Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerabianie ogródka pod swój gust

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerabianie ogródka pod swój gust

KasiaBawaria 07:03, 02 lip 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Wyspana? U mnie podobno byla w nocy burza wiec tym razem to moj maz nie pospal, bo pies piszczal ze strachu. Wzial go do sypialni,choc ma zabronione i sie w miare uspokoil. Strasznie reaguje na burze.

Po wczorajszym upale popadalo 10 l, tak powinno byc raz cielo, potem zno chlodniej i deszcz. Rosliny odzyja. Wczoraj bylam w okolicznej szkolce i masakra ile roslin w kiepskim stanie przez te deszcze. Wiele mialo choroby grzybowe.

W lipcu jeszcze nigdy nie mialam tak zielonego trawnika Pogoda sprzyja.




____________________
Zapraszam na kawe
popcorn 07:35, 02 lip 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Jaka piękna hortensja, to ogrodowa? Trawnik CZAD!!!
pozdrawiam
____________________
Mój nowy ogródek
KasiaBawaria 08:13, 02 lip 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Tak to double dutch
____________________
Zapraszam na kawe
greg66 17:17, 02 lip 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4571
Jaki trawnik o kurczę
No wiesz, no nie wiem co powiedzieć, zatkało mnie....
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
KasiaBawaria 18:46, 02 lip 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Musze go z bliska sfocic Na zdjeciach faktycznie ladny, bo zielony No i po skoszeniu to tez inaczej wyglada

To ta sieweczka, calkiem fajna sie okazala kwitnie najszybciej.


Jezowkowe paki




Hortensji wielkich w tym roku nie bedzie, bo ze wzgledu na przebudowe zostaly sciete prawie do ziemi.






Ta pysznoglowka daje po oczach


Mini dalie

____________________
Zapraszam na kawe
violaskom 10:06, 03 lip 2020


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
KasiaBawaria napisał(a)
Wyspana? U mnie podobno byla w nocy burza wiec tym razem to moj maz nie pospal, bo pies piszczal ze strachu. Wzial go do sypialni,choc ma zabronione i sie w miare uspokoil. Strasznie reaguje na burze.

Po wczorajszym upale popadalo 10 l, tak powinno byc raz cielo, potem zno chlodniej i deszcz. Rosliny odzyja. Wczoraj bylam w okolicznej szkolce i masakra ile roslin w kiepskim stanie przez te deszcze. Wiele mialo choroby grzybowe.

W lipcu jeszcze nigdy nie mialam tak zielonego trawnika Pogoda sprzyja.




Tym trawnikiem kłujesz mnie w oczy! Ta hortensja jest niesamowita! Cudna budowa kwiatu. Pokaż ją w całości.
A co to za ptaszek?
____________________
Viola Ogród kwiatowy
galgAsia 11:17, 03 lip 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Mikołajek przecudny Czy on się przebarwia na niebiesko, czy pozostaje taki srebrzysty? U mnie sucho, przelotny deszczyk co tydzień... Na taki trawnik nie miałabym szans... więc go nie mam U mnie zakwitł miskant Adagio - pierwszy kłos pojawił się jeszcze w czerwcu
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
KasiaBawaria 23:01, 03 lip 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
violaskom napisał(a)

Tym trawnikiem kłujesz mnie w oczy! Ta hortensja jest niesamowita! Cudna budowa kwiatu. Pokaż ją w całości.
A co to za ptaszek?


To kopciuszek
Trawnik ladny, bo co chwile sa burze wiec jest podlewany ; dzis przycielam kanciki, od razu ladniej
Hortensji w calosci nie widac, bo mam ja w donicy z inna rozowa
Rosenfee




Niesamowite, ile pszczol zbiera sie na mikolajku.


Bardzo jestem ciekawa jak sie bedzie sprawowal sadziec abby joe


____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 23:06, 03 lip 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
galgAsia napisał(a)
Mikołajek przecudny Czy on się przebarwia na niebiesko, czy pozostaje taki srebrzysty? U mnie sucho, przelotny deszczyk co tydzień... Na taki trawnik nie miałabym szans... więc go nie mam U mnie zakwitł miskant Adagio - pierwszy kłos pojawił się jeszcze w czerwcu


Ten mikolajek caly czas taki srebrzysty








Noblesse

____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 23:14, 03 lip 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443





Powoli zaczynaja floksy i gaury, tu len





____________________
Zapraszam na kawe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies