Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Znowu na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Znowu na wsi

Anda 20:01, 30 kwi 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33397
Zapasy świetne. Do zapchania ewentualnych dziś jak znalazł

Nie straszę przecież. Cieszę sie, że Tobie sie udało i trzymam kciuki żeby tak dalej było

Wróble pewnie teraz wolą zielone i miękkie węglowodany
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Joku 21:27, 30 kwi 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12126
Żartobliwie napisałam przecież . Chciałabym żeby się utrzymała. A jeżeli się nie uda to będzie miejsce na coś innego wg dekalogu Szefowej Danusi. Zapasy czekają.
Cieszę się że zabłądziłaś do mojego wątku.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Roocika 22:22, 30 kwi 2022


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Jolu, ta sangwinaria trochę tulipany przypomniana? Znowu oglądam w telefonie ehh

____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Ewa777 22:31, 30 kwi 2022


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
Skrętniki pięknie kwitną
U mnie świdośliwa też się szykuje.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Anda 11:08, 01 maj 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33397
Ja tu często bywam u Ciebie tylko rzadko piszę Ogródek mamy podobnej wielkości. Czasu mam troszkę mało i po pracy padnięta jestem.

U mnie aktualnie panoszą sie miodunki. Kokoryczki mi tłamszą. Muszę radykalnie je ograniczyć po kwitnieniu.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Rumianka 18:23, 01 maj 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10257
Jolu, wiosna przyszła i to w takim ładnym wydaniu...Skrętniki masz piękne...a świdośliwa już za momencik będzie bialutka... u mnie jest.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Joku 20:58, 01 maj 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12126
Asia, nie umiem robić dobrych zdjęć, biały mi kiepsko wychodzi. Do tulipana nie jest podobna, kształt kwiatu jest inny chociaż od biedy podobieństw można się doszukać. To jest odmiana o pełnych kwiatach, wielkość kwiatu nieco mniejsza od drobnych krokusów. Jak kwiaty przekwitają (kwitnie dość krótko) pojawiają się ładne liście zanikające chyba w lipcu, nie pamiętam dokładnie, mam ją dopiero drugi sezon. Więcej na jej temat powiedziałaby Vita od której ją dostałam. To taka ciekawostka ogrodnicza.

Ewa ten niebieski skrętnik szaleje. Oby nie złapał kolejnej choroby i oby nie dobrały się do niego wełnowce z którymi ciągle jeszcze walczę.
Moja śś też się szykuje.

Anda - Ewa to tak samo jak ja . Też jestem cichą podglądaczką, lubię też twoje relacje z wycieczek ogrodowych.
Miodunki miałam krótko, chyba jeszcze w starym ogrodzie. Teraz nie mam.

Elisa widziałam twoją śś. Czekam z utęsknieniem na deszcz bo sucho się robi straszliwie.
Skrętniki bardzo lubię.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
GorAna 21:05, 01 maj 2022


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Joku napisał(a)





Ciekawa ta sangwinaria
Tawerna pusta a tu majówka
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Basieksp 08:39, 02 maj 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10247
Widoczek urokliwy no a wróble? chyba mają inne zajęcia
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
hankaandrus_44 10:47, 02 maj 2022


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7195
Wróble teraz uwijają się przy gniazdach, wszak rodzina najważniejsza!

Nowych nabytków już nie sprowadzam, chyba że...coś.

Nareszcie i u nas wiosna!
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies