Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Ginger

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Ginger

Ginger 13:48, 20 sty 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 692
gierczusia napisał(a)
Bardzo ładnie prezentuje się Twój ogród pod zimową pierzynką u nas też tyle śniegu , a ja stworzenie ciepłolubne marzę o ciepełku ... Właśnie przygotowuję przedstawienie jasełkowe ... Czy mogę wypoźyczyć te rękawice włochate ??? byłyby idealne dla jakiegoś kolędnika pozdrawiam gorąco .. Byle do wiosny


Elu jest jeszcze czapka do kompletu żeby w głowę ciepło było
____________________
Dominika Nasz wspólny ogród
Ginger 13:59, 20 sty 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 692
Kindziu, Madżenko, baraga, Gosiniak i kasik melduję, że jestem i również niedzielnie pozdrawiam . Madżenko co do planów wiosennych to już zrobiłam wstępne zamówienie roślin (wstępne bo jeszcze nie zostało zamknięte żebym mogła dobierać roślinki ) wybór padł na : Horti Incrediball 2 szt chcę je posadzić przy tarasie, żeby kwiaty zaglądały przez balustradę, Horti kosmata 2szt , Horti Polar Bear również 2szt i winobluszcz star showers. Na wiosnę trzeba poszerzyć rabaty to musowo
____________________
Dominika Nasz wspólny ogród
Pola 15:09, 20 sty 2013


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Ginger, byłam obejrzłam twój ogród, mostek cudny, roslinek widzę przybyło od momentu założenia ogrodu, będę podparywać , jak zmieniasz swoje otoczenie. Fajnie że coraz więcej osób z okolicy na ogrodowisku
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Gabrysia_ 15:29, 20 sty 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Ślad zostawiam
Buziaki...
____________________
Ginger 17:08, 20 sty 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 692
Pola napisał(a)
Ginger, byłam obejrzłam twój ogród, mostek cudny, roslinek widzę przybyło od momentu założenia ogrodu, będę podparywać , jak zmieniasz swoje otoczenie. Fajnie że coraz więcej osób z okolicy na ogrodowisku


Witaj Polu dziękuję za rewizytę
____________________
Dominika Nasz wspólny ogród
Ginger 17:09, 20 sty 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 692
Gabrysia_ napisał(a)
Ślad zostawiam
Buziaki...


A ja się zastanawiałam czyje to ślady na śniegu
____________________
Dominika Nasz wspólny ogród
Gabrysia_ 17:10, 20 sty 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Ginger napisał(a)

Ślad zostawiam
Buziaki...


A ja się zastanawiałam czyje to ślady na śniegu


____________________
grazyna 09:06, 28 sty 2013


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
Dominiko a gdzie zamawiasz rośliny ? Jesteś zadowolona ? No, z tego sklepu, jakości sadzonek ?
____________________
Grażyna Tu odpoczywam
gierczusia 11:56, 03 lut 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Hej widzę ,ze szukasz pomysłów na pralnię u mnie w pralni jest pralka , suszarka bębnowa szafa , teraz kupiłam deskę do prasowania montowaną do ściany .. Możesz kuknąć do mnie , tam sobie zobaczysz.. Jeśli będziesz miała ochotę wyślę Ci namiary na priv.. Bo mnie ta deska zachwyaca buziole
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Ginger 12:14, 03 lut 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 692
grazyna napisał(a)
Dominiko a gdzie zamawiasz rośliny ? Jesteś zadowolona ? No, z tego sklepu, jakości sadzonek ?


Grażynko rośliny zamawiałam na Florini.pl . Zamawiałam od nich w zeszłym roku kilka roślin i byłam zadowolona i z jakości sadzonek, i ze sposobu pakowania roślin, kontakt też był przyjemny . Na ogrodowisku mają bardzo dobrą opinie.
____________________
Dominika Nasz wspólny ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies