Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Znowu na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Znowu na wsi

betigorka 23:06, 11 maj 2019


Dołączył: 04 lip 2013
Posty: 89
Witaj. Przybiegaj się przywitać. Pięknie u Ciebie. Dużo pracy i serca włożone w ogród. Będę na pewno szukać inspiracji u Ciebie
____________________
Mikro...klimat.
hankaandrus_44 08:52, 12 maj 2019


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7200
Jolu, ciepła życzę , bo wczoraj mimo słońca u mnie go nie było. A ciepłoluby go potrzebują. Miłej niedzieli.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
bogumila 09:26, 12 maj 2019


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Joku napisał(a)
Agnieszko u mnie też popadało trochę. Nie wyobrażam sobie wiosny bez bratków w donicach. Masz rację, z czasem się nudzą. Wyrzucam je jak zrobią się duże i zaczynają opadać na boki.

Renata, czytałam. Więc u mnie nie mają szans bo u mnie raczej sucho. Ale twój pomysł mi się bardzo spodobał. Trzeba wymyślić coś innego w runiance.

Haniu u mnie też jest trochę siewek a raczej samosiejek. Już kwitną ale są małe.
Masz rację, chodzić trzeba.


W ub.roku posadziłam w runiance ciemierniki.Jestem zadowolona z tego sąsiedztwa.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Joku 17:56, 12 maj 2019


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12145
Dziękuję za odwiedziny Beatko. Wpadaj, będzie mi miło.

Haniu wczoraj było dość ciepło, udało się popracować w ogrodzie.

Bogusiu, pomysł z ciemiernikami niezły.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
gosika67 18:12, 12 maj 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
U Ciebie ułudka a u mnie szaleje tak niezapominajka.
Mszycy też pełno miałam. a wczoraj walczyłam ze ślimakami, upodobały sobie bergenie.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Joku 18:34, 12 maj 2019


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12145
Niezapominajkę też mam, pozwalam jej się rozsiewać do woli. Mszyc póki co nie zauważyłam a ślimaki też mam ale w rozsądnych ilościach.
Wczoraj trochę porządku zrobiłam więc można było pstryknąć zdjęcie. Przez okno bo na dwór wyjść się nie chciało.

____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
an_tre 19:26, 12 maj 2019


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
I masz Jolu bliskie sąsiedztwo, a były takie fajne przestrzenne widoki, szkoda...
Pozdrawiam z mokrego ogrodu
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
zbigniew_gazda 20:22, 12 maj 2019


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11177
Piękne kontrastowe rośliny pokazujesz Jolu. Tak jak Ania pisze masz bliskie sąsiedztwo.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
hankaandrus_44 21:48, 12 maj 2019


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7200
Niestety, sąsiedzi mają piękny widok zza płotu, Ty jeszcze nie, a może i nie będzie? Onegdaj spotkałam sąsiadkę z kijkami aż na rogatkach w kierunku Gdańska, a ja na ścieżce rowerowej z psem, bo równo, i też w tym samym miejscu. Pyta się, czemu tak daleko? Na to jej odpowiedziałam, że blisko to mam cały czas, a o dali to muszę przypominać sobie co jakiś czas, bo zapomnę jak wygląda.

Też wybieraj się poza ogród, żeby nie za[pomnieć o dali. Miłego tygodnia w zdrowiu.

____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Joku 22:58, 12 maj 2019


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12145
Ano, wyrosło mi sąsiedztwo. Ja już na szczęście trochę zarosłam . Budowa dobiega końca i powoli przestaje straszyć. Natomiast nasza szopka uzyskała właściwe proporcje bo przedtem wyraźnie dominowała w tej części ogrodu.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies