Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerabianie ogródka pod swój gust

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerabianie ogródka pod swój gust

gogo 17:22, 06 lip 2020


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Super zdjęcia ogrodowe, podoba mi się ta szałwia trójbarwna, czy ona Ci się sieje?

Przesympatyczna ta grupa psiaków, dobrze, że Eddie ma z kim się wyszaleć
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Ania111 17:55, 06 lip 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
KasiaBawaria napisał(a)
Jabluszka i ogromne brukselki






Kasiu ,

psiaczki cudowne

a co jabłek i brukselki
mniam , mniam
____________________
Ania Spelnione marzenie
Dorota123 23:48, 06 lip 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
KasiaBawaria napisał(a)
Eddie jest atakowany przez srednie i male psy. Poraz pierwszy jak mial 6 miesiecy. Raz przez owczarka niemieckiego. On sie nawet nie broni. My mamy grupe psow, z ktorymi sie spotykamy, do grupy dochodza coraz to nowe psy i nie ma wogole zadnych problemow z atakami. Ale to psy od poczatku przyzwyczajone do innych psow chodzace w wiekszosci do szkoly dla psow.Mi chce chce smiac jak slysze: on nic nie zrobi nawet swojemu psu nie wierze w 100% a co dopiero obcemu




Przyglądam się i jednak Twój najfajniejszy. Czy on w zimie mieszka w domu, czy ma swoją budę?
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
KasiaBawaria 01:39, 07 lip 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
gogo napisał(a)
Super zdjęcia ogrodowe, podoba mi się ta szałwia trójbarwna, czy ona Ci się sieje?

Przesympatyczna ta grupa psiaków, dobrze, że Eddie ma z kim się wyszaleć

Pierwszy rok ja mam zauwazylam w München, w ogrodzie botanicznym i wysialam u siebie wiosna, prosto na rabaty-wiec nie wiem jak z sianiem
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 01:42, 07 lip 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Dorota123 napisał(a)
Przyglądam się i jednak Twój najfajniejszy. Czy on w zimie mieszka w domu, czy ma swoją budę?

Doodle to straszne przytulaki i musza miec czlowieka prawie caly czas obok. Jakby byl w budzie czy kojcu dostalby depresji-tak czytalam kiedys w opisie''rasy''. To psy potrzebujace ciaglego kontaktu z czlowiekiem. Eddie pcha mi sie nawet na kolana, ciagle sie przytula i wszystko chce robic z nami.Jest w domu caly czas On wazy ''tylko'' 33kg. Jest wielkosci goldenka.
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 01:43, 07 lip 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Ania111 napisał(a)



Kasiu ,

psiaczki cudowne

a co jabłek i brukselki
mniam , mniam

U brukselki robia sie dopiero rozyczki, a jablka jeszcze twarde i zielone
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 02:09, 07 lip 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Uwielbiam wieczorne kolory, sa bardzo intensywne



____________________
Zapraszam na kawe
zawitka 07:42, 07 lip 2020


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14050
Trawiszcza piękne a mikołajek przebija wszystko zbieraj nasionka

A co to za roślinki na 3 i 4 zdjęciu od dołu?????/
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
KasiaBawaria 08:29, 07 lip 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Ten jasny to Stachys monnieri 'Rosea' , ten fioletowy Stachys monnieri 'Hummelo'
____________________
Zapraszam na kawe
violaskom 08:46, 07 lip 2020


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
KasiaBawaria napisał(a)
[


Maz byl w innym miescie sluzbowo i wyslalam go to tamtejszej szkolki z lista w reku pani ktora tam pracowala, zrobila wielkie oczy jak zobaczyla odmiany, bo te to tylko online sie kupi. Ale trzy rosliny przytargal, wlasciwe

Boltonia, Aconogonon speciosum Johanniswolke i tawulke


Masz miejsce na Aconogonon? Ja kupiłam Persicaria polymorpha ( to chyba to samo) wczesną wiosną i dalej trzymam w doniczce. To rośnie ogromne i potrzebuje dużo miejsca. Zastanawiam się czy to da radę w donicy? Zaraz muszę sprawdzić boltonię, bo nie mam pojęcia co to takiego. Z tawuł zrezygnowałam i nie mam ani jednej. Wszystkie zeżarły opuchlaki.
____________________
Viola Ogród kwiatowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies