Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje poletko

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje poletko

jotka 21:02, 14 lut 2014


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Celina napisał(a)


OO czyli powoli, możemy zakładać Klub Miłośniczek Pelasi


Możemy, bo nigdy mnie nie zawiodły Co prawda myślę po cichu o zdradzie i balkon w tym roku planuję na biało-niebiesko... Ale wtedy pelasie pójdą na działeczkę
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
Celina 21:09, 14 lut 2014

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
AniaDS napisał(a)
U mnie zieleninka trochę w gorszym stanie, ale na dzień dzisiejszy też nie jest źle


to jest nadzieja ,że nie będziemy miały dużych strat
____________________
Celina - Moje poletko
Celina 21:10, 14 lut 2014

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
jotka napisał(a)


Możemy, bo nigdy mnie nie zawiodły Co prawda myślę po cichu o zdradzie i balkon w tym roku planuję na biało-niebiesko... Ale wtedy pelasie pójdą na działeczkę


ja własnie je hoduje na działeczkę Jolu.

A wiesz ,że byłam u Ciebie nie dawno na balkonie
____________________
Celina - Moje poletko
AniaDS 21:49, 14 lut 2014


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Celina napisał(a)


to jest nadzieja ,że nie będziemy miały dużych strat

Jeszcze połowa lutego i marzec przed nami.
Tfu, tfu
____________________
Ania i róże i cała reszta :)
barbara_kraj... 23:12, 14 lut 2014


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Celinko, nie mogę się napatrzeć na te barwne rabatowe zestawienia.Są wyjątkowo urodziwe

Nie narzekaj, juki są w doskonałej formie. Ta na pierwszym planie pewnie Ci kwitła i te właśnie 'rozjechane' rozety do wycięcia się kwalifikują.
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Celina 10:47, 15 lut 2014

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
barbara_krajewska napisał(a)
Celinko, nie mogę się napatrzeć na te barwne rabatowe zestawienia.Są wyjątkowo urodziwe

Nie narzekaj, juki są w doskonałej formie. Ta na pierwszym planie pewnie Ci kwitła i te właśnie 'rozjechane' rozety do wycięcia się kwalifikują.


Tak Basiu yukki kwitną i to barzd\\dzo dobrze. ,zawsze później "zmęczone", dlatego haratam je mocno wiosną.

Zresztą tej wiosny mam dużo planów. Zobaczymy jak zdrówko pozwoli....

Póki co chce tę różankę przenieść w inne miejsce.

Już wiadomo co się nasłucham od M. Zostawię tylko jako solitera Flamantze.



hostom trzeba zrobić więcej miejsca ,bo wchodzą na piwonie. ,A hortensje pozbierać w jedno miejsce. Tyle zaraz na początku wiosny.
A potem reszta. W zasadzie wszystko chce przekopać.

____________________
Celina - Moje poletko
Celina 10:54, 15 lut 2014

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
AniaDS napisał(a)

Jeszcze połowa lutego i marzec przed nami.
Tfu, tfu


Aniu własnie powiedziałam mojemu M -luty już z górki a jak marzec -to już wiosna
____________________
Celina - Moje poletko
boguslawa_ma... 11:40, 15 lut 2014


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Celina napisał(a)


Bogdziu to nie koper. To wilczomlecz złocisty inne ujecie

Celinko na tym zdjęciu są dwa wilczomlecze czy oba są złociste?tego na pierwszym planie nie mam,ale ten
drugi mam i jeszcze mam wilczomlecz groszkowy
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
Mala_Mi 12:09, 15 lut 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Też lubię pelasie
Alez rewolucję szykujesz... i zastanawiam sie dlaczego.. przecież u Ciebie tak ładnie ...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
malgocha1960 15:25, 15 lut 2014


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Celinko,widzę,że lubisz pelasie.A wiesz,że mój eksperyment z przechowaniem na sucho się powiódł.Wisiały sobie w garażu bez wody i ziemi,niedawno je namoczyłam,poszły do ziemi z osmocotą i zaczynają po całości wypuszczać piękne liście i nawet jeden pączek.
____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies