Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Znowu na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Znowu na wsi

eda 22:09, 27 sty 2022


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
U mnie też wieje baardzo ...
macham ...Hanusia jest i czeka na słoneczko
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Anusia2 12:21, 28 sty 2022


Dołączył: 23 sty 2022
Posty: 239
Wieje i deszcz pada. Rano przez chwilę przyjemnie świeciło słońce.
Czasami odpoczynek od neta potrzebny.
____________________
Skandynawia po krzyżacku 2 ;Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku
Joku 18:08, 28 sty 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12087
Hanusia to dobry duch forum. Jak milknie to po kilku dniach ruszają intensywne poszukiwania . Już nieraz tak bywało. Na szczęście zawsze się zguba po krótszym lub dłuższym czasie znajdowała . Czyż nie Haniu ?

U mnie też strasznie wiało i padał deszcz. Dzień okropny pogodowo. Wczoraj też odpoczywałam od neta bo była jakaś awaria. Kiedyś życie się urywało jak zabrakło telewizji i prądu a teraz świat się wali jak zabraknie internetu .
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
eda 18:39, 28 sty 2022


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Tak masz rację Jolcia wszystko się zmieniło ...
i my chcemy czy nie dopasować się musieliśmy ...
prawdą jest że zrobiło się tak iż łatwiej gada się tu niż przy płocie
my to sobie poradzimy w razie awarii ale nasze dzieciaki już wrosły w świat internetu i tym podobnym bez kursu informatyka piszą na klawiaturze jakby się z tym urodzili nic tylko trzeba im zdjęcia pokazywać i opowiadać jak kiedyś się funkcjonowało i nikt W depresję nie miał czasu wpadać a smutki w poduszkę wypłakiwał a nie wszystkim ...choć to nie jest złe nie nie lepiej tak niż zamknąć się na świat Wiosno przychodź bo zbzikujemy
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Anda 16:54, 31 sty 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Witaj Jolu Piękny okaz ostrokrzewu. Nie mam ale bardzo lubię ostrokrzewy.

Niezłą rewolucję zrobiłaś. Placyk pod sosną już był bardzo ładny, a pod śś będzie jeszcze lepiej i na dodatek bardzo smacznie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Joku 17:46, 31 sty 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12087
Cześć Anda! Też liczę na to że będę siedzieć pod drzewkiem i skubać owoce . Jest na co czekać
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
nebel 20:13, 01 lut 2022


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2465
Joku napisał(a)
Haniu u mnie też żadnych oznak nadchodzącej wiosny jeszcze nie widać, leży trochę starego śniegu. Nie lubię takiego stanu.

Kasiek winnik ładny, zwłaszcza z tymi owocami. Ale liście też ma ładne.

Tymczasem ze sporym opóźnieniem wstawiam obrazek ogólny mojego ostrokrzewu - prosiła Ewa (Nebel). Przepraszam Ewa że tak się ociągałam bo albo pogoda nie taka albo coś innego zaprzątało moją uwagę. To ten drugi od lewej strony




Joku, bardzo dziękuję za zdjęcie. Tak na nim wyraźnie widać jakich warunków potrzebuje ostrokrzew. I tak jak napisałaś na moim wątku - muszę raczej w moim ogrodzie myśleć o bluszczach. Jeszcze raz dziękuję.
____________________
Ogród Nebel
Joku 21:18, 01 lut 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12087
Proszę bardzo .
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
malgorzataka... 10:19, 17 lut 2022


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
Jola działasz coś w ogrodzie?
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
Joku 15:39, 17 lut 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12087
Nie, na razie pogoda wybitnie niesprzyjająca i od wczoraj straszna wichura. Poza tym trochę innych zajęć. Ale jak tylko pogoda się uspokoi i będę wolniejsza to ruszam w rabaty . Tym bardziej że wczoraj przyszły zamówione byliny.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies