Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerabianie ogródka pod swój gust

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerabianie ogródka pod swój gust

KasiaBawaria 11:12, 24 kwi 2021


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
ElzbietaFranka napisał(a)
Kasiu wiosenka u ciebie wszystko ładnie kwitnie.
U nas od kilku dni chłodno.
Piszesz, że nie wyrabiasz z lockdawnem wszyscy tak mają. Jednak zdalna nauka dzieci to nie lada sztuka. Znajoma ma czwórkę więc komputery pożycza.
U was jest bardziej normalnie niż u nas.

Pozdrawiam


Normalnie to nie jest niestety. Starszy jest 2 razy w tygodniu w szkole, za kazdym razem maja testy. Mlodszy od grudnia w domu. Zeby isc na zakupy to trzeba miec aktualny test zrobiony w aptece. Jakos dajemy rade ale mlodszy nie ma wogole juz motywacji a ja nerwow. Starszy zmienia szkole, testy i rozmowy wszystko online. U nas byla tragedia jak sie jeden komputer zepsul. Nie fajnie jest, i wiele osob nie chce wogole sie szczepic, bo uwazaja, ze to tylko jak zwykla grypa i wystarczy ja przejsc..
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 11:12, 24 kwi 2021


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
sylwia_slomczewska napisał(a)
Śliczności ciemiernik

Uwielbiam go
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 11:13, 24 kwi 2021


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Basia_KRK napisał(a)
Cudne kolorki, szachownica bomba!! Jak długo ona kwitnie? Warto mieć w ogrodzie?

Posadzilam tez biale ale wzeszly tylko te warto je sadzic, bo sa bardzo delikatne i nie przytlaczaja -ale lubia miec wilgotno.Jak na wiosenny kwiat to dlugo sie trzyma.
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 11:14, 24 kwi 2021


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Agatorek napisał(a)
Wszędzie pogoda byle jaka, ale masz już ładnie, kolorowo

Niezłe te „kamyczki”

Kamyczki trzeba bylo niesc w dwie osoby takie ciezkie U nas w koncu jest ladnie, choc nie za cieplo.Najwazniejsze ze w koncu sucho i sloneczko swieci.
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 14:32, 02 maj 2021


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Jak tam pogoda u was?Tez leje?U nas leje od 2 dni, wczoraj 30 litrow. Ma padac do piatku..
uwielbiam te swiezosc konca kwietnia i maja.Wymienilam stipy.Tylko dwie przezyly te mokra zima. Poddaje sie-teraz mam posadzone molinie.U mnie rosna swietnie.




siewki ciemiernika

____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 14:37, 02 maj 2021


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
A tu a sie przerabia warzywniak na murowane, podwyzszane rabaty pierwsza juz wypelniona odpadkami, kompostem i przesiana ziemia z warzywniaka.Pelno w niej kamieni bylo.A ziemia dobra bo od 10 lat wysypywana kompostem.


A tu sie oczko wymienialo.Folia po roku popekala i wymienilam na pojemnik.


____________________
Zapraszam na kawe
Gosiek33 15:06, 02 maj 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
leje i u nas, już irysy bródkowe kwitną?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
KasiaBawaria 15:53, 02 maj 2021


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Ten rosnie w doniczce, wiec chyba dlatego sie pospieszyl
____________________
Zapraszam na kawe
nicol21 23:08, 02 maj 2021


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10290
Widoki super, ale ten jeden ciemiernik kradnie serducho! Piękny jest i jak obficie kwitnie.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
gogo 16:50, 04 maj 2021


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Kasiu, piękna wiosna, pełna kolorów
A warzywnik super, taki nie do zdarcia, warzywa będą tam rosły jak na drożdżach
Nowy domownik dopiero za 4 miesiące?, a ja już chciałam oglądać
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies