Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje poletko

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje poletko

mira 17:34, 15 lut 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Celinko przepiekne widoki dałaś - więcej proszę

melduję też, że kupiłam dziś ziemie do pelargonii, przygotowałam doniczki z ziemią ale ręce mi się trzęsą zostawiłam tę chirurgiczną robotę cięcia pelargonii na jutro

pozdrawiam i dziękuję za doping pelargoniowy
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
danuta_szwajcer 17:55, 15 lut 2014


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Widze Celinko, ze duzo plany i rewolucje ogrodowe sie szykuja Roze masz piekne Pelargonie cudne Pozdrawiam serdecznie
____________________
Liliowo i kolorowo:)
AgnieszkaBK 20:40, 15 lut 2014


Dołączył: 24 lis 2011
Posty: 2476




Bardzo ładny zakątek Pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka ;) Miało być inaczej
Celina 11:34, 16 lut 2014

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
boguslawa_madejska napisał(a)

Celinko na tym zdjęciu są dwa wilczomlecze czy oba są złociste?tego na pierwszym planie nie mam,ale ten
drugi mam i jeszcze mam wilczomlecz groszkowy


Bogusiu to wilczomlecz migdałolistny. miałam go pierwszy sezon. Dobrze ,że go nie przycięłam po kwitnieniu. bardzo ładnie się przebarwił i dodał kolorku na rabacie. na fotce to ten sam na drugim planie, ale późnym latem . Taki różowo-bordowy

szukam jeszcze wilczomlecza sosnki.

____________________
Celina - Moje poletko
Celina 11:35, 16 lut 2014

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Mala_Mi napisał(a)
Też lubię pelasie
Alez rewolucję szykujesz... i zastanawiam sie dlaczego.. przecież u Ciebie tak ładnie ...


Aniu z takich samych powodów co TY Też ostre zmiany u Ciebie
____________________
Celina - Moje poletko
Celina 11:42, 16 lut 2014

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
malgocha1960 napisał(a)
Celinko,widzę,że lubisz pelasie.A wiesz,że mój eksperyment z przechowaniem na sucho się powiódł.Wisiały sobie w garażu bez wody i ziemi,niedawno je namoczyłam,poszły do ziemi z osmocotą i zaczynają po całości wypuszczać piękne liście i nawet jeden pączek.


Pierwszy raz słyszę o takiej metodzie Małgosiu! One tak na goło i wesoło??

jak widać każda metoda dobra dla miłośników pelasi
____________________
Celina - Moje poletko
Celina 11:44, 16 lut 2014

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
mira napisał(a)
Celinko przepiekne widoki dałaś - więcej proszę

melduję też, że kupiłam dziś ziemie do pelargonii, przygotowałam doniczki z ziemią ale ręce mi się trzęsą zostawiłam tę chirurgiczną robotę cięcia pelargonii na jutro

pozdrawiam i dziękuję za doping pelargoniowy


Mirko , ciachaj bez obaw! Ja moje wsadziłam do najtańsze ziemi z marketu! Twoje będą miały warunki idealne od początku ,więc do dzieła i pokaż co zrobiłaś
____________________
Celina - Moje poletko
jotka 11:44, 16 lut 2014


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Człowiek napatrzy się na inne ogrody i już koncepcja zmian się szykuje Też mi różne pomysły po głowie chodzą
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
Celina 11:45, 16 lut 2014

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
danuta_szwajcer napisał(a)
Widze Celinko, ze duzo plany i rewolucje ogrodowe sie szykuja Roze masz piekne Pelargonie cudne Pozdrawiam serdecznie


dzięki że zaglądasz Danusiu
____________________
Celina - Moje poletko
Celina 11:46, 16 lut 2014

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
AgnieszkaBK napisał(a)


Bardzo ładny zakątek Pozdrawiam


No niby tak ,ale już go przeróbka zaplanowana przeróbka czeka . Pozdrawiam Agnieszko
____________________
Celina - Moje poletko
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies