Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Znowu na wsi

Znowu na wsi

Joku 21:04, 24 cze 2026


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 14174
Pełnia lata, o poranku , najfajniejszy dla mnie okres w ogrodzie







____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Joku 21:06, 24 cze 2026


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 14174






____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Joku 21:09, 24 cze 2026


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 14174






____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Joku 21:12, 24 cze 2026


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 14174






____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Joku 21:15, 24 cze 2026


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 14174






____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Joku 21:21, 24 cze 2026


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 14174








Koniec .
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Wafel 21:47, 24 cze 2026


Dołączył: 25 cze 2023
Posty: 4294
Jolu rzeczywiście piękny czas w ogrodzie, i kolory i soczyste odcienie zieleni, bajecznie jest
Co rośnie kwitnącego przy tej róży?



____________________
Asia-Wafel Moje małe, zielone miejsce na ziemi
Joku 22:31, 24 cze 2026


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 14174
Jarzmianka, kolor przekłamany przez aparat. W rzeczywistości jest bordowa, nazwy nie pamiętam.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Magara 22:47, 24 cze 2026


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 10340
Joku napisał(a)



Jola - no pięknie jest Ja też lubię ten czas kiedy wszystko zaczyna kwitnąć, w końcu Nawet wtedy zapominam o tym, że się złoszczę, że u nas, na północy wszystko takie opóźnione

Pytanie mam o szałwię na zacytowanym zdjęciu - zimuje u Ciebie? Pobierasz sadzonki?
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Wafel 22:47, 24 cze 2026


Dołączył: 25 cze 2023
Posty: 4294
Aaa, jarzmianka, uroczo wygląda
____________________
Asia-Wafel Moje małe, zielone miejsce na ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies