Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy spektakl trwa ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy spektakl trwa ...

Tosia 22:29, 01 paź 2013


Dołączył: 28 sie 2013
Posty: 258
mira napisał(a)


no własnie sporo, a ja wiele nie robię dziś dopiero coś grzbłam porządkuję rabatę żeby wystartować z sadzeniem cebul




A ja nawet nie zaczęłam:/
Musze jakiś teleporter skombinować żeby po pracy hop prosto do ogrodu i te 100km w minutę pokonać..
____________________
Tosia - Weekendowa ogrodniczka
mira 22:30, 01 paź 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
edyta_borkowska_kuchcik napisał(a)
halo halo czerwoną przyniosłam pozdrawiam nocnie


Edytko dziękuję

ja własnie pozbyłam się 2 róż Bonica bo za duzo było u mnie różu i chcę ciemniejsze kolory do ogrodu
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
mira 22:32, 01 paź 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Tosiu jakie 100 km ? tyle masz do domu codziennie?
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
mira 22:37, 01 paź 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
a odnośnie kolorów to tera mam za duzo niebieskości znów



ta rabata wysprzątana już została i jest smutna



czyli dziś



no i koniec z daliami - i to 1 października ? szok






____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Tosia 22:41, 01 paź 2013


Dołączył: 28 sie 2013
Posty: 258
mira napisał(a)
Tosiu jakie 100 km ? tyle masz do domu codziennie?


Nie no..Tyle mam do domu mniej więcej co tydzień. Chociaż planowałam kiedyś by dojeżdżać każdego dnia, znam takich co tak robią i dają radę.
Teraz zamieszkuję Krk więc weekndowa ze mnie ogrodniczka. I cierpię z tego powodu troszkę..
____________________
Tosia - Weekendowa ogrodniczka
mira 22:44, 01 paź 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
pozdrawiam wszystkich zaglądających i życzę słonka i ciepełka bo na razie jest deficytowo z tym towarem
i dalej jest zbyt sucho ale to inna inszość







za tym widokiem płaczę od dziś bo to już tak było - dziś mróz pokazał co potrafi brr
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
mira 22:45, 01 paź 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Tosia napisał(a)


Nie no..Tyle mam do domu mniej więcej co tydzień. Chociaż planowałam kiedyś by dojeżdżać każdego dnia, znam takich co tak robią i dają radę.
Teraz zamieszkuję Krk więc weekndowa ze mnie ogrodniczka. I cierpię z tego powodu troszkę..


no to ja Cię rozumię - wiem co to weekendowy ogrodnik na szczęście week ma być super do ogrodu !
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Tosia 22:48, 01 paź 2013


Dołączył: 28 sie 2013
Posty: 258
mira napisał(a)


no to ja Cię rozumię - wiem co to weekendowy ogrodnik na szczęście week ma być super do ogrodu !


Już odliczam dni I tak sobie żyhę od weekendu do weekendu A..i też życzę słonka i ciepełka
____________________
Tosia - Weekendowa ogrodniczka
AgnieszkaW 22:51, 01 paź 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Ja też przez wiele lat byłam weekendową ogrodniczką w Jurajskim, dopiero od niedawna jestem "stałą".
Miro, dlatego nie sadzę jednorocznych, by nie mieć pustych rabat w październiku (choć u Ciebie jeszcze pięknie jest, werbena zachwyca). Pozdrawiam
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
mira 22:58, 01 paź 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
AgnieszkaW napisał(a)
Ja też przez wiele lat byłam weekendową ogrodniczką w Jurajskim, dopiero od niedawna jestem "stałą".
Miro, dlatego nie sadzę jednorocznych, by nie mieć pustych rabat w październiku (choć u Ciebie jeszcze pięknie jest, werbena zachwyca). Pozdrawiam


ja z kolei nie mogę się obyć bez jednorocznych i jakbym miała miejsce to byłoby ich sporo
a takie sprzątanie jesienne lubię bo miejsce na cebulę szykuję to tez lubię i sadzenie też

ale jak tak dziś wywalałam zważone aksamitki to pomyślałam że za dużo mam roboty w ogrodzie i stale jest rozgardiasz, czy nie lepiej właśnie zrobić ład, kora i spoko - sama nie wiem
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies