2017
Pięknie jak zawsze
Borbetka 08:46, 24 sty 2017


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Nie robiłam niestety zdjęć kiedy szadź była. Zgapiłam się. Bardzo mi szkoda. Drzewa z tyłu, te ogromne, wyglądały zjawiskowo.
Dziękuję wszystkim na odwiedziny i pozdrawiam .
____________________
borówcowy wizytowka
mirkaka 16:56, 24 sty 2017


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9615
Witaj Borbetko, zima to czas na przeszukiwanie wątków, czytając wątek Ogród mały ale pojemny, trafiłam na Twoje posty i weszłam do Twojego ogrodu. Przeczytałam prawie cały wątek, przepiękny masz ogród. Zachwycam się nim, ale to jak wszyscy tu zaglądający
Pozdrawiam, będę zaglądać do Ciebie
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
lutroja 17:52, 05 lut 2017


Dołączył: 01 gru 2016
Posty: 872
Przepięknie u ciebie
____________________
Lusi Lubię go:)
Borbetka 19:45, 05 lut 2017


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Iwona100 napisał(a)
Witam.
Śliczne są te ozdoby z ptaszkami.Gdzie takie kupiłaś? Chętnie bym też kupiła do siebie.A ogród zachwycający, który często odwiedzam. Przy okazji chciałam zapytać czy robisz wiosną wertykulację i aerację trawnika jakimś sprzętem?
Pozdrawiam.

Nie pamiętam Iwonko, ale chyba w Praktikerze. A co do wertykulacji, to robię co roku. W tym jednak będzie rewolucja trawnikowa. Muszę się tylko doprosić po kolanach, co by firma przyszła. Trzy razy już dzwoniłam i zero odzewu. To jest po prostu skandal, jak szanuje się klienta. Gdybym ja tak robiła, nie miałabym na chleb.
____________________
borówcowy wizytowka
mirkaka 06:33, 06 lut 2017


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9615
Borbetka napisał(a)

Nie pamiętam Iwonko, ale chyba w Praktikerze. A co do wertykulacji, to robię co roku. W tym jednak będzie rewolucja trawnikowa. Muszę się tylko doprosić po kolanach, co by firma przyszła. Trzy razy już dzwoniłam i zero odzewu. To jest po prostu skandal, jak szanuje się klienta. Gdybym ja tak robiła, nie miałabym na chleb.


Och z tymi firmami ogrodniczymi też tak mam
Kilka lat temu zawsze na wiosnę zamawiałam u siebie na takie wiosenne sprzątanie, ale przyjeżdżali z łaski. Od pewnego czasu już nie chcą bo mają swoje ogrody które pielęgnują cały rok i taki ogród raz na rok ich nie interesuje. Sama muszę to poogarniać, czasami eM pomoże, ale też z łaski
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Iwona100 13:36, 06 lut 2017


Dołączył: 14 sty 2016
Posty: 714
Ja jeszcze nie korzystałam z usług firmy ,bo wszystko robię sama. Z tym,że nie mam dużego ogrodu. Widziałam u Ciebie sad po przycięciu drzewek przez fachowca . Wyglądał super. U mnie też by się to przydało, bo ja się nie znam za dobrze na przycinaniu drzewek owocowych.
____________________
Iwona Wizytówka-Ogród na Zagórzuświętokrzyskie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies