Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Znowu na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Znowu na wsi

eda 20:31, 03 gru 2021


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Joku napisał(a)
Na północy lekka zima od tygodnia





Pozdrawiam z ciepłego domku.


Witaj Jolu ależ pięknie śnieg udekorował puchem i kotki haa cudnie oglądają zimową aurę ...ciekawe o czym tak sobie mruczą ... pozdrawiam...
Dojrzałam dopiero drzewko ale fajnie pomyślałaś
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Joku 21:28, 03 gru 2021


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12142
Aniu już mi się wydawało że wojnę wygrałam, wystarczyło że nie sprawdzałam kilka tygodni i zaczęło się od nowa. Muszę wypróbować mospilan, czymś już zlewałam ale nie pamiętam czym. Nic nie pomogło. A twój storczyk pięknie odbił.

Ewa, ale mróz u mnie zdecydowanie mniejszy bo ok. zera. Wróciłam niedawno ze spaceru z psem - chlapa na drodze.

Asiu zimę lubię od niedawna, jak przestałam dojeżdżać do pracy i do Taty. Tam to dopiero była jazda po pagórkach.
Sierściuchy to najbardziej lubią uwalić na czymś miękkim. Wystarczyła chwila zaczytania i moje oczy zobaczyły to



____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Joku 21:35, 03 gru 2021


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12142
Cześć Eda, ładny obrazek zwłaszcza przez okno. Koty przyglądały się sikorkom. One, tzn. koty rzadko tak zgodnie siedzą. Ale widocznie zjednoczyło je marzenie o jakimś upolowanym ptaszku.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Basieksp 21:53, 03 gru 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10248
Oj tam prawie go nie widać w tych poduchach
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
an_tre 21:59, 03 gru 2021


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
A szkodniki przyniosłam prawdopodobnie zakupioną w kwiaciarni ziemią, kwiatów nie kupowałam nowych, a przesadzała niektóre, min. storczyka i od niego się zaczęło.
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
zbigniew_gazda 22:11, 03 gru 2021


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11174
Piękną masz zimę Jolu. Kotkom dobrze się powodzi u Was - he he dobrze wyglądają .
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Joku 16:43, 04 gru 2021


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12142
Basiek, no musiałam nieco wytężyć wzrok bo faktycznie niemal nie było widać.

Aniu, o ziemi bym nie pomyślała że można przytargać coś w gratisie.

Zbyszku obecny obrazek zimowy nieco mniej urokliwy. A zwierzakom chyba u nas dobrze. Czasem z M się śmiejemy że właściwie to my jesteśmy ich służącymi .
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Joku 11:51, 10 gru 2021


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12142
Po kilku mroźnych dniach temperatura poszła do góry, w okolice zera. Ale śniegu nieco przybyło.







____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Joku 11:54, 10 gru 2021


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12142
W domu przytulnie, cieplutko. Nastrój lekko przedświąteczny chociaż za bardzo tych świąt nie czuję.
Zaglądającym życzę łagodnego przejścia przez zimowy czas.

____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
vita 15:35, 10 gru 2021


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4057
Joku napisał(a)
Po kilku mroźnych dniach temperatura poszła do góry, w okolice zera. Ale śniegu nieco przybyło.


Wspaniały ostrokrzew, bardzo świąteczne drzewko.

Dobre życzenia, łagodnego przejścia przez zimowy czas, mega ogrodnicze
Dziękuję, przydadzą się, bo powstrzymuję się bardzo od tzw. szkółkingu. A to zapas rękawic by się przydał, ekologiczne preparaty (naczytałam się, he, he), jakieś nasiona, których nie kupiłam wiosną...

Karmnik z całą oprawą wygląda jak ptasi mercedes Zazdroszczę Ci ptaków, u was taka ich różnorodność. A co czytasz? I co popijasz?
Właśnie, widziałam i nie kupiłam ciekawej książki o naparach. Koniecznie na szkółking!
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies