Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerabianie ogródka pod swój gust

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerabianie ogródka pod swój gust

Anda 16:31, 06 maj 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33446
Te ciemnoczerwone tulipany bardzo ładne. Co to za odmiana?

Bardzo ładnie wygląda ta murowana rabata.

Będzie nowy piesek, ale fajnie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
KasiaBawaria 22:45, 06 maj 2021


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Anda napisał(a)
Te ciemnoczerwone tulipany bardzo ładne. Co to za odmiana?

Bardzo ładnie wygląda ta murowana rabata.

Będzie nowy piesek, ale fajnie


Night queen chyba juz 3 sezon tam sa. Dziekuje
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 22:45, 06 maj 2021


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Kaha565 napisał(a)
Też będę zamawiać kocimiętke i myślę nad odmiana! Chyba wezmę walkers low, bo chce by mi się wychylała zza seslerii


Jest cudna, bedziesz zadowolona
____________________
Zapraszam na kawe
Basia_KRK 08:27, 07 maj 2021


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
KasiaBawaria napisał(a)
W koncu kolorowo sie robi

Te czerwone tulipany dostaly mnostwo nowych cebulek.W zeszlym roku mialam tylko 5 sztuk.

Eddie spi na swojej kostce



Kasiu, wreszcie kolorowo wiosennie!
Cudne te czerwone tulipany, czy wiesz co to za odmiana?

Edi jak zwykle uroczy... Słodziak!
____________________
Chodźże na pole, do mojego ogrodu
Basia_KRK 08:28, 07 maj 2021


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
KasiaBawaria napisał(a)


Jest cudna, bedziesz zadowolona


Ooo, świetna wiadomość, też zakupiłam właśnie Walkers Low, mam nadzieję, że nie wyrośnie gigantyczna
____________________
Chodźże na pole, do mojego ogrodu
greg66 08:52, 07 maj 2021


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Kasiu u mnie dzisiaj leje i zimno do kitu z taką wiosną. Funia ma zwyrodnienie stawu biodrowego na razie jest na lekach ale nie wiadomo czy nie skończy się operacją. W Berlinie robią najlepiej ale to kosztuje 3000euro. Jej lekarz powiedział że można u niego zrobić ale to jeszcze do przemyślenia.
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
KasiaBawaria 09:17, 07 maj 2021


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
greg66 napisał(a)
Kasiu u mnie dzisiaj leje i zimno do kitu z taką wiosną. Funia ma zwyrodnienie stawu biodrowego na razie jest na lekach ale nie wiadomo czy nie skończy się operacją. W Berlinie robią najlepiej ale to kosztuje 3000euro. Jej lekarz powiedział że można u niego zrobić ale to jeszcze do przemyślenia.

Ojej, ile ma funia lat?I od czego to cholerstwo powstalo? Dajesz jej specyfiki na stawy?Czesto pomagaja i nie trzeba operacji.Nasz dostaje od poczatku proszek z muszli i kolagen.I do tego kosci i chrzastki. Super jest zeel i collagile, traumeel i arthridonum.
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 09:18, 07 maj 2021


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Basia_KRK napisał(a)


Ooo, świetna wiadomość, też zakupiłam właśnie Walkers Low, mam nadzieję, że nie wyrośnie gigantyczna

Gigantyczna moze nie ale spora jest
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 09:20, 07 maj 2021


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Basia_KRK napisał(a)


Kasiu, wreszcie kolorowo wiosennie!
Cudne te czerwone tulipany, czy wiesz co to za odmiana?

Edi jak zwykle uroczy... Słodziak!


Jak znajde gdzies etykietke...cos z krolewna w nazwie bylo albo prinzess Irene albo Slava. W tamtym roku byly pojedynczo sadzone sztuki a teraz sie grupki zrobily
____________________
Zapraszam na kawe
greg66 10:23, 07 maj 2021


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Kasiu Funia ma 8-9 lat to jeszcze około 5-6 lat życia. Daję jej glukozaminy olejek cbd teraz dostała trocoxil jedna tabletka na dwa tygodnie to nie jest steryd na razie obserwuję i przeszedłem na karmę dietetyczną A co Ty masz za leki?
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies