Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy spektakl trwa ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy spektakl trwa ...

mira 21:00, 22 wrz 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
paniprzyroda napisał(a)
Miro, piękne jesienne klimaty są u ciebie w ogrodzie. Grujecznik ładnie się przebarwia, mam tego o większych liściach, mam nadzieję, że też będzie pachniał. Kosmosy jak zawsze wdzięczne. Pozdrawiam.


Miło, że zaglądasz do mnie, mój grujecznik nie pachnie ale teraz zastanawiam się, że to może przyczyną jest odmiana bo nie wiedziałam, że są o większych liściach - daj mi znać czy Twój pachnie
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
mira 21:10, 22 wrz 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Na razie nie mam czasu dla ogrodu , co prawda pierwsze jesienne porządki rozpoczęte ale zaplanowanej pracy mam jeszcze sporo - oczywiście związanej z przesadmało zaniem
wytłumaczę się - muszę przesadzić liliowce aby rosły z brzegu rabat, rozsadzić hostę z tyłu domu gdzie tworzy się aleja zachodzącego słońca i dopiero wtedy akcja "cebulki"
a że przez ostatnie 2 lata sadziłam mało cebul spadło mi pogłowie więc muszę nadrobić

pozdrawiam
moje jesienne widoczki









____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Tosia 10:30, 23 wrz 2013


Dołączył: 28 sie 2013
Posty: 258
mira napisał(a)
Na razie nie mam czasu dla ogrodu , co prawda pierwsze jesienne porządki rozpoczęte ale zaplanowanej pracy mam jeszcze sporo - oczywiście związanej z przesadmało zaniem
wytłumaczę się - muszę przesadzić liliowce aby rosły z brzegu rabat, rozsadzić hostę z tyłu domu gdzie tworzy się aleja zachodzącego słońca i dopiero wtedy akcja "cebulki"
a że przez ostatnie 2 lata sadziłam mało cebul spadło mi pogłowie więc muszę nadrobić

pozdrawiam
moje jesienne widoczki






WItaj Miro,

pięknie u Ciebie. Piękne widoczki.Co to za róża? Ma jeszcze bardzo dużo pąków.

Pozdrawiam
____________________
Tosia - Weekendowa ogrodniczka
AgnieszkaW 11:10, 23 wrz 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Z wielką przyjemnością obejrzałam Miro Twoje jesienne widoczki. Pozdrawiam Cię serdecznie
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
danuta_szwajcer 18:01, 24 wrz 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Twoje jesienne widoczki są boskie I to zestawienie z niebieskim bardzo mi się podoba Pozdrawiam serdecznie
____________________
Liliowo i kolorowo:)
mira 18:13, 24 wrz 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Tosia napisał(a)


WItaj Miro,

pięknie u Ciebie. Piękne widoczki.Co to za róża? Ma jeszcze bardzo dużo pąków.

Pozdrawiam


Witaj Tosiu
tę róże kupiłam bez nazwy , sądzę że to róża okrywowa THE FAIRY - kwitnie prawie cały czas a teraz będzie kwitła aż do mrozów,
po pierwszym kwitnieniu dość mocno ją przycięłam jak nigdy i wytworzyła niesamowicie wiele pąków choć opóźniłam jej drugie kwitnienie

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
mira 18:15, 24 wrz 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Agnieszko, Danusiu - pozdrawiam Was serdecznie - cieszę się że się podoba
ja bardzo lubię jesień ciepłą i słoneczną - innej nie lubię

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
leon60 18:24, 24 wrz 2013


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Piekna jesień u Ciebie urzekły mnie niebieskie donice i bluszcz
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Tosia 18:28, 24 wrz 2013


Dołączył: 28 sie 2013
Posty: 258
mira napisał(a)


Witaj Tosiu
tę róże kupiłam bez nazwy , sądzę że to róża okrywowa THE FAIRY - kwitnie prawie cały czas a teraz będzie kwitła aż do mrozów,
po pierwszym kwitnieniu dość mocno ją przycięłam jak nigdy i wytworzyła niesamowicie wiele pąków choć opóźniłam jej drugie kwitnienie

pozdrawiam


O dziękuję bardzo za odpowiedź. Róża jest boska
____________________
Tosia - Weekendowa ogrodniczka
eda 19:52, 24 wrz 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
super widoczki bardzo się podobają donice kolor nie tuźinkowy fajny można rzec i różyczka sliczna ja mam czerwoną pozdrawiam wieczornie
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies