Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerabianie ogródka pod swój gust

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerabianie ogródka pod swój gust

sylwia_slomc... 19:50, 08 paź 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
Ciacho chętnie, a kawy nie pijam No dobra zasiadam do lektury
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:47, 08 paź 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
KasiaBawaria napisał(a)


No cos ty Zawsze moim psom dawalam. Na forum psim tez kazdy daje. Moj weterynarz jest zdania, ze psy oprocz winogron i awokado moga jest wszystko. Z umiarem oczywiscie. A jakie argumenty sa przeci serowi?Musze poszperac. moze cos znajde.
Chociaz na zdrowy rozum, to pewnie wet mial na mysli, ze wiele psow nie toleruje laktozy zawartej w produktach mlecznych. I moze dojsc do bolow brzucha czy biegunki. Eddie z trawieniem sera nie ma problemow. Jak narazie biegunke mial raz w ciagu dwoch lat. Wiec chyba male ilosci jednak toleruje? Wiem, ze nie powinno dawac sie serkow miekkich, bo tam jest najwiecej cukru i laktozy.Natomiast dlugo dojrzewajacy ser twardy jest dla psow zdrowy Wiadomo, nie za duzo, tylko jako smakolyk czy nagroda bo ser zawiera tez sol i tluszcz.

Cebuli nie wolno i czekolady bo dostają białaczki. Moja sunia wcina twaróg, przynajmniej kostkę tygodniowo

Ale nie o tym chciałam, pospacerowałam prawie od początku tak co 5 stron mniej więcej bo strona po stronie to by mi do zimy zeszło Akwarystyka fajna jest też mam akwaria ( obecnie 4 szt). Twój Edzio to Goldendoodle ??? Poczytałam o choróbsku( wiadomo w końcu co Mu było?)Ogród pięknie się rozrósł, dojrzał Piękne te dęby masz. Rośliny wspaniale, zdrowo rosną, napasłam oczy
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
KasiaBawaria 23:15, 08 paź 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ciacho chętnie, a kawy nie pijam No dobra zasiadam do lektury


Herbate dobra tez mam
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 23:17, 08 paź 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
sylwia_slomczewska napisał(a)

Cebuli nie wolno i czekolady bo dostają białaczki. Moja sunia wcina twaróg, przynajmniej kostkę tygodniowo

Ale nie o tym chciałam, pospacerowałam prawie od początku tak co 5 stron mniej więcej bo strona po stronie to by mi do zimy zeszło Akwarystyka fajna jest też mam akwaria ( obecnie 4 szt). Twój Edzio to Goldendoodle ??? Poczytałam o choróbsku( wiadomo w końcu co Mu było?)Ogród pięknie się rozrósł, dojrzał Piękne te dęby masz. Rośliny wspaniale, zdrowo rosną, napasłam oczy


Eddie narazie jest tylko na kroliku-miecho,warzywa, owoce, kosci..

U nas 3 akwaria-mlodszy syn od 2 lat mnie meczy i w koncu dostal na urodziny bo rok czas opiekowal sie slojem ze slimakami wodnymi
Eddie to golden doodle Nie wiadomo, co mu wtedy bylo-pewnie cos odkleszczowego.

U nas byl dzis pan od plotu i moze w przyszlym tygodniu zaczna sie roboty.
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 23:22, 08 paź 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Ku pamieci a teraz super wychowany psina Pochwale sie- bo Eddie bierze od czasu do czasu udzial w reklamie- jest na stronkach ulotek, na stronie weterynarza i na stronie pani szyjacej szelki i obroze
To niemiecka stronka, wiec reklamy nie ma, ale Eddiego mozna zobaczyc
tutaj

____________________
Zapraszam na kawe
sylwia_slomc... 23:30, 08 paź 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
Normalnie gwiazdor
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
KasiaBawaria 10:01, 09 paź 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
I to jaki juz w trzech filimikach reklamowych bral udzial Jak pojawi sie jeden film na stronie, koniecznie musze wam pokazac, bo jest tam ze mna i filmik jest smieszny
____________________
Zapraszam na kawe
andzia458 10:05, 09 paź 2020


Dołączył: 18 kwi 2020
Posty: 915
Ach te mądre psie oczy. No mogę patrzeć i patrzeć. Nic dziwnego, że i do showbiznesu się dostał.
____________________
Ania Zaczynam po raz kolejny
Balea 23:30, 09 paź 2020


Dołączył: 23 lut 2018
Posty: 284
KasiaBawaria napisał(a)


W przyszlym roku w koncu i cis urosnie do rozmiarow zywoplotu




Piekny piesio, golisz mu siersc?

I piekne deby. Jestes z nich zadowolona?
Musisz je przysinac, zeby byly takie okragle?
I na jaki kolor sie jesiennia przebarwiaja?

Ja kupilam w zeszlym roku green pillar, niby mial sie na czerwono przebarwiac a byl brazowy. Ciekawa jestem jak w tym roku bedzie wygladal bo narazie jeszcze zielony.
KasiaBawaria 15:10, 10 paź 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
andzia458 napisał(a)
Ach te mądre psie oczy. No mogę patrzeć i patrzeć. Nic dziwnego, że i do showbiznesu się dostał.

z charakteru to cudowny pies terapeuta
____________________
Zapraszam na kawe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies