Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerabianie ogródka pod swój gust

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerabianie ogródka pod swój gust

KasiaBawaria 17:30, 13 paź 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Balea napisał(a)
Ale pieknosci, szkoda, ze tak malo ludzi je ma bo sa przepiekne, i to nie tylko jesiennia
Czy mogla bsys mi jeszcze powiedziec, w jakim odstepie je sadzilas?
I czy masz jakiegos z tych debow w polcieniu, ktory sie i tak jesiennia ladnie przebarwia?


U mnie nikt oprocz mnie ich nie ma.Sa jednak sporo drozsze niz typowe klony, ktore tu ma kazdy. Mnie sie kilka osob pytalo co to za drzewa a potem po wizycie w szkolce sadzili jednak klony, bo o polowe tansze.Ale mi sie wlasnie podobaja rowniez wiosna, sa piekne i nie kazdy ma Moje deby rosna w pelnym sloncu.
One podobno dorastaja do 2-2,5 metrow wiec tak tez trzeba sadzic w zaleznosci czy chcemy by sie korony kiedys stykaly.Swoje mam w odleglosci 3 metrow.
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 17:31, 13 paź 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
popcorn napisał(a)
Przepiękne!!! pozdrawiam, Kasiu, miłego dnia!

Milego wieczoru
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 17:47, 13 paź 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443

Klosowca scielam a on znow chce kwitnac





Tegoroczne siewki stipy. Ciekawa jestem jak przezimuja.






Blue heaven

blaue gletscher


Jungfrau
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 17:50, 13 paź 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
A tu wyciag nie poradzil sobie, wykopanie-nie da rady, siekiera polegla.Teraz szukam kogos z pila...
____________________
Zapraszam na kawe
Gosiek33 18:11, 13 paź 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Ale uparte. Trzebaby duży dół wykopać i dziabać od spodu. Współczuję, paskudna robota. Wykopałabym na razie sąsiednie rośliny dla lepszego zamachu
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
KasiaBawaria 22:03, 13 paź 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Chce je wykopac na warzywnik ale narazie czekam na ten nieszczesny plot, ktory sie opoznia. Bo inaczej wszystko mi na nim zadepcza. Te korzenie sa grube i tylko jednego narazie udalo mi sie przeciac.
____________________
Zapraszam na kawe
anpi 00:39, 14 paź 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8160
Kasiu masz piękne astry! A Twoje rabaty dzięki trawom są takie zwiewne, delikatne!
Podziwiam też dęby!Zapisałam sobie nazwę
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
KasiaBawaria 08:54, 14 paź 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
anpi napisał(a)
Kasiu masz piękne astry! A Twoje rabaty dzięki trawom są takie zwiewne, delikatne!
Podziwiam też dęby!Zapisałam sobie nazwę


Rosliny jeszcze mlode ale dziekuje w przyszlym roku uda mi sie w koncu jakos to wszystko uspojnic.

Ten ciemiernik rosnie u mnie juz ladnych pare lat, kilka razy zmienial stanowisko, tutaj chyba mu pasuje.



____________________
Zapraszam na kawe
popcorn 08:56, 14 paź 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Piękne hakone masz! I marcinki! I ciemiernika! Korzenia nie zazdroszczę, paskudna robota żeby się tego pozbyć...

pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
KasiaBawaria 09:04, 14 paź 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
A pozbyc tego musze sie koniecznie, bo na miejsce tego korzenia pojdzie gracek i inne trawy. Chce te rabate wykonczyc w koncu. Przy tarasie 3 lata temu scielismy 2 podobne, tylko mniejsze cyprysiki i do tej pory pnie twarte i nie prochnieja, choc nawiercilam otwory i wsypalam do nich kompostu.
Zakwitl ponownie czysciec hummelo


Caly czas mysle, gdzie ognika przesadzic. Chyba obok kompostownika, by go troche w boku zakryl.Jak plot zrobia, bedziemy myslec.A koniecznie chce go zostawic ze wzgledu na te piekne owoce.



____________________
Zapraszam na kawe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies