Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

zawitka 09:50, 20 sty 2013


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14052
Witaj Danusiu!!!! Polatałam sobie po Waszym pobojowisku bo tak też nazywałam swoje poletko podczas budowy. Wspaniałe wspomnienia i wspaniały przykład dla młodych jak się chce to można Fajne zdjęcia Ty zamyślona jak prawdziwa gospodyni na mogadorach.Wszyscy którzy się budują przechodzą przez to samo.Ale wspaniale że pokazałaś porównanie.BOOOMBBA !!!.Dzięki że jesteście ,bo naszym młodym barzo trzeba otuchy. Opisujcie pokazujcie bo naprawdę mamy co pokazać Pozdrawiam serdecznie
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Madzenka 10:01, 20 sty 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
I jeszcze raz sobie wszystko obejrzałam, łza mi się w oku zakręciła na wspomnienie mojego ogrodu w donicach w 2010....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
baraga1904 10:10, 20 sty 2013


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
.....jestem w szoku....chociaż każdy wie jak wygląda plac budowy i ile trzeba włożyc w to pracy żeby wszystko uporządkowac, to po takiej wizualizacji i opisie oraz po efekcie końcowym mój podziw wzarasta do kwadratu.... bo można posprzątac po budowie i zagospodarowac działkę ale stworzyc raj to już nie każy potrafi.....wielki szacunek i podziw...ode mnie... optymistyczny poranek mam od Ciebie Danuś....
Juzia 10:13, 20 sty 2013


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38619
A ja dalej nie mogę pojąć jak to się stało, że po wsadzeniu tylu roślin zrobiło się jeszcze więcej miejsca

____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Gabrysia_ 10:21, 20 sty 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Metamorfoza super!
Pokazałam mojemu M...i nawet z wielkim zaciekawieniem oglądał...
To przywraca wiarę w to ,że można...
Wiadomo,że wiąże się to z ciężką pracą ( czego się raczej nie boję)..ale i z wiedzą ( a z tym już u mnie trudniej)
Ale jestem dobrej myśli,że i mój ogród kiedyś będzie... Ogrodem
____________________
Gardenarium 10:21, 20 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dziękuję Wam za tak miłe wpisy, a i ja sobie odświeżyłam te czasy, kiedy nie było lekko
Każdy, kto buduje z tym samym się boryka, ale lata lecą i wszystko co złe się zamieniło na dobre.

Lubiłam ten etap doniczkowy, ciągle mam takie ciągotki ustawiania dużej ilości, ale Witek narzekał, że nie ma gdzie przejść i dlatego zminimalizowałam je. Ale kto wie, co będzie w tym roku hehe


Tutaj jeszcze wspomnę etap roślin "czarnych" ozdobnych z liści, podobało mi się to wtedy bardzo












____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Sebek 10:27, 20 sty 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Jak miło powspominać
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Milka 10:41, 20 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Piękne wspomnienia...i faktycznie lekko nie było, ale upływ czasu robi swoje i zapominamy o niedolach przy okazji budowania...sporo tych etapów było, zanim doszłaś do obecnej kolorystyki, te poprzednie też fajne
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
KasiaWB 11:22, 20 sty 2013


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Danusiu, dzięki za te wspomnienia metamorfoza całej działki niesamowita! to wspaniały przykład, że jednak można, chociaż wymaga to wiele ciężkiej pracy, zachodu, zapału i nakładów oraz czasu. Ale warto wielkie brawa dla Was za pomysł, talent i wykonanie! Dodałaś mi otuchy. Pozdrawiam Was serdecznie i wracam pooglądać jeszcze raz
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Mala_Mi 11:33, 20 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Takie metamorfozy to pokrzepienie nie tylko dla młodych..dla młodych inaczej też
We mnie też tchnęłaś nadzieję, że jak się che to można mieć pięknie Trzeba eksperymentować tak długo, aż to będzie to..... My też kopiliśmy działkę w 1999roku..tylko stała odłogiem.. a mogło być już tak pięknie..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies