Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerabianie ogródka pod swój gust

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerabianie ogródka pod swój gust

KasiaBawaria 10:30, 28 cze 2021


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
____________________
Zapraszam na kawe
gogo 11:06, 28 cze 2021


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Kasiu, masz super warzywnik
A ilość kwiatów oszałamiająca
Eddie na leżaczku, skąd ja znam takie widoki, choć u mnie koty
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
anpi 15:15, 28 cze 2021


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8198
Kasiu u Ciebie jak zwykle porządeczek! Roślinki pięknie się porozrastały i w dodatku stoją na baczność.
Uwielbiam takie większe plamy koloru. W dodatku tak dobrze zestawione, że tworzą piękne obrazy. I masz tyle niebieskości, że już mam chęć na Amsonię i przetacznik, tylko nie doczytałam odmiany.
Warzywnik z cegiełek super!!!
Czekam na spektakl hortensjowy, ale zapączkowane! Ostróżki zachwycają, kilka też dokupiłam w tym roku do towarzystwa różom.
Lustrzany obraz fajne wygląda
Lubisz srebrne roślinki, a masz anafalis? Mogę Ci wysłać.

____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Jagodaa 15:30, 28 cze 2021


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Piękne zestawienie bylin, traw. Wszystko takie soczyste, zdrowe i bujne. Wspaniale się ogród prezentuje. Rewelacyjne wygląda szałwia z penstemonem.

I trwałe rozwiązanie w kwestii skrzyń. Moje z drewna szybko się rozpadły, mam już drugie. Może się zainspiruje na przyszłość, nie trzeba być przecież związanym drewnem.
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
KasiaBawaria 15:38, 28 cze 2021


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
gogo napisał(a)
Kasiu, masz super warzywnik
A ilość kwiatów oszałamiająca
Eddie na leżaczku, skąd ja znam takie widoki, choć u mnie koty


U mnie wczesniej koty tez sie tam wylegiwaly
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 15:42, 28 cze 2021


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
anpi napisał(a)
Kasiu u Ciebie jak zwykle porządeczek! Roślinki pięknie się porozrastały i w dodatku stoją na baczność.
Uwielbiam takie większe plamy koloru. W dodatku tak dobrze zestawione, że tworzą piękne obrazy. I masz tyle niebieskości, że już mam chęć na Amsonię i przetacznik, tylko nie doczytałam odmiany.
Warzywnik z cegiełek super!!!
Czekam na spektakl hortensjowy, ale zapączkowane! Ostróżki zachwycają, kilka też dokupiłam w tym roku do towarzystwa różom.
Lustrzany obraz fajne wygląda
Lubisz srebrne roślinki, a masz anafalis? Mogę Ci wysłać.



O tym mowisz?Ale serdecznie dziekuje za ochote wyslania.-) bardzo to mile
Tez z niecierpliwoscia czekam na hortensie bedzie szal

Odmiany musze poszukac.Przetacznik to chyba Knallblau, a amsonie mam dwie rozne.Jedna ma szerokie liscie a druga prawie jak igielki.

____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 15:43, 28 cze 2021


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Jagodaa napisał(a)
Piękne zestawienie bylin, traw. Wszystko takie soczyste, zdrowe i bujne. Wspaniale się ogród prezentuje. Rewelacyjne wygląda szałwia z penstemonem.

I trwałe rozwiązanie w kwestii skrzyń. Moje z drewna szybko się rozpadły, mam już drugie. Może się zainspiruje na przyszłość, nie trzeba być przecież związanym drewnem.


To tez takie myslenie na przyszlosc.Teraz jeszcze daje rade sie schylac ale co bedzie pozniej, kto wie ? z czasem chcemy je odrobine podwyzszyc.
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 15:48, 28 cze 2021


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443


Poletko floksowe juz tuz tuz
____________________
Zapraszam na kawe
MiluniaB 19:45, 28 cze 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3389
Piękny ten Twój busz
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
KasiaBawaria 11:55, 30 cze 2021


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
MiluniaB napisał(a)
Piękny ten Twój busz




Wczoraj przeszla straszna burza w naszym regionie.Dobrze, ze najgorsze nas ominelo, w ostatniej chwili burza poszla na polnoc.Wichura byla i tak straszna, moje deby polamaloby gdybysmy byli w jej centrum. Wyginaly sie strasznie, a pnie maja jeszcze cieniutkie. Wielkie drzewa poprzewracalo w niedalekiej okolicy.Dobrze, ze nasza trampolina tez przymocowana hakami, bo pewnie pofrunelaby w dal.




____________________
Zapraszam na kawe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies