Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Czarodziejskie miejsce na ogród dajany

Pokaż wątki Pokaż posty

Czarodziejskie miejsce na ogród dajany

sylwia_slomc... 09:33, 25 kwi 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
Bo szczęście to tylko chwile łapane jak motyle w naszym życiu ich tyle na ile potrafimy je łapać, a reszta.....reszta to codzienność, która często odbiega od sielanki. Dużo sił Kochana, łap te chwile szczęścia i trzymaj w garści mocno by się nie wymykały.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
dajana 21:18, 26 kwi 2020


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
AniazUroczyska napisał(a)
Dajano, wróciłaś i znów nam zniknęłaś...



Nie zniknęłam Aniu to tylko mała przerwa w pisaniu .Zajęłam się troszkę domem ,cudzą działką Rod ,aby oko nacieszyć przyrodą,przypomnieć sobie jak szczęśliwa byłam kiedy miałam ogród.Nie potrafię żyć w mieście, dlatego kupuje rośliny i sadzę je innym ,przy okazji jestem na świeżym powietrzu. Wmawiam sobie że to moje ,wiem że to głupie ale tylko wtedy nie płaczę .Mam cztery kotki które były wolne kiedy miałam dom ,teraz są w niewoli .Muszę im zwrócić wolność,one też cierpią, choć je bardzo kocham i mają wszystko, to wiem za czym tęsknią najmocniej .Wszystkie tęsknimy za tym samym .Mam nadzieję że kiedy minie zagrożenie które nas wszystkich dotknęło będę mogła wreszcie kupić jakiś domek z działką, ale wcześniej muszę sprzedać swoje mieszkanie . Z tym może być problem bo wielu ludzi straciło pracę itd .Mieszkanie jest w centrum duże ładne ,zadbane dla jednych to atut ,dla mnie niestety nie.Zobaczymy jak się to wszystko rozwinie, póki co próbuję odnaleść siebie, taką jaką byłam wcześniej .Cieszę się że mnie odwiedzasz .Nie zniknę dopóki jest ktoś komu zależy abym tu była, nawet kiedy nie mam już ogrodu .Bardzo serdecznie cię pozdrawiam Aniu.
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
hankaandrus_44 21:25, 26 kwi 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7187
Danusiu, nie ty jedna jesteś tu bez ogrodu, jest jeszcze Marta, z ""kolorowe rabaty Martek"- podsyłamy jej sezonowe kwiatki z naszych kart, i chyba jej jest miło, bo wraca do nas od czasu do czasu. Tobie te z wyślę dziś coś z mojej rabaty. Ro,że jeszcze nie kwitną, ale zawsze coś się znajdzie.

A nowe lokum w końcu wypatrzysz, znajdziesz, jak nie teraz to za moment jakiś. Jestem tego pewna. I stale dla nas będziesz ogrodniczką, nawet bez ogrodu.
Buziam i ściskam serdecznie.

____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
sylwia_slomc... 21:31, 26 kwi 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
I ja podrzucę wiosnę
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
dajana 23:58, 26 kwi 2020


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Dziękuję ci Haniu, potrzebowałam dzisiaj waszych kwiatuszków i dobrego słowa a ty nigdy nie zawodzisz .Bardzo cię lubię Haniu, wszystkim niesiesz otuchę .Każdy twój gest jest dla mnie cenny.Jesteś taka dobra ,ściskam gorąco.
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
dajana 00:00, 27 kwi 2020


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Sylwio kiedy do mnie przyszłaś z kwiatami ja zwiedzałam twój ogród .Zostawiłam w nim dla ciebie wiadomość.
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
hankaandrus_44 06:53, 27 kwi 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7187
MIłego tygodnia.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Gosialuk 21:16, 27 kwi 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Ja również życzę wszystkiego dobrego. Małe radości są ważne w życiu i trzeba cieszyć się chwilą, a jednocześnie mieć marzenia, po to by dawały temu życiu kierunek.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Pola 18:32, 28 kwi 2020


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Dajanko, nie próbuj znikać....przyjdą lepsze czasy i zobaczysz, i dom z ogrodem kupisz, a przedtem sprzedaż mieszkanie.
Po chmurach zawsze jest słońce, jeśli się czegoś bardzo pragnie i nie ulega zwątpieniu to się spełnia.
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
AgnieszkaW 18:36, 28 kwi 2020

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Dajano, jak dobrze, że znów jesteś tu z nami.
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies