Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródkowy chaos u monitki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródkowy chaos u monitki

monitka 22:35, 19 maj 2015


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
To żarcik Jolu mojemu ogrodowi daleko do ideału ale nie mam stresa z tego powodu.
Kancików nie będzie bo dzisiaj szpadelek mi się złamał po pierwszym wbiciu w ziemię! ale fotki postaram się zrobić
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
Pola 22:44, 19 maj 2015


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
No i chociaż jedna przyznaje, że nie ma ideału w ogrodzie, bo jak do innych wchodzę to mam stresa... Z braku czasu to też n i chwasty się panoszą
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
monitka 22:50, 19 maj 2015


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Ja już dawno wyluzowałam, nie spinam się jak kiedyś. Pracuję, dwójka dzieci do ogarnięcia, dom, pies - no nie da się mieć wszystkiego na błysk. Ogród ma mi sprawiać radość i tego się trzymam
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
ewa004 08:29, 20 maj 2015


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
I tak trzymaj
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Ensata 09:14, 20 maj 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
Monitka świete słowa, ja planuje jeszcze z tarasu skorzystać, w koncu po cos go mam
____________________
W kolorze blue
jolka 17:23, 20 maj 2015


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
monitka napisał(a)
To żarcik Jolu mojemu ogrodowi daleko do ideału ale nie mam stresa z tego powodu. Kancików nie będzie bo dzisiaj szpadelek mi się złamał po pierwszym wbiciu w ziemię! ale fotki postaram się zrobić


Uff.. to dobrze, że żarcik Nie ma co się spinać, tak jak mówisz
- ma to być przyjemność i odskocznia, a nie stres. Pozdrowienia Monika!
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
gusiarz 22:02, 20 maj 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Rubensik jest prze-pię-kny!!!
Te zmiany to mam na myśli za kilka lat... nacieszysz się jeszcze, a może i znudzisz
Mój żywopłocik też się dzielnie trzyma. Rośnie aż miło ... muszę też kiedyś obfocić, ale i umnie bez kancików rośnie
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
Kasiek 23:22, 23 maj 2015


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
monitka napisał(a)
Ja już dawno wyluzowałam, nie spinam się jak kiedyś. Pracuję, dwójka dzieci do ogarnięcia, dom, pies - no nie da się mieć wszystkiego na błysk. Ogród ma mi sprawiać radość i tego się trzymam


To powinno byc w naszym dekalogu Ja perfekcyjna musze byc w pracy, w domu i ogrodzie chce po prostu spokojnie zyc i byc soba
Tak ma byc i tak jest ok Monitko
____________________
Bawarka
monitka 21:40, 24 maj 2015


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Ewka ano trzymam

Ensata no przydałoby się porelaksować trochę, też planuję ale co wyjdzie

Jola dokładnie tak. Dzieci rosną, niektóre chwile mi umykają. Życie to nie tylko ogród

Aga Rubensikiem jestem oczarowana Bardzo się cieszę że go mam.
Żywopłocik też uwielbiam ale martwię się że niektóre drzewka gołe od dołu chociaż cięłam po posadzeniu tak jak Madżenka radziła.

Kasiek dokładnie tak i tego się trzymam
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
monitka 21:21, 26 maj 2015


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Coś dolega moim różom i nie wiem co. Zwijają się im listki, szkodników, plam i wgryzień nie ma.Jak ktoś ma jakiś pomysł co to może być to niech pisze. Białe plamki to wszędobylski pyłek z okolicznych drzew po przelotnym opadzie deszczu.

____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies