Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerabianie ogródka pod swój gust

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerabianie ogródka pod swój gust

KasiaBawaria 10:13, 15 maj 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Pluszak, bo uzylam specjalnej suszarki i wyglada jakby prad go kopnal
____________________
Zapraszam na kawe
popcorn 10:38, 15 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Hahaha Cudo
____________________
Mój nowy ogródek
anpi 10:53, 15 maj 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8198
Jakiś Edi smutny po tej kąpieli, brudny wyglądał na szczęśliwszego
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
KasiaBawaria 11:01, 15 maj 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
anpi napisał(a)
Jakiś Edi smutny po tej kąpieli, brudny wyglądał na szczęśliwszego


hehe, to jak z dziecmi A mine ma niezbyt szczesliwa, bo suszenie suszarka nie za bardzo lubi
____________________
Zapraszam na kawe
Gosiek33 11:07, 15 maj 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
2 metrowy krwiściąg?



Delikatna mgiełka i pokłada się zwiewnie


Edi zbiera całą uwagę
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
KasiaBawaria 11:44, 15 maj 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Sama jestem jego ciekawa bedzie schowany pomiedzy wysokimi i srednimi trawami

Pokaze wam krotki trening Eddiego. Nie dziwcie sie, ze mowie do niego mieszajac jezyki. Mamy kilka komend po niemiecku i kilka po polsku jakos tak wyszlo, ze niektore automatycznie w danym jezyku zostaly W wiekszosci ja go trenuje, ale moj moj czasami tez i pewne rzeczy nauczyl go po niemiecku wiec laczymy to i jakos pies nas rozumie
film
____________________
Zapraszam na kawe
Gosiek33 12:23, 15 maj 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Ok to trzeci język

Podziwiam psie opanowanie
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
KasiaBawaria 12:34, 15 maj 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Te opanowanie to cwiczymy od szczeniaka ale w okresie dojrzewania nastapilo pogorszenie Teraz znow jest dobrze To wazne, by w razie co nie polecial za krolikiem czy sarna, bo niestety instynkt lowiecki to on ma duzy.Poza tym, on wie ze przy tym cwiczeniu moge powiedziec stop, wiec sie juz nie rzuca pedem za czyms, bo byc moze nie ma po co, jak i tak zawolam go sprowrotem On nie zawsze taki byl. Eddie ma w sobie mnostwo energii i clown z niego, nie jest latwy w wychowaniu. W szkole dla psow mowili nam, ze nie uda sie nam go wychowac, ze zawsze bedzie dzikus. Jak ostatnio bylam na kilkugodzinnym kursie antylowieckim, po miesiacach przerwy, to nie mogli sie nadziwic, jak go wyprowadzilismy. Ze mysleli ze go raczej oddamy.(nigdy w zyciu )
To jak taki nasz osobisty jezyk zawsze sie wszyscy dziwia, ze Eddie nie wykonuje komend jak ktos obcy powie mu po niemiecku siad czy daj lape
____________________
Zapraszam na kawe
Basia_KRK 12:56, 15 maj 2020


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
Nowa12 napisał(a)
Kasia,
ty masz chyba hortensje Magical Revolution, jak ci rośnie, przemarza, masz ją w gruncie?

Kasiu, ja jeszcze z pytaniem o hortensje Magical Revolution. One kwitną na pędach tegorocznych? Przemarzają w gruncie? Jakie masz z nimi doświadczenie?
____________________
Chodźże na pole, do mojego ogrodu
KasiaBawaria 12:57, 15 maj 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Niezbyt dobre. U mnie rosnie ona bardzo mala i wprawdzie kwitnie, ale kwiatki sa malutkie.
____________________
Zapraszam na kawe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies