Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy spektakl trwa ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy spektakl trwa ...

Katkak 19:02, 26 wrz 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Witaj, pospacerowałam sobie z zachwytem po Twoim ogrodzie. Pięknie, dużo kolorów, szumiących traw i tajemniczych zakątków. I Twoja pracownia mnie zachwyciła, cudna
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
jotka 19:36, 26 wrz 2013


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Mira, pracy zaplanowanej masz sporo - niech Ci pogoda sprzyja. A cebulowe wsadzone teraz odwdzieczą się wiosną Śliczne donice na tarasie
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
Milka 12:22, 27 wrz 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Mira, ale cudne tulipany dziś ciut nadrobiłam na forum, ale już spada kondycja, więc muszę uciekać
Tulipany Zygi posadzi i córcia chyba, a ja pokażę, gdzie, bo szkoda aby cebule się zmarnowały
buziam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Pszczelarnia 12:22, 27 wrz 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Niebieski kolor na tarasie - bardzo przyciąga spojrzenie w jesiennym ogrodzie. U mnie akcja cebule nie zaczęta (na szczęście mam cebule: duuuużo czosnków). I akcja jesień się też opóźnia.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
eda 23:23, 27 wrz 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
halo halo czerwoną przyniosłam pozdrawiam nocnie
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
mira 22:16, 01 paź 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Olu - zdopingowałaś mnie coby kiedyś o bluszczu i pnączach podywagować - zima idzie będzie czas

Tosiu - teraz w rozkwicie pełnym a przymrozek ma w nosie a nie jak dalie i inne

Edytko dobrze że coś się podoba bo mnie po dzisiejszym dniu nic się nie podoba - taki dól ogrodowy załapałam



____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
mira 22:18, 01 paź 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Katkak napisał(a)
Witaj, pospacerowałam sobie z zachwytem po Twoim ogrodzie. Pięknie, dużo kolorów, szumiących traw i tajemniczych zakątków. I Twoja pracownia mnie zachwyciła, cudna


ale miły wpis szumiących traw u mnie zbyt wielu nie ma ale dosadziłam w tym roku sporo i mam nadzieję ze to będzie widać za rok
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
mira 22:19, 01 paź 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
jotka napisał(a)
Mira, pracy zaplanowanej masz sporo - niech Ci pogoda sprzyja. A cebulowe wsadzone teraz odwdzieczą się wiosną Śliczne donice na tarasie


no własnie sporo, a ja wiele nie robię dziś dopiero coś grzbłam porządkuję rabatę żeby wystartować z sadzeniem cebul


____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
mira 22:21, 01 paź 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
irena_milek napisał(a)
Mira, ale cudne tulipany dziś ciut nadrobiłam na forum, ale już spada kondycja, więc muszę uciekać
Tulipany Zygi posadzi i córcia chyba, a ja pokażę, gdzie, bo szkoda aby cebule się zmarnowały
buziam


Irenko z cebulami ja w ub roku dałam do vivatu - wywaliłam w styczniu - głupia bo mogłam do donic wsadzić wiec na pewno spokojnie wszystko wsadzicie
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
mira 22:28, 01 paź 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Pszczelarnia napisał(a)
Niebieski kolor na tarasie - bardzo przyciąga spojrzenie w jesiennym ogrodzie. U mnie akcja cebule nie zaczęta (na szczęście mam cebule: duuuużo czosnków). I akcja jesień się też opóźnia.


Ewa też mam czosnki ale chyba nie sporo - za to mam!!!! bułgarski tak mi się spodobał w angielskich ogrodach



____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies