Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Rabaty do wymiany :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Rabaty do wymiany :)

monitka 22:40, 24 maj 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Modrzew szczepiony. Mam tylko taka fotkę mego pasa startowego trochę widać wierzbę ale listków jeszcze mało...modrzew jest w tyle ale prawie nie widać


tu też trochę wierzby



jutro zrobię lepsze foty
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
monitka 20:31, 25 maj 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Cyknełam fotki mojej wierzbie



drugiej krzewuszce



i modrzewiowi, który jest niesamowicie ciężkim obiektem do sfotografowania ...ma strasznie giętki pieniek i wywija nim na wszystkie strony...

____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
kaisog1 21:48, 25 maj 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Monika... stanęłam i stoję w miejscu Może jutro mnie natchnie bo po dzisiejszych przejściach z moim ukochanym dziecięciem padam na twarz psychicznie
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
monitka 22:29, 25 maj 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Spokojnie Gosiu ja też padam na ryjek po całym tygodniu Na szczęscie młoda już śpi a starsza bezpiecznie wróciła po koncercie do domu, uffff
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
kaisog1 22:56, 26 maj 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
...został mi cypel i fragment przy wjeździe Z tym cyplem to mam największy problem.....
A co chciałabyś po lewej stronie od tarasu? Za hortensjami i magnolia? W ogóle cos tam chciałaś czy posadzic np tylko szpaler świerków i tyle?
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
kaisog1 14:37, 27 maj 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Tyle udało mi się zrobić. Nie wiem czy to wykorzystasz czy nie ale na tyle tylko umiem pomóc
Oczywiście nie tknęłam lewego boku ani tej rabaty przy tarasie. Trzeba przemyśleć te fragmenty.

____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
monitka 22:22, 27 maj 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Jeju Gosiu jestem w szoku!!!! Muszę to wszystko przemysleć bo tak na gorąco ciężko coś powiedzieć ale bardzo się cieszę bo jest już jakiś szkielet. Wszystko rozszyfrowałam i nawet jakoś to widzę nie jestem natomiast pewna co do cypla.
Powiedz mi czy przy wierzbie są 3 krzewuszki? Zastanawiam się też nad tujami sunkist może pasowałaby tam tuja aurea nana (niższa za nimi sa tuje kórniki, które dadzą ścianę) a koło nich albo w środku jakieś drzewko np. klon globosum?

Co do wczorajszego pytania (sorki nie mogłam odpowiedziec bo miałam latany dzień i nawet siły na forum nie starczyło ...) Tą rabatę chciałabym tak do 15 metrów zrobić a reszta to na później. Na tym dalszym odcinku raczej nie chciałabym robić żadnego szpaleru tuj/ świerków tylko może trochę krzewów i bylin.

Gosiu dobra kobieto, bardzo ci dziękuję za to co dla mnie zrobiłaś, nawet nie wiesz jak to dla mnie ważne
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
kaisog1 22:30, 27 maj 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Monika - jak chcesz w wiekszym formacie daj mejla to Ci prześlę
Co do cypla - samego kształtu to ja tez ni byłam przekonana.... ale jak poustawiałam rosliny to jakos mi przeszło. Moim zdaniem fajnie będą wyglądały tawułki ciete w kulki z irga i lawendą, a kosodrzewnki to świetne towarzystwo dla RH.

Tak przy wierzbie są 3 krzewuszki Variegaty. Co do tuji - chodzi o to, żeby było cos smukłego i żółtego, i jeszcze dobrze by było żeby występowało w formie szczepionej (by sie powtarzało przy wejściu) - co to będzie to Twój wybór Klona bym tam nie dawała - a jedynie w żurawkach umieściła modrzewia.
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
monitka 22:45, 27 maj 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Ok Gosiu pomyślę chociaż brzmi to rozsądnie dobrze zrozumiałam że przy wejściu 3 szczepione kulki/ tujki?

mejla juz wysyłam na pw
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
kaisog1 22:47, 27 maj 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Tak Monika 3 kulki szczepione Najlepiej zobaczyć co jest w miarę tanie takie szczepione - bo jak wymarźnie czy cus to żal nie będzie A formę "pierwotną" na pewno dokupisz

...a PW jeszcze nie dolazło....
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies