Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy spektakl trwa ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy spektakl trwa ...

mira 23:11, 02 paź 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Ogrodowisko uspokaja więc wkleję coś jezcze

dynia dziś powędrowała do zamrażalnika w kawałkach - będą zupki pomarańczowe w białe dni



hortensja bobo cudnie się przebarwia i stale jest taka ladna - mam ją pierwszy raz



27 września dalia była taka



karczoch już nie zakwitnie




____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
mira 23:13, 02 paź 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
agatanowa napisał(a)
mira, ładna jest ta wieczornica

Z pogodą doskonale Cię rozumiem. Choć już jak słońca brak, to ja już zamieram, a co dopiero w takie dni. A bedzie jeszcze "lepiej". Aż starch się bać, po dzisiejszym pieleniu prawie w miejscu na klęczkach 1/5 trawnika tak zmarzłam, że teraz siedzę pod kocem, z nosa leci i kicham, głowa pobolewa.



to szybko połykaj aspirynę, mnie wnerwia i temperatura w nocy i to że jest już noc polarna brrr
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
jotka 13:27, 03 paź 2013


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Obserwuje wszelkie prace i efekty taczka w drodze do kompostownika pięknie się prezentuje

pozdrawiam i ciepełka jeszcze życzę
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
marzena 19:28, 03 paź 2013


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
piękna fotka

Mira, napisałam do Ciebie na PW


____________________
marzena O....!
Pszczelarnia 19:52, 03 paź 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Miro, u mnie wieczornik w kompletnym cieniu rósł, lekko się pokładał ale zapach był boski! Tylko ja tak nie lubię zbierania nasion. Ale zbiorę, bo obrazy powyżej zachęcają - spektakularne efekty!
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Emka 20:43, 03 paź 2013


Dołączył: 17 mar 2013
Posty: 50
mira napisał(a)






Witam! Podziwiam ogród, jestem dopiero na początku, chciałabym sie dowiedzieć co to za roślina?
____________________
Balkon na 5 kroków
mira 00:08, 04 paź 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
jotka napisał(a)
Obserwuje wszelkie prace i efekty taczka w drodze do kompostownika pięknie się prezentuje

pozdrawiam i ciepełka jeszcze życzę


dzięki za życzenia teraz są 2 st brrrrrrrrrrrrrrrr a takich taczek wolę na kompostnik nie dawać ! o ale taki żywot niestety - krzewy, iglaki teraz rechoczą u mnie na rabatach bo im nic nie zrobię, a biedne jednoroczne i części bylin ciach -
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
mira 00:09, 04 paź 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
marzena napisał(a)
piękna fotka

Mira, napisałam do Ciebie na PW




odpisałam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
mira 00:12, 04 paź 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Pszczelarnia napisał(a)
Miro, u mnie wieczornik w kompletnym cieniu rósł, lekko się pokładał ale zapach był boski! Tylko ja tak nie lubię zbierania nasion. Ale zbiorę, bo obrazy powyżej zachęcają - spektakularne efekty![/qu

no o ten zapach mi chodzi więc posadzę w pobliżu ławki - podobno mam różowy - ale czy sadzonki przetrwają zobaczymy - takich mam trochę bo z nasion mam sadzonki żeleźniaka które sama wyprodukowałam ale one nadal wyglądają jak sadzonki




____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
mira 00:16, 04 paź 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Emka napisał(a)


Witam! Podziwiam ogród, jestem dopiero na początku, chciałabym sie dowiedzieć co to za roślina?



witam Cię serdecznie

to jest dziewanna - po prostu przyniosłam kiedyś z wycieczki nasiona w kieszeni i wytrzepałam je gdzieś...
w kolejnym roku tam gdzie chciały urosły i tak jest do dziś - bo ta dziewanna rośnie tylko tam gdzie chce - w tym roku jej nie było za to są już dorodne siewki które w przyszłym roku zakwitną - oczywiście usadziła się w szczelinach - zrobię zdjęcie to pokażę

widziałam na zdjęciach ładne ogrodowe w kolorach dziewanny - chyba ladniejsze - ale ta jest pospolita taka jak lubię i ma jak dla mnie uroczy cytrynkowy kolor

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies