Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerabianie ogródka pod swój gust

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerabianie ogródka pod swój gust

Anda 12:03, 01 lip 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33474
Mam chyba tą odmianę dziewanny. Wysiewalam dwie i jedna rośnie, druga nie, ale to chyba WC. U mnie jest wysoka, ma ok. 150 cm.

Kasiu, pięknie u Ciebie.
U mnie po deszczach dużo bylin leży.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
KasiaBawaria 12:11, 01 lip 2021


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
U nas tez leje i burze przechodzily kilka razy. Byliny narazie stoja, choc po wichurze ulamalo sie pare pedow- Wysoka mowisz?Dobrze, ze posadzilam ja przy plocie W opisie polowe mniejsza.Ale na mojej glebie to wszystko jakies podpedzone rosnie.
____________________
Zapraszam na kawe
Nowa12 21:37, 01 lip 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Kasiu to i ja muszę powzdychać u Ciebie. Jest przepięknie. Tak ładnie zestawienia udało ci się stworzyć. Dużo limonki daje taką soczystość na rabatach. To seslerie, stipy czy inne trawki?
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
KasiaBawaria 08:57, 02 lip 2021


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
To seslerie bardzo je luubie kompletnie bezproblemowe.
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 10:07, 02 lip 2021


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Caly czas pada i pada.Od jutra ma byc w koncu znow cieplej.



____________________
Zapraszam na kawe
ElzbietaFranka 11:51, 02 lip 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13890
Kasiu popatrz na mój wątek tam jest o ekstrakcie z jęczmienia.

U mnie też wszystko takie wybujałe odetka ma ponad 1 metr bez kwiecia które dopiero się wynurzają.
Cukinię też mam już do zrywania a kwitną że zbiory będa ponad miarę naszego spożycia. Papryczki też mam. Jakie kanczacka wyrzuciłam u mnie nie zdaje egzaminu po pierwsze kwaśna po drugie opada jak dojrzała. Za to mam borówkę i mam nadzieję, że przyszły rok już będzie urodzajny.

U nas wczoraj dobrze ppdlało więc się cieszę. Zaraz idę pielic bo jedna chwasty mają większą siłę od szlachetnych.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
gogo 13:04, 02 lip 2021


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Biedny Eddie, wiem, jak musi mu dokuczać świąd, bo 2 i pół roku leczyłam pokrzywkę i myślałam, że oszaleję

Ciekawa ta dziewanna, są też w innych kolorach, szkoda, że nie mam na nie miejsca.
Będę zgapiać lawendę z liliami, pięknie się komponują
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
KasiaBawaria 17:02, 02 lip 2021


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
ElzbietaFranka napisał(a)
Kasiu popatrz na mój wątek tam jest o ekstrakcie z jęczmienia.

U mnie też wszystko takie wybujałe odetka ma ponad 1 metr bez kwiecia które dopiero się wynurzają.
Cukinię też mam już do zrywania a kwitną że zbiory będa ponad miarę naszego spożycia. Papryczki też mam. Jakie kanczacka wyrzuciłam u mnie nie zdaje egzaminu po pierwsze kwaśna po drugie opada jak dojrzała. Za to mam borówkę i mam nadzieję, że przyszły rok już będzie urodzajny.

U nas wczoraj dobrze ppdlało więc się cieszę. Zaraz idę pielic bo jedna chwasty mają większą siłę od szlachetnych.


Sa odmiany, ktore jak dojrzeja to opadaja.Ale sa tez lepsze, ktore pozostaja na krzaku Borowki mam i od lat daja obfity plon, ale ostatnio chyba zlapaly zamieranie pedow.
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 17:03, 02 lip 2021


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
gogo napisał(a)
Biedny Eddie, wiem, jak musi mu dokuczać świąd, bo 2 i pół roku leczyłam pokrzywkę i myślałam, że oszaleję

Ciekawa ta dziewanna, są też w innych kolorach, szkoda, że nie mam na nie miejsca.
Będę zgapiać lawendę z liliami, pięknie się komponują

Nie drapie sie jakos tragicznie.Raczej jak nie widze narazie ma kapiele i przecieram mu te miejsca woda z octem.
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 17:04, 02 lip 2021


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
____________________
Zapraszam na kawe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies