Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy spektakl trwa ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy spektakl trwa ...

Bogdzia 09:19, 16 wrz 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Piękny i duży Twój grujecznik, nie mam go i nie mam gdzie posadzic.Ogród jesienny piekny jak o kazdej innej porze a jeżyk fajnie jak mieszka , u mnie też jest Pozdrawiam Miruś , miłego tygodnia życze.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
jotka 09:28, 16 wrz 2013


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Z przyjemnością zrobiłam spacer po Twoim wrześniowym ogrodzie Rozchodniki śliczne. Spojrzałam na krwawnik z przekwitniętym kwiatostanem i uświadomiłam sobie, że ja zaraz łapię sekator i ciacham, a to ładny widok ...
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
mira 08:16, 17 wrz 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
barbara_krajewska napisał(a)

No, pięknie dobrał się kosmos z werbeną!


Basiu się nie dobrał już wiem, że nic samo się nie robi ani 5 minut i już
na tej rabacie założyłam, że ma dominować kolor biały, niebieski i żółty -ale niskie liliowce i nachyłki zdominował kosmos z werbeną

niestety powoli rozstaję sie z kosmosem bo muszę szykować rabatę pod sadzenie narcyzów już w przyszłym tygodniu obowiązkowo
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
mira 08:18, 17 wrz 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Rench napisał(a)
Pięknie,jesiennie się robi u Ciebie Miro
Tuptuś prześliczny
U mnie tez taki maluch hasa,ale nie oswojony jest.


Renia jeż nie jest oswojony i własnie od paru dni go nie widuję chyba się nie wyniósł
za to mam osowojonego kota na maksa nawet wreszcie zrozumiał słowo poczekaj i chwilę czeka
biorę z niego przykład bo skuteczność ma 100%%
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
mira 08:20, 17 wrz 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Bogdzia napisał(a)
Piękny i duży Twój grujecznik, nie mam go i nie mam gdzie posadzic.Ogród jesienny piekny jak o kazdej innej porze a jeżyk fajnie jak mieszka , u mnie też jest Pozdrawiam Miruś , miłego tygodnia życze.


Bogdziu szukaj miejsca - przez stożkowy pokrój nie zajmuje dużo miejsca no ale jak wszystko musi swoje miejsce dobre mieć - dziś niestety już sporo liści spadło - w tym roku nie trzyma fasonu - upały i susza musiały swoje zrobić
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
mira 08:25, 17 wrz 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
jotka napisał(a)
Z przyjemnością zrobiłam spacer po Twoim wrześniowym ogrodzie Rozchodniki śliczne. Spojrzałam na krwawnik z przekwitniętym kwiatostanem i uświadomiłam sobie, że ja zaraz łapię sekator i ciacham, a to ładny widok ...


Jola bo tak właśnie mamy - wysprzątać i zagrabić - coby było ładnie i porządnie - a jednak trochę nieładu tam gdzie to możliwe musi być - to przecież kryjówka i jedzonko dla malutkich stworków ale też osłona zimowa dla karpy z korzeniami - zaczynam się przestawiać na myślenie ekologiczne

nachyłek




____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
mira 08:29, 17 wrz 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
nikt nie ruszył mojej zagadki wiec zostawiam kwiateczki i muszę się wyedukawać w tej roślince




____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
eda 13:05, 17 wrz 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
mira napisał(a)
nikt nie ruszył mojej zagadki wiec zostawiam kwiateczki i muszę się wyedukawać w tej roślince




witam ładniutka ,kwiatki trochę jak u wejgeli ale lisć zastanawiający....
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Mala_Mi 13:39, 17 wrz 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Brak czasu.. ale poczytałam i pooglądałam, a nawet do swoich dwóch wpisów w tył.

Mój grujecznik ma inne barwy.. ale on się jeszcze aklimatyzuje u mnie i chyba tak jak każde nowo posadzone drzewo idzie pierwsze 2 lata w korzenie.. rok temu, tylko raz... odpowiednie ciśnienie powietrza, kierunek wiatru... tak pachniało pienikami i cynamonem, że hej... ale tylko raz....

A teraz gonie do urzędów a na pociechę potem do Insektów
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
AgnieszkaW 14:20, 17 wrz 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Miro, na fotce to kolcowój, czyli jagoda Goi Pięknie ci kwitnie. Ogród we wczesnojesiennej szacie cudowny. Pozdrawiam cieplutko
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies