Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W Gąszczu u Tess

Pokaż wątki Pokaż posty

W Gąszczu u Tess

Madzenka 06:21, 22 sie 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Kofam białe zawilce. Moję żurawki w tym roku też nie tenteges....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
ewa004 13:12, 22 sie 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264



Tesiulka macham i pozdrawiam
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Magda70 21:26, 22 sie 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
AAAA ja zapomniałam o zawilcach....zachwycałam się nimi zeszłej jesieni a teraz zabyłam...muszę się rozglądnąć gdzieś...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
beta 13:25, 26 sie 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Tess
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Anabell 22:29, 26 sie 2013


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Tessiulka - widzę piękne zawilce, dopatruje się na jakim stanowisku rosną słońce czy cieniste.
Mam więcej jak 200 szt zapomniałam w ubiegłym roku posadzić, w zasadzie to nie zdążyłam, a teraz mam dobrać im miejsce. Rosły mi kiedyś w słońcu pięknie, potem przesadziłam w ciut cieniste i nigdy nie wyszły.
Gdzie rosną Twoje? Macham z pozdrowieniami.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
grupa_trzyma... 13:09, 27 sie 2013

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Tessi, wróciłam. Pozdrawiam Cię pourlopowo!
Wrzuciłam wsteczny i pooglądałam wszystko dokładnie. Wynotowałam sobie potrzeby hortensji.
Dłuższą chwilę podziwiałam roślinne przedszkole. Powtórzę za Agniechą: jesteś MISZCZU w ukorzenianiu i rozmnażaniu roślin. Milin! Wiesz, że mi się podoba bardzo. I kopytnika widziałam i citronelki. Trochę mi one przypominają sałatę strzępiastą lollo. Patrząc na nie ciągle byłabym głodna.
Moja refleksja na dziś: chcesz mieć dopilnowany ogród nie wyjeżdżaj na urlop. Buźka!
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
Celina 12:00, 29 sie 2013

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
[





Każdy z tych widoczków Teresko jest bardzo smakowity
takie przemyślane kompozycje.
U mnie wszystko-jeden chaos. Miałam w planach coś porobić na działeczce, ale chyba wyjdą z tego nici
czasami tak bywa
Może uda się w przyszłym sezonie
Jeszcze raz kukam na te fotki- naprawdę bardzo ładne!!
____________________
Celina - Moje poletko
Mille 13:56, 01 wrz 2013


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 433
Tess, nie jestem na bieżąco, ale przecieram oczy ze zdumienia - tytuł okazał się proroczy - gąszcz jest, ale bujnych rabat, jakoś wszystko wygląda inaczej, zupełnie inny ogród. Pięknie jest! I widzę, że lubisz rozmnażać roślinki, ja z roku na rok też coraz bardziej się wciągam w robienie własnych sadzonek, nie mam serca wyrzucac lawend po cieciu, bo wszedzie widzę potencjalne sadzonki Nie wiem czy Ci pisałam, ale połączenie kopytanika z limonkowym kolorem bardzo mi się spodobało u Ciebie już jakiś czas temu. I te twoje trawki, i hortensje różowe... wszystko super
____________________
Milena - Ogród pod starym modrzewiem
Tess 20:32, 03 wrz 2013


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Dziewczyny jesteście kochane, że zaglądacie i tyle miłych słów napisałyście.

Nie pisałam, bo mam doła jak krater wulkanu.

Mam w ogrodzie potwory. Dużo potworów. Zeżarły mi już trzy żurawki. Muszę kupić larvanem. Inaczej zeżrą mi wszystko.

W dodatku coś mi zżera trawnik. Porobiło takie żółte pasy szrokości ok. 30 cm i szersze. Mnóstwo pasów w różnych miejscach.
Albo larwy chrząszcza majowego albo nie wiem co.

Nic mi się robić w ogrodzie nie chce. Bo po co? Żeby te farfocle miały co zżerać?


____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Madzenka 22:46, 04 wrz 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Tess napisał(a)
Dziewczyny jesteście kochane, że zaglądacie i tyle miłych słów napisałyście.

Nie pisałam, bo mam doła jak krater wulkanu.

Mam w ogrodzie potwory. Dużo potworów. Zeżarły mi już trzy żurawki. Muszę kupić larvanem. Inaczej zeżrą mi wszystko.

W dodatku coś mi zżera trawnik. Porobiło takie żółte pasy szrokości ok. 30 cm i szersze. Mnóstwo pasów w różnych miejscach.
Albo larwy chrząszcza majowego albo nie wiem co.

Nic mi się robić w ogrodzie nie chce. Bo po co? Żeby te farfocle miały co zżerać?




Nie zalamujemy się , dzialamy!!!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies