Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerabianie ogródka pod swój gust

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerabianie ogródka pod swój gust

KasiaBawaria 12:58, 23 sie 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Grzesiek, moje tez sadzone w tym roku, dwie sztuki czerwoe i dwa biale. W szoku jestem jakie to bezproblemowe roslinki i jak dlugo kwitna.
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 12:58, 23 sie 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Dominika11 napisał(a)
serio - ja mam do przesadzenia i przy okazji chciałam podzielić, czyli bez siekiery nie podchodzic - albo eM wołać do pomocy


Zalezy od ziemi i od miskanta. Nie wszystkie trzeba siekiera Czasem ostra lopata wystarczy.
____________________
Zapraszam na kawe
Dominika11 13:02, 23 sie 2019


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
zobaczymy ale i tak słabo to widzę
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
greg66 13:46, 23 sie 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Kaśka jakie blogi prowadzisz bo ja mam jeden.
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
KasiaLangier 15:24, 23 sie 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
KasiaBawaria napisał(a)
Kasiu- moje dwa koty jezdzily ze mna wszedzie tylko wtedy, gdy musialam leciec samolotem, zostawaly w domu, pod opieka sasiadki. Bardzo szybko sie do tego przyzwyczaily a bralam je jako dorosle (3 i 5 lat). Np. jak drugi raz bylismy w tym samym domku we Francji oboje zaczely sie od razu bawic a potem lezaly rozwalone na brzuchach z nogami do tylu Baks dozyl 18 lat, Maja 16.Ale to persy- wiec klopoty z nerkami, spondyloza, sercem. Prawie do konca byly zdrowe, a potem wszystko naraz..



Zazdroszczę Ci, moje koty dyszą i drżą, gdy wiozę je do weterynarza 2 km. To maine coony. Jeszcze dość młode, bo Kryśka ma 8 lat, a Karlos 3 i mam nadzieję, że w zdrowiu dożyją z nami sędziwego wieku

Co do traw to się zgadzam z Tobą, że dodają uroku każdej rabatce, Twoje są śliczne Przeraża mnie tylko to dzielenie siekierą, bo nie mam, ani siły, ani siekiery
W pierwszym roku u mnie miskanty rosły słabo, ale nie miałam podlewania. W tym roku już są monstrualne..
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaBawaria 15:40, 23 sie 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Kasia, moje to byly persy Maine coona mialam, wazyl...15kg. I duuuuuzo gadal Straszna gadula z niego byla,wiecznie sie na cos skarzyl Moj Baks na smyczy jechal do weterynarza. Nie znosil klatek. A na smyczy spokoj- wchodzil z ogonem podniesionym do gory do pokoju przyjec. A w poczekalni lezal albo mi na kolanach, albo na lawce Maja byla podoban, choc u niej lekki nerw byl- ale objawialo sie to tym, ze poprostu lezala mi na kolanach i z nich nie schodzila. Nie byla taka cool jak Baks
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 08:33, 25 sie 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Moje cebulki wlasne.


I pytanko- wczoraj na spacerze po lesie z psem, znalazlam pare grzybow. Nie smiejscie sie- kiedys zbieralam z rodzicami, ale to bylo 18 lat temu. I choc co roku troszke zbieram, to wyrzucam zawsze te, ktorych nie jestem 100% pewna. Rok temu, na kursie grzybobrania, okazalo sie, ze wyrzucilabym, takze te dobre. Wiec pytam- borowil czy nie ? Bo mnie myli na bialawa gabeczka. Bo i ten drugi co to? Zawsze mam problem z malymi, oprocz podgrzybkow i maslakow








____________________
Zapraszam na kawe
greg66 11:40, 25 sie 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Wg mnie borowik.
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
KasiaBawaria 15:33, 25 sie 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Jak myslisz, oba?
____________________
Zapraszam na kawe
greg66 16:08, 25 sie 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Do borowików najbardziej są podobne szatany ale one są różowawe, borowiki sa zółciejsze, dlatego myslę z tego co widać że to borowiki. Natomiast jak nie jesteś przekonana do końca to lepiej wyrzucić niż jakby się coś miało zdarzyć. Bo to nie ma żartów.
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies