Joku
21:04, 24 cze 2026
Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 14174
Pełnia lata, o poranku
, najfajniejszy dla mnie okres w ogrodzie
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny