Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerabianie ogródka pod swój gust

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerabianie ogródka pod swój gust

KasiaBawaria 08:12, 17 maj 2013


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
To ja teraz skocze do ciebie i sie odwdziecze
____________________
Zapraszam na kawe
Kasiek 19:39, 19 maj 2013


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Co tu tak cichutko?Podoba mi sie zadaszenie tarasu,brawo
____________________
Bawarka
KasiaBawaria 19:47, 19 maj 2013


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Ehh bo jakos mnie nikt prawie nie odwiedza Nowym chyba tu nie latwo Ale zagladam do ciebie, jest co ogladac.
____________________
Zapraszam na kawe
Kasiek 21:01, 19 maj 2013


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Ja tez tu jestem ,,nowa´´ (oficjalnie)bo zaledwie 5 miesiecy,czyli ,,chwile´´przed Toba Chodz do ludzi,pokaz swoj piekny ogrod(bo taki masz) rozmawiaj,zartuj a zobaczysz ile ,,pszczolek´´ sie tu zleci Nie krepuj sie,tu jest wiele zyczliwych osob A na nastepne fotki z ogrodu juz czekam, i mam nadzieje ,ze pokazesz ich jeszcze sporo

widzialas moze gdzies w sklepach karmnika zlocistego?(chyba dobrze napisalam) czyli Mastkräuter szukam go i znalesc nie moge.Pozostaje internet,ale wolalabym najpierw zobaczyc i dotknac
____________________
Bawarka
KasiaBawaria 21:23, 19 maj 2013


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Haha,masz na mysli tego?Sa dwie odmiany-bardziej zwarta''twarda'' i bardziej jak dywan,niedawno taka kupilam w szkolce.


Kasiu,no wlasnie-jak nie mialam synka i domu to na innych forach zawsze znajdowalo sie wielu ''przyjaciol''.Teraz maly synek plus ogrod i dom zabieraja mi caly czas.Dopieszczam,planuje,wyrywam...dzis znow poszedl jeden krzak weg Zmienilam bieg plytek granicznych.W miedzyczasie probuje lapac malego by mi tego nie niszczyl.Do tego maly wchodzi w wiek przedszkolny wiec co chwile jakies spotkania z rodzicami,goscie. Wiec ciezko sie wbic a wieczorami juz nie mam na nic sily Jedynie zdjecia moge wstawic ale to za malo.




____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 21:30, 19 maj 2013


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Hortensje,w paczkach



I moja ostatnia praca-zmienienie biegu kostki-kilka metrow ja,kilka maz


____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 21:32, 19 maj 2013


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
i ostatnie

Tu sa 3 hortensje, jeszcze mlode bo z sadzonek,plus krzewiasta incrediball.Bedzie po razpierwszy kwitla





____________________
Zapraszam na kawe
Kasiek 22:11, 19 maj 2013


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Glowa do gory,my wszystkie mamy dzieci,rodziny,zwierzeta ,prace i czesto dodatkowo jeszcze szkoleZobaczysz ze wpadniesz tu jak sliwka w kompot i bedziesz dalej padac na nos,ale ukradniesz sobie pare minut aby tu przyjsc
Nareszcie ruszylas z fotkami,jest co ogladac,super Cos ostatnio dostalam w sklepie i teraz probuje ustalic czy to karmnik czy nie(jutro zrobie fotke).W wiekszych ogrodniczych go nie spotkalam a sprzedawczyni tylko tyle wiedziala ze to ,,jakis mech``
P.s chyba nawet na jednym zdjeciu widac tego malego szkraba
____________________
Bawarka
KasiaBawaria 22:16, 19 maj 2013


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
kasiek-ale sa dzieci i dzieci Haha, mi to zawsze znajomi powtarzaja, ze sie ze swoim mam Ostatnio przelazl przez plot,poszedl do sasiadow,wszedl przez drzwi tarasowe i pytal,czy ktos jest w domu.Zawalu mozna dostac.
Wykorzystuje czas,poki daje rade,powoli znow daje mi rwa kulszowa w znaki,wiec jak juz nie bede mogla sie ruszac, to bede miec wiecej czasu Ja sobie jeszcze dorabiam i mam swoja stronke,koty,akwarium i jakos tego czasu jednak brak. Ale w deszczowe dni nadrabiam Widac,go widac,z bardzo daleka.
Juz brzuch mam duzy i pewnie zaraz zacznie mi przeszkadzac,wiec bede czesciej bywac.
____________________
Zapraszam na kawe
Gabriela 22:55, 19 maj 2013


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
To się dwie Kaśki - Bawarki spotkały.
Dużo masz Kasiu tych hortensji, rzeczywiscie kwiatków już widać sporo. Są małe bo młode, czy przemarznięte i wycięte prawie do zera po zimie? Ja ciągle z żalem patrzę na pusty kawałek muru po jednej błękitnej która dużo wolniej odrasta, mimo że obie w zeszłym roku były "wycięte w pień".
Dopiero po pości drugiej Kasi zobaczyłam to ładne zadaszenie tarasu, z kutym metalem.
Można wiedzieć gdzie mniej więcej w tej Bawarii żyjesz? Bliżej czy dalej od Monachium?
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies