Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Czarodziejskie miejsce na ogród dajany

Pokaż wątki Pokaż posty

Czarodziejskie miejsce na ogród dajany

Anda 20:19, 28 kwi 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33285
Dajano, bardzo mocno Ci życzę, żeby spełniło się to czego pragniesz

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
dajana 21:05, 03 maj 2020


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Bardzo ci dziękuję Ando i ja mam taką nadzieję.Zwiedzam twój ogród od kilku dni i wciąż odkrywam nowe rośliny. Kiedy miałam ogród, miałam miedzy innymi też len wiem że lubisz jego kolor .U mnie rósł bez problemu z tym że kupowałam gotowe sadzonki . Żadne z moich siewek nigdy mi nie wyszły .Nie zapomnę jak się zbłażniłam kiedy pokazałam zdjęcia werbeny ,no i moją radość że w końcu mi się udało.Niestety okazało się że to były chwasty, a werbenę wyrzuciłam uznając za chwast.Do dzisiaj te wspomnienia budzą u mnie śmiech.Takie wspomnienia też są miłe.
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Kasiek 22:18, 08 maj 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
dajana napisał(a)



Nie zniknęłam Aniu to tylko mała przerwa w pisaniu .Zajęłam się troszkę domem ,cudzą działką Rod ,aby oko nacieszyć przyrodą,przypomnieć sobie jak szczęśliwa byłam kiedy miałam ogród.Nie potrafię żyć w mieście, dlatego kupuje rośliny i sadzę je innym ,przy okazji jestem na świeżym powietrzu. Wmawiam sobie że to moje ,wiem że to głupie ale tylko wtedy nie płaczę .Mam cztery kotki które były wolne kiedy miałam dom ,teraz są w niewoli .Muszę im zwrócić wolność,one też cierpią, choć je bardzo kocham i mają wszystko, to wiem za czym tęsknią najmocniej .Wszystkie tęsknimy za tym samym .Mam nadzieję że kiedy minie zagrożenie które nas wszystkich dotknęło będę mogła wreszcie kupić jakiś domek z działką, ale wcześniej muszę sprzedać swoje mieszkanie . Z tym może być problem bo wielu ludzi straciło pracę itd .Mieszkanie jest w centrum duże ładne ,zadbane dla jednych to atut ,dla mnie niestety nie.Zobaczymy jak się to wszystko rozwinie, póki co próbuję odnaleść siebie, taką jaką byłam wcześniej .Cieszę się że mnie odwiedzasz .Nie zniknę dopóki jest ktoś komu zależy abym tu była, nawet kiedy nie mam już ogrodu .Bardzo serdecznie cię pozdrawiam Aniu.


Dajanko, dla nas, dla mnie sie nie zmienilas, nadal jestes ta wrazliwa kochana ogrodniczka, sympatyczna dziewczyna z marzeniami i sila w ciezkich sytuacjach...Taka Cie pamietam, i taka, widze Cie dzisiaj, i mam nadzieje, ze juz niedlugo spelnisz swoje marzenie... I tego Ci z calego serca zycze...Czekam rowniez na Twoje zdjecia, duzo zdjec, bo lubie Twoje spojrzenie i moment lapania swiata...
____________________
Bawarka
dajana 00:16, 09 maj 2020


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
dajana 00:18, 09 maj 2020


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Nareszcie sobie przypomniałam jak wklejać zdjęcia.
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
AniazUroczyska 02:14, 09 maj 2020

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
Dajano, zaglądam, nie zawsze się odzywam. Wklejaj nam fotki pokazujące jak upiększasz ten ogródek ROD. Szkoda ,że mieszkasz tak daleko, jak bardzo przydałby mi się taki chętny pomocnik
FrancoPolo 15:02, 19 cze 2020


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 536
Witam.Dajano chyba się zapisałaś do kabaretu"Ani Mru-mru.Bo ani widu ani słychu.Pozdrawiam.
____________________
FrancoPolo - Ogród to moje hobby - Wizytówka
AniazUroczyska 00:59, 20 cze 2020

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
FrancoPolo napisał(a)
Witam.Dajano chyba się zapisałaś do kabaretu"Ani Mru-mru.Bo ani widu ani słychu.Pozdrawiam.

Cześć Franciszku! Zajrzałam do Ciebie, piękne, oryginalne miejsce! Wracasz na forum ?
FrancoPolo 08:45, 20 cze 2020


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 536
Witam.Powoli tak.
____________________
FrancoPolo - Ogród to moje hobby - Wizytówka
Rumianka 12:44, 12 lis 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10184
Dajanko, jak się miewasz...minął rok z kawałkiem od Twojego ostatniego wpisu... zaglądaj do nas, i napisz chociaż ze dwa słówka, będzie wiadomo, że też tęsknisz za nami...Pozdróweczki wysyłam do Ciebie i życzę dużo zdrówka.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies