Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerabianie ogródka pod swój gust

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerabianie ogródka pod swój gust

KasiaBawaria 20:09, 02 paź 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Od pily?Nawet drobne galezie to maja a je scinam nozycami do galezi.I niektore to maja a niektore nie?Pila reczna, nie elektryczna.

Zostalo nam jeszcze 1/3..Przyjaciele wywiezli nam wszystkie galezie i jeszcze mamy pnie ale te potniemy na drewno na opal.
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 20:10, 02 paź 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Gosiek33 napisał(a)
Dobrze, że nie żadne choróbsko


astry cudne

To ich pierwszy rok, po pierwszej zimie. Ciesze sie, ze przezimowaly i zakwitly.Ten szczegolnie mnie zauroczyl.

____________________
Zapraszam na kawe
greg66 20:21, 02 paź 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Ale Kasiu to faktycznie wyglada jak po pile poobserwuj w trakcie cięcia.
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
KasiaBawaria 20:28, 02 paź 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Naprawde? To mnie uspokoiliscie, bo juz myslalam, ze jakies chorobsko sie u mnie rozprzestrzenia.
____________________
Zapraszam na kawe
Dorii 21:50, 02 paź 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Moja ręczna piła zostawia takie ślady dlatego od razu mi się skojarzyło.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Dorota123 23:23, 02 paź 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
KasiaBawaria napisał(a)


Tak, bo lubi slonce i susze
To anafalis perłowy.
Dziękuję już go sobie wyszukałam. Obecnie nie ma go w sprzedaży, muszę zaczekać do wiosny.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
gogo 00:22, 03 paź 2020


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Kasiu, zrób Buchananowi kopczyk z kory /ja nie robiłam nic/, będziesz spokojniejsza
Niezły rozgardiasz z usuwaniem tui, ale dla wolnego miejsca warto
Piękny ten szafirowy aster.
U mnie wszystkie co roku łapały mączniaka i były paskudne, więc się ich pozbyłam i już żadnego nie chcę.
Oglądam u innych

Eddie, jak zawsze, cudny
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
KasiaBawaria 15:45, 03 paź 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Dorii napisał(a)
Moja ręczna piła zostawia takie ślady dlatego od razu mi się skojarzyło.


Dobrze wiedziec-ale ze ostre nozce do ciecia tez takie slady zostawiaja?
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 15:50, 03 paź 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
gogo napisał(a)
Kasiu, zrób Buchananowi kopczyk z kory /ja nie robiłam nic/, będziesz spokojniejsza
Niezły rozgardiasz z usuwaniem tui, ale dla wolnego miejsca warto
Piękny ten szafirowy aster.
U mnie wszystkie co roku łapały mączniaka i były paskudne, więc się ich pozbyłam i już żadnego nie chcę.
Oglądam u innych

Eddie, jak zawsze, cudny


Sa odmiany lapiace maczniaka i zdrowe- np. little carlow, ten obok prosa nie ma nic. Tak samo Jungfrau czy ten Silberteppich. A Apollo ma.

Ten bialy to apollo,zlapal maczniaka niedawno, ale jakos tragiczny nie jest.Buchananowi chyba zroobie kopczyk z lisci i poloze na to galazki Skonczylismy disc z usuwaniem, teraz zostaje jedna jedyna tuja rosnaca pojednczo ale jej nie da sie ruszyc, trzeba pila elektryczna.






____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 15:53, 03 paź 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
O tyle wszystko sie poszerzy W rzeczywistosci roznica jest duza, bo zywoplot juz zarosl kacik do siedzenia, ostatnie dwa rzadki kostki nie bylo widac, byla pod zywoplotem i przewieszal sie nad kompostownikiem, pomimo ciecia. Przerastal tez przez ogrodzenie do sasiada. Klon bedzie mial wiecej miejsca i sie moze ozdrowi i w koncu bedziemy mogli ruszyc z podwyzszonymi rabatami na warzywa Poprzedni wlasciciele posadzili ten zywoplot za blisko plotu i za gesto.Dobrze, ze sasiedzi maja juz wysokie owocowe drzewa, wiec bedzie zapozyczone tlo nad plotem.
Eddie w swoim zywiole




____________________
Zapraszam na kawe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies