Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerabianie ogródka pod swój gust

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerabianie ogródka pod swój gust

Doranma 07:38, 20 sie 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Zachwyca mnie proso ☺ Szkoda że woli raczej sucho, zmuszona więc jestem podziwiać Twoje, gdy nie mogę mieć swojego ☺
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
KasiaLangier 11:12, 20 sie 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Śliczny masz ogród, fajny jest czas, gdy zaczynają królować trawy, ja ich mam w ogrodzie niewiele z uwagi na cieniste warunki. Piesio PRZESYMATYCZNY słodziak Fajnie jest zabrać ze sobą na wakacje swojego pupila, ja zawsze bardzo tęsknię, ale dla kotów nie byłyby to komfortowe warunki Pozdrawiam
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaBawaria 14:33, 20 sie 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Kasiu- moje dwa koty jezdzily ze mna wszedzie tylko wtedy, gdy musialam leciec samolotem, zostawaly w domu, pod opieka sasiadki. Bardzo szybko sie do tego przyzwyczaily a bralam je jako dorosle (3 i 5 lat). Np. jak drugi raz bylismy w tym samym domku we Francji oboje zaczely sie od razu bawic a potem lezaly rozwalone na brzuchach z nogami do tylu Baks dozyl 18 lat, Maja 16.Ale to persy- wiec klopoty z nerkami, spondyloza, sercem. Prawie do konca byly zdrowe, a potem wszystko naraz..


Jutro sie ruszac nie bede mogla. Czyscilam pewnej pani oczko, dosyc gleboie (w jednym miejscu 2 metry). Myslalam, a co to dla mnie. A to sie okazalo, ze od 12 lat minimum nic nie bylo robione.Oni kupili 2 lata temu ten stary dom z ogrodem. Wody nie bylo prawie wcale tylko szlam, igly swierku i korzenie roslin. Niektore mialy po 10 cm srednicy i musialam dzielic na mniejsze kawalki lopata i siekiera by wogole wyjac to z oczka. Dwie dziury znalazlam w folii. Jutro umyje folie, wyjme reszte zwiru z oczka i wlasciciele beda reparowac dziury. A potem juz same mile rzeczy jak sadzenie roslin, ktore zostaly i nalewanie wody
____________________
Zapraszam na kawe
AnnaMS 16:17, 20 sie 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Kasiu, zachwycona jestem wszystkim, ogrodem i miłością do przyrody, wakacjami no i oczywiście Waszym słodziakiem
Piękne robisz zestawienia bylin, traw, hortensji ... cudownie
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
KasiaBawaria 18:43, 20 sie 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Aniu, dziekuje za odwiedziny
____________________
Zapraszam na kawe
AgnieszkaW 18:56, 20 sie 2019

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
KasiaBawaria napisał(a)



Kasiu, piękne obrazki pokazujesz, uwielbiam taką zwiewność
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
KasiaBawaria 19:58, 20 sie 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Agnieszko- ja rowniez kocham trawy. Nie widac w tym roku miskantow morning light bo po 5 latach musialam je w tamtym roku podzielic i w tym roku sa niskie. A one po lewej stronie dodawaly i koloru i zwiewnosci U mnie trawy sa na kazdej rabacie
____________________
Zapraszam na kawe
AgnieszkaW 20:01, 20 sie 2019

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Miskanty na drugi rok już będą fajne, ja prawie co roku je dzielę, a raczej "oddzielam" po kawałku
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
KasiaBawaria 20:05, 20 sie 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443


Szalwie 3 tygodnie temu, po scieciu wygladaly nieciekawie. Odbily i znow zakwitly.





Rozchodniki w tym roku to jakies olbrzymy.



Czekam z niecierpliwoscia na astry.


____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 20:24, 20 sie 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
AgnieszkaW napisał(a)
Miskanty na drugi rok już będą fajne, ja prawie co roku je dzielę, a raczej "oddzielam" po kawałku


Moje byly juz olbrzymy, w srodku puste, szerokie na metr. Czyli swoich nie wykopywalas?Ja wykopalam obie kepy i siekiera dzielilam Takie byly kilka lat temu.Jeszcze waskie. Potem juz byly stsnowczo za szerokie.



____________________
Zapraszam na kawe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies