Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Znowu na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Znowu na wsi

Joku 20:07, 26 maj 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12082
Kordina to chyba jakaś tawułka. Gdzieś niedawno mignęła mi jej nazwa ale nie mogę znaleźć.

Anusia, nie jestem osamotniona w posiadaniu mordoru. Mój istnieje 10 lat.

Zbyszku w ogrodzie na razie dominuje zieleń, jest trochę żółtego i fioletowe czosnki. Kolory w większej ilości dopiero w czerwcu.

Haniu posiedź . Mam nadzieję że się nie nudzisz. Popadało dzisiaj trochę i wiało strasznie.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
KasiaBawaria 18:21, 27 maj 2022


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
A mnie urzekl twoj taras to plytki jakies specjalne?Latwo sie je czysci? Bo czeka mnie wymiana tarasu a twoj mi sie spodobal
____________________
Zapraszam na kawe
Joku 19:00, 27 maj 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12082
To jest gres Sandero Grey kupiony w markecie, nie pamiętam już którym bodajże 10 lat temu. Producent nie był polski, płytki były krótko dostępne. Sprawuje się póki co dobrze. Wpadł mi w oko . Cena była przystępna, zrobiłam zdjęcie metki w sklepie dlatego mam takie dokładne informacje .

Przeważnie zmiatam kurz, piasek miotłą, ewentualnie zmywam wodą. Ale rzadko to robię bo ma "barwy ochronne" .
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Joku 19:06, 27 maj 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12082
ryska napisał(a)
Jola taras i widok z okna masz zachwycający. A wydzielony kąt gospodarczy to bardzo przydatna sprawa. Pewnie go sobie zagospodarujesz odpowiednio do zapotrzebowania.


Renata umknął mi twój wpis, przepraszam. Dziękuję za dobre słowa, kącik gospodarczy rzeczywiście mi potrzebny bo nie bardzo mam się gdzie podziać chociażby z workami z ziemią, kompostem.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
eda 23:09, 27 maj 2022


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Joku napisał(a)




W donicy na ścianie coś zaczyna się pojawiać



I widok na do widzenia



To siedzimy wszystkie i podziwiamy brateczki ślicznie się uśmiechają tarasik miodzio
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Rumianka 13:01, 28 maj 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10227
Jolu przy kratce możesz posadzić groszek bylinowy, jest piękny lecz nie pachnie. Łodygi kwiatowe ma sztywne że może stać w wazonie. Nie ma żadnych wymagań i rośnie już zawsze a że strąków można pozyskać nasiona.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Milka 07:22, 29 maj 2022


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Fajnie masz na tarasie i na dodatek korztystasz. Już widać co w donicy
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
KasiaBawaria 10:50, 30 maj 2022


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Joku napisał(a)
To jest gres Sandero Grey kupiony w markecie, nie pamiętam już którym bodajże 10 lat temu. Producent nie był polski, płytki były krótko dostępne. Sprawuje się póki co dobrze. Wpadł mi w oko . Cena była przystępna, zrobiłam zdjęcie metki w sklepie dlatego mam takie dokładne informacje .

Przeważnie zmiatam kurz, piasek miotłą, ewentualnie zmywam wodą. Ale rzadko to robię bo ma "barwy ochronne" .


I wlasnie takie cos szukam, cos na tym szybko brudu nie widac, dziekuje
____________________
Zapraszam na kawe
Joku 11:51, 31 maj 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12082
Eliso groszek zapisuję w propozycjach na o miejsce, znam go bo kiedyś rósł w sąsiedzkim ogrodzie.

Irenko korzystam jak tylko mam czas, uwielbiam to . W donicy widać coraz więcej .

Kasiu ważne żeby roboty było jak najmniej i jak najwięcej czasu na cieszenie się ogrodem.

Należę do szczęśliwców mogących teraz do woli cieszyć się czasem spędzanym w ogrodzie. Uwielbiam ten czas, zwłaszcza przedpołudnia i późne popołudnia.
Popadało, o przymrozkach ogród zapomniał, ja też i wszystko ruszyło rosnąć i kwitnąć. W kilku miejscach pokazały się paprocie o których zapomniałam że je sadziłam albo już oswajałam się z myślą że nie przetrwały zimy.
Aktualne obrazki z bliska i z oddali .







____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Joku 11:54, 31 maj 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12082






____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies