Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój skromny ogródeczek ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój skromny ogródeczek ...

karolciab93 19:34, 23 kwi 2012


Dołączył: 12 mar 2012
Posty: 369
wskoczyłam na chwilkę napisac zadanie i oczywiscie musialam zachaczyc o Ogrodowisko ale juz uciekam sie uczyc Maju czy ceny po 6 zlotych za te roslinki sa w porzadku ? bo na prawde sie nie orientuje w jakich cenach one sa pozdrawiam
____________________
Mój skromny ogródeczek
hanka_andrus 20:37, 23 kwi 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
6 zł.W porządku,
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
popcorn 09:42, 24 kwi 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Pokaż cebulę i czosnek - moja cebulka też już malutka, czosnku nie sadziłam, nie mogłam kupić główek do sadzenia, a przez allegro jakoś się mało opłaca (albo dużo trzeba kupić).
Dzięki za info o roślinkach w biedronie, w przyszły poniedziałek wskoczę zobaczyć Cena bardzo dobra, tylko zależy jakiej wielkości będą te rośliny - Rh i magnolie pewnie maciupkie
pozdrówka!

U nas dzisiaj pięknie, nie pada, słonko grzeje Kupiłam bratki po 1,5 zł, po 1 zł już nigdzie nie ma
____________________
Mój nowy ogródek
majkel0326 10:47, 24 kwi 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Powtórzę za Hanią,6 złotych - w porządku.Ciekawe czy u nas też będą Miłego dnia Karolciu!
____________________
Maja - Moje roślinki
karolciab93 14:37, 24 kwi 2012


Dołączył: 12 mar 2012
Posty: 369
Witajcie dziewczyny!
Karolciu zrobie zdjecie i mam nadzieje wrzuce jeszcze dzis wiadomo rosliny w biedronce sa bardziej zmordowane przez zycie niz w ogrodniczych ale za taka cene moze sie na cos skusze mam roze pnaca wyzej domu ale jakos strasznie lubia ja mszyce i nie kwitnie juz tak pieknie jak zawsze, chyba ja zlikwiduje i jak zakupie powojnik jakis ladny to tam wsadze akurat mialby tam duzo slonca wiec na pewno wyszloby mu to na dobre

planow ogrodkowych dzis nie mam, musze nadrobic szkole bo koniec roku zbliza sie wielkimi krokami .. a i polece wsadzic sadzonki truskawek od cioci ( jakas inna odmiane ma niz my wiec poprosilam ja o kilka ) i cebulke wielolatke na cebuszki jak sie uda to wsadze tez moze w koncu dalie bo juz czas najwyzszy chyba heh
milego dnia zycze wszystkim
____________________
Mój skromny ogródeczek
popcorn 14:40, 24 kwi 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Miłego!
Wczoraj dostałam od sąsiadki łopatę cebuli wieloletniej - super sprawa, szczypior wielgaśny, mniam
pozdrawiam i czekam na fotki Miłej nauki! brr dobrze że już za mną

pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
karolciab93 17:06, 24 kwi 2012


Dołączył: 12 mar 2012
Posty: 369
Wróciłam własnie , zaczyna sie burzyc powoli ale trochu deszczu by nie zaszkodziło posadzilam dalie i truskawki ktorych nie podlalam dlatego licze na deszcz Karolciu dla Cb obiecane fotki cebulki i czosnku moze trochu nie wyraźne ale zawsze to cos


a tutaj nasze truskawki

____________________
Mój skromny ogródeczek
karolciab93 17:20, 24 kwi 2012


Dołączył: 12 mar 2012
Posty: 369
Martwi mnie moj rh , chyba znowu nie zakwitnie .. w tamtym roku juz liczylam na kwiaty ale okazalo sie ze to tylko mlode przyrosty lisci .. ma kolo pakow bialy nalot co to moze byc ?

a tak wyglada w calosci

inne rośliny za to maja sie dobrze i rosna jak szalone
serduszka

orlik biały

____________________
Mój skromny ogródeczek
karolciab93 17:31, 24 kwi 2012


Dołączył: 12 mar 2012
Posty: 369
sadzonki trzmieliny z zeszłego roku wypuszczaja młode listki

liliowiec

hosty

i tulipany ktore lada dzien zakwitna

to tyle zdjec wracam do pisania zadania
____________________
Mój skromny ogródeczek
majkel0326 19:17, 24 kwi 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Karolinko,ja hosty ładnie u Ciebie wypuszczają! Z resztą cała reszta też wygląda obiecująco.W jakim kolorze masz liliowca? A warzyw i truskawek widzę,że masz całe hektary
____________________
Maja - Moje roślinki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies