Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Agnieszkowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Agnieszkowy ogródek

Agnieszka 10:05, 30 wrz 2011


Dołączył: 01 sty 2011
Posty: 934
popcarol napisał(a)
Mnie sie z bergeniami podoba nawet, ale nie lubią za dużo słońca i suchej ziemi, wiec stanowisko chyba nie dla nich. Z przywrotnikiem fajnie by wyglądało, ale z żurawkami tez ok!
pozdrawiam,
Karolina

No to tym bardziej nie mam co się pchać z tymi bergeniami. Muszę je jakoś zagospodarować za domem....
____________________
Agnieszkowy ogródek
goniak 11:54, 30 wrz 2011


Dołączył: 13 lis 2010
Posty: 1276
Odmiany, które wymieniłam na pewno lubią słońce i pięknie się rozrastają nawet na suchym stanowisku.

____________________
Małgosia mój zielony świat
Agnieszka 16:13, 30 wrz 2011


Dołączył: 01 sty 2011
Posty: 934
Przyjęłam, Gosiu, sugestię . Rozumiem, że te będą tu idealne .
____________________
Agnieszkowy ogródek
Gardenarium 12:53, 22 lut 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Szykują się zmiany? Planujesz oczko, jednak woda koniecznie powinna się znaleźć w ogrodzie, nieważne w jakiej postaci. Pochwalam decyzję, tylko małe oczko wodne będzie trudne do utrzymania w równowadze ekologicznej.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Agnieszka 13:40, 22 lut 2012


Dołączył: 01 sty 2011
Posty: 934
Gardenarium napisał(a)
Szykują się zmiany? Planujesz oczko, jednak woda koniecznie powinna się znaleźć w ogrodzie, nieważne w jakiej postaci. Pochwalam decyzję, tylko małe oczko wodne będzie trudne do utrzymania w równowadze ekologicznej.


Tak, Danusiu. Szukam miejsca na oczko w moim ogrodzie, ale nijak nic lepszego nie umiem znaleźć:

- albo jest za dużo słońca,
- albo ograniczam miejsce do zabawy dla dzieci. Tego nie chcę, bo oni tak pięknie bawią się razem: grają w kometkę, w piłkę, bawią się w indian, w weterynarza, policjantów goniących bandytów, itd. Często wynoszą z domu materace, poduchy, namioty, mnóstwo rekwizytów. Potrzebują dużo miejsca, ja zresztą bardzo lubię ten nasz trawnik i nie chcę go zmniejszać
- za domem ciemno i wilgotno
- przed domem (na nowym trawniku) patelnia

Pomysł z kulą i małym żwirowym ciurkadełkiem odpada. Podobają mi się, ale to nie dla mnie. Ja chcę ziaby w ogrodzie )). Chciałabym zamoczyć czasem kawałek stopy na mokrym żwirku. Chcę zwabić ważki i inne takie. Więc kulka na żwirku odpada. I dlatego tak męczę o to oczko....
____________________
Agnieszkowy ogródek
Agnieszka_B 18:57, 31 lip 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
Witaj Agnieszko! Przeczytałam początek Twojego wątku - ze mną było dokładnie tak samo ! Dopiero niedawno się ocknęłam. Wracam więc czym prędzej do początku i mam nadzieję że was dogonię
____________________
zapach-ziemi
Agnieszka 16:20, 19 paź 2012


Dołączył: 01 sty 2011
Posty: 934
Witaj, moja Imienniczko! Miło, że zajrzałaś .

Piękna złota jesień nastroiła mnie do zrobienia zdjęć. Ogród wygląda zupełnie inaczej. Sama nie wiem, którą porę roku wybrałabym za najbardziej fotogeniczną...

Na początek jednak bajeczne chmury. Naprawdę obawiałam się jakiejś potężnej burzy czy czegoś gorszego, ale wiatr rozgonił chmury i mniej więcej po 30 minutach wyjrzało słońce.




____________________
Agnieszkowy ogródek
Agnieszka 16:37, 19 paź 2012


Dołączył: 01 sty 2011
Posty: 934
A tutaj już piękne słońce w moim ogrodzie. To zdjęcia z połowy września. Cudownie wybarwiły się hortensje. Teraz są jeszcze ciemniejsze. Mogę na nie patrzeć godzinami ...




____________________
Agnieszkowy ogródek
Agnieszka 16:39, 19 paź 2012


Dołączył: 01 sty 2011
Posty: 934
Jesień naprawdę jest piękna. Brakuje mi tu jeszcze zdjęcia pajęczyny, takiej oblepionej poranną rosą z mgły...
____________________
Agnieszkowy ogródek
goniak 10:07, 29 paź 2012


Dołączył: 13 lis 2010
Posty: 1276
Piękne zakątki w jesiennych barwach, bardzo klimatyczne
Agnieszko, dziękuję za gratualacje i bez obaw, nie mam parcia na szkło
____________________
Małgosia mój zielony świat
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies