Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

siaaska 00:24, 13 maj 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
Tworzysz wspaniały ogród Już mi sie podoba Zwłaszcza otoczenie tarasu i ten konar wspaniale wkomponowany... Będę zaglądać
____________________
Asia - Nasz mały raj na ziemi i www.siaaska.zieloneblogi.pl
Tinka 09:57, 13 maj 2012


Dołączył: 23 mar 2011
Posty: 603
Konstancja30 napisał(a)
monteverde ... witaj ... będą ... muszę to opanować ... ale ogrodu to jeszcze nie ma ... on się rodzi

Arcobaleno ... Lena ... Greglis ... buziaki ... no tak ... bo jak już jest dom ... i jak już upiecze się w nim chlebek (to etap ... u mnie mocny )) ) ... to musi być ogród !!! ... ja jeszcze sporo na niego poczekam ... sporo muszę zburzyć ... wiele wybudować ... to potrwa ... do tej pory byłam królową jednorocznych ... teraz wiem, że można tworzyć i rzeźbić podwaliny przyszłego ogrodu w donicach ... dzięki Danusiu ... albo w gruncie ... tylko trzeba mieć plan ... i ja go tu będę tworzyć mam nadzieję z Waszą pomocą

skoro o donicach mowa to potraktowałam donice z OBI zwykłe terakotowe pastą do wybielania i oto efekt ... jeszcze może szablon jak u Greglis ...





Jesteś niesamowita Konstancjo....Nie mam cienia wątpliwości,że stworzysz tu ogród marzeń.Życzę wytrwałości,oraz cudownych efektów.Te doniczki to świetny pomysł.Zdradz proszę co to za pasta,bo chcę mieć takie same...Pozdrawiam-Anna
____________________
Tinka - Moja oaza spokoju
Tinka 10:02, 13 maj 2012


Dołączył: 23 mar 2011
Posty: 603
Konstancja30 napisał(a)
obiecany konar ... kilka zdjęć z zeszłego roku









w sezonie obstawiam go donicami z kwiatami sezonowymi ...


Ten konar jest przecudny....Ciekawa jestem gdzie go 'upolowałaś'
____________________
Tinka - Moja oaza spokoju
majkel0326 10:25, 13 maj 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Konstancja,ten konar to ciekawy element w Twoim ogrodzie.Fajnie go wykorzystujesz.
____________________
Maja - Moje roślinki
Gardenarium 12:08, 13 maj 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Najlepsze są konary dębowe. Można je znaleźć na brzegach rzek. czasem są toczone przez nurt rzeki...takie są najładniejsze
Wyoblone i szare, cudowne na miniaturowe skalniaczki.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Konstancja30 14:09, 13 maj 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
mój konar to pozostałość po starym kasztanie ... kilka tygodni po tym jak zaistniał pomyślałam, że jest zbyt duży ale został ... bo go lubię i nie przeszkadza na tyle ile zmusiłoby mnie do działań leczniczych ... w tym roku dopieszczę trochę nasadzenia przy nim ... brakuje mu zimozielinych roślinek i tego pieprzyka co to stanowi kropkę nad "i" ... coś w donicy powinno go równoważyć w pionie ...

____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
zbigniew_gazda 14:26, 13 maj 2012


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11156
Iza masz duszę artystyczną . Ogród pięknieje i życzę aby każdy dzień przynosił nowe zmiany.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Borbetka 15:38, 13 maj 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
A zabezpieczyłaś ten konar jakimś środkiem przeciw gniciu czy próchnieniu? Ja miałam taki (nie dębowy, ale chyba olchowy) i próchnieje mi. Rozlatuje się między palcami. Szkoda by było, bo Twój piękny jest.
____________________
borówcowy wizytowka
Konstancja30 15:48, 13 maj 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
zbigniew_gazda napisał(a)
Iza masz duszę artystyczną . Ogród pięknieje i życzę aby każdy dzień przynosił nowe zmiany.


Dziękuję Zbyszku ... widziałam u Ciebie kanny ... pierwszy raz zasadziłam je w tym roku u siebie ... kłącza dostałam i z tego co wsadziłam wyszła połowa ... czekam dalej co z tego będzie ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 15:53, 13 maj 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Borbetka napisał(a)
A zabezpieczyłaś ten konar jakimś środkiem przeciw gniciu czy próchnieniu? Ja miałam taki (nie dębowy, ale chyba olchowy) i próchnieje mi. Rozlatuje się między palcami. Szkoda by było, bo Twój piękny jest.


już miałam napisać, że nie ale jak nie jak tak ... położyłam warstwę oleju ... ale tylko w części naziemnej ... rozbieram teraz stary drewniany domek pewnie z początku wieku to niewiarygodne ile drewno jest w stanie wytrzymać ... czasami odnawiam zapomniane w graciarniach mebelki i gdy spod zniszczonej warstwy wydobywam drewno uderza jego intensywny piękny zapach i barwa ... a wydawałoby się że to coś tylko do spalenia ... nie wiem skąd w naturze tyle siły nawet jak ją od soków odetniemy ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies