Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Czarodziejskie miejsce na ogród dajany

Pokaż wątki Pokaż posty

Czarodziejskie miejsce na ogród dajany

hankaandrus_44 12:11, 19 mar 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7200
Dajano, nie zmieniaj wątku, ten ma adekwatną nazwę. A co byśmy znaczyli bez historii. Zdrowia i powodzenia zyczę.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Pola 16:08, 19 mar 2020


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Ojej, No właśnie gdzie się podziała właściecielkA , wracaj ......
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
dajana 18:24, 19 mar 2020


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Jak miło że mnie jeszcze pamiętacie kobietki kochane. Haniu masz rację, historia to historia nie zmienię więc wątku. Ciebie też odwiedziłam nocą co prawda śladu nie zostawiłam .Od dzisiaj jednak będę tu bywać każdego dnia. Siedzę w domu już ósmy dzień,jestem zaziębiona nie chciałam nikogo zarażać katarem i kaszlem, ale już mi lepiej.I nawzajem Haniu zdrowie najważniejsze.
Polu i Jolu zaraz was odwiedzę .
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Anda 18:27, 19 mar 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33524
Dajano, bardzo się cieszę, że wróciłaś
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
AniazUroczyska 05:03, 20 mar 2020

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
dajana napisał(a)
Jak miło że mnie jeszcze pamiętacie kobietki kochane. Haniu masz rację, historia to historia nie zmienię więc wątku. C

AniazUroczyska 05:24, 20 mar 2020

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
dajana napisał(a)
Jak miło że mnie jeszcze pamiętacie kobietki kochane. Haniu masz rację, historia to historia nie zmienię więc wątku. .

Pamiętamy , a jakże, nawet ja , chociaż nigdy ze sobą nie rozmawiałyśmy. Odkryłam Twój wątek i zaraz potem zniknęłaś, nawet nieraz zaglądałam i zastanawiałam się czemu Cię nie ma. Pamiętam że to z Twojego wątku trafiłam wtedy do Weroniki i zachwyciłam się jej "Bajkowym Ogrodem". Dziś byłam u Ciebie częstym gościem Zaglądałam, "kartkowałam" ,poznając bliżej zarówno Ciebie, jak i niektóre historie z Twojego życia. Jestem pod wrażeniem Twojej pracowitości, umiejętności, determinacji w dążeniu do celu... Widać że los Cię nie oszczędzał
W sprawie wątku: też miałam radzić , aby nie zakładać nowego! Mojego nie szukaj, bo go nie ma( i nie będzie). Twój , dodaję do obserwowanych, będę zaglądać i kibicować dalszym poczynaniom.
Dobrze,że wróciłaś
PS Doczytałam o wnusiach, trochę zazdroszczę, bo u mnie dwóch chłopaków. Takie słodkie Gargamelki
mirkaka 16:52, 20 mar 2020


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9613
Ja też pamiętam, i co jakiś czas zaglądałam czy już wątek ruszył.
Niech rusza, nowa historia się zapisuję.
Pozdrawiam Dajano
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Pola 16:56, 20 mar 2020


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Dajanko, czekamy na nową historię , i trzymam kciuki za twoje zdrowie
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
sylwia_slomc... 21:14, 20 mar 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82025
O jak miło, że Jesteś znowu
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Kasiek 21:20, 20 mar 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Nawet nie wiesz, jak sie ciesze ze juz jestes
____________________
Bawarka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies