Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Znowu na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Znowu na wsi

Basieksp 22:03, 18 lut 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10168
Cudna ta lampka solarna, bardzo ładna Ja dziś też dostałam prymulki, mąż był na zakupach i kupił, poprosiłam żeby sam wybrał i bardzo ładne wybrał, a sobie kupił rozmaryn, jak zrobi się spokojnie na dworze to je przesadzę
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Anusia2 22:21, 18 lut 2022


Dołączył: 23 sty 2022
Posty: 239
Piękna lampa. Ma coś w sobie. Ja tak mam jak kupuję coś do domu.
Skrzyneczka dobroci to jak najbardziej. Piękne przedwiośnie.
____________________
Skandynawia po krzyżacku 2 ;Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku
Kordina 00:18, 19 lut 2022


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4692
Cyklameny powędrują na rabatę a pozostałe kwiatki najpierw do donicy a później ewentualnie na rabatę.

W sklepie był duży wybór różnych pierwiosnków i cebulowych w doniczkach, bratków. Były też krzewy, drzewka ale ze względu na brak czasu te rejony pominęłam. Zresztą i tak nie mam miejsca na posadzenie czegoś większego. Były różne fajne ozdoby ogrodowe, nie mogłam się powstrzymać przed uszczęśliwieniem siebie taką lampką solarną. Póki co nie chce się świecić, muszę rozgryźć w czym problem.



Lampka świetna i w moim stylu, a może brak słońca i solarek nie dostał energii tyle co potrzebuje? A może jak w moich była taka przezroczysta folijka przy bateriach, trzeba było otworzyć i ją wyjąć?
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
malgorzataka... 05:51, 19 lut 2022


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
Ooo Joja jaka cacuszko lampa-sprawdz czy gdzieś tam nie trzeba jakiejś bateri wsadzić, a stojaczek metalowy w tle też taki mam--co masz w nim -róża?-u mnie siedzi powojnik.
Twój poprzedni ogród bardzo lubiłam.
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
Joku 12:27, 19 lut 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12068
Vita, skrzyneczka na pewno podnosi nastrój ale zmniejsza obciążenie kieszeni . Chociaż jak zerknęłam na paragon to ceny aż tak bardzo nie różnią się w porównaniu z tym co u nas. Jedynie wybór większy i rozmiary poszczególnych okazów też.
Wydaje mi się że w zeszłym roku zaczęłam szybciej działać. Ty musisz się sprężać żeby zdążyć ze wszystkim.

Basia, mąż się spisał i ma wyrobiony gust ogrodniczy . Mój M ma nieco inny bardziej kolorowy gust niż ja . Dlatego cieszę się że jego zainteresowania skupiają się na starych motorach .

Anusia też lubię takie ozdóbki w domu i ogrodzie. Byleby nie przesadzić z ilością bo w inną pstrokatość można popaść .

Korodina, wydaje mi się że słońca nic nie przesłania, przynajmniej na razie. Ale prawdziwego słońca to ja już od tygodni nie widziałam. Co do folii to muszę sprawdzić.

Małgorzata, powinno ustrojstwo zadziałać bez dodatkowych baterii ale może gdzieś jakiś szkopuł tkwi? Na razie nie sprawdzę bo ozdóbka na dworze a wieje straszliwie. I pada.
W stojaczku rośnie róża i powojnik.
Miło mi że mój poprzedni ogród się podobał.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Ewa777 10:33, 20 lut 2022


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18398
Chyba pierwszy raz widziałam zdjęcia z Twojego poprzedniego ogrodu. Bardzo klimatyczny świat stworzyłaś
Ja również jeszcze nic nie działam w ogrodzie. Nie lubię działać, gdy jest zimno.
"Skrzyneczka szczęścia" daje na pewno dużo radości. Chyba też powinnam już pomyśleć o nasadzeniach w donocach i skrzynkach.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Joku 17:49, 20 lut 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12068
To był mój pierwszy prawdziwy ogród. Bardzo się nim pasjonowałam. Teraz jest inaczej, obecny też mnie cieszy ale ogrodowanie już mi spowszedniało. Zresztą wtedy nie było Ogrodowiska a jedynie gazety i książki. I programy ogrodnicze w tv. Oglądałam wielokrotnie nagrane na video programy Gardeners World.

Też nie lubię pracować w ogrodzie jak jest tak zimno. Dzisiaj już nie wieje tak bardzo i nie pada.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
hankaandrus_44 19:49, 20 lut 2022


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7187
Lepiej nie wyrywać się do takiej zimnej pracy. Zdrowie ważniejsze.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Joku 20:52, 20 lut 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12068
Masz rację. Póki co nie chce mi się działać w ogrodzie.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
eda 21:03, 20 lut 2022


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Nie ma co szaleć jasne też tylko chodzę po ogrodzie i oglądam wiosenny powiew ... nawet strach folię rozkładać na namiot bo znów zapowiadają powtórkę mam nadzieję ,że choć troszkę słabszą ... trza przeczekać w ciepełku
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies