Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W Gąszczu u Tess

Pokaż wątki Pokaż posty

W Gąszczu u Tess

popcorn 15:25, 12 cze 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
____________________
Mój nowy ogródek
Ania 21:25, 12 cze 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 680
Tess napisał(a)






Białę czosnki wyglądają u Ciebie jak wielkie dmuchawce
a tutaj masz link do róży o którą u mnie pytałaś Alchymist tylko, że o wiele większa:
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5133-ogrod-z-lezka-ii?page=150
Pięknie u Ciebie, Pozdrawiam
____________________
Ania z zielonego Wzgórza
chojna 09:04, 15 cze 2015

Dołączył: 20 sie 2014
Posty: 862
Witaj Tesiu,
przygnały mnie Twoje piękne zawilce, które oglądałam jakieś 100 stron wcześniej. Już wiem, że je posadzę
Jestem pod mega wrażeniem Twojego ogrodu w gąszczu (nad rozlewisko jeszcze nie miałam czasu ) i zmian jakich w nim dokonałaś.
Urzekły mnie Twoje rabaty z czosnkami. Na czosnki zachorowałam na Ogrodowsisku, ale na to jeszcze chwilka Ogólnie Twój ogród robi wrażenie przemyślanego w każdym calu, dojrzałego, urządzonego z gustem i z wyczuciem.
Pieknie!!!

Nawadnianie też będziemy robić sami. Mam projekt kupiony w firmie, która się tym zajmuje z wykazem matreriałów, zasięgami, opisem wszystkiego co i jak.

Jeśli znajdziesz chwilkę zapraszam do siebie. U nas też zmiany i to spore.

Pozdrawiam
____________________
Olka- Mój ogród nad rzeką...
Ensata 09:28, 15 cze 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
Ha, czekam w takim razie, bo zurawek ciemnych mam dużo. Pokaż zdjęcia koniecznie
____________________
W kolorze blue
malkul 11:11, 15 cze 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Tesiu śliczne sa te biale czosnki jak własnie wilekie dmuchawce lub ogromne bańki mydlane.
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
kasia_w 12:05, 15 cze 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Tess czytam w wolnych chwilach Twój wątek Pozdrawiam
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
lojalna_ 12:08, 15 cze 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Fajnie .....takie swietne widoki czochy boskie

____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
ewa004 12:56, 15 cze 2015


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Boskie
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
bdan 13:13, 15 cze 2015


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Tesiu pięknie, bajkowo - widać bajkowy ogród
Tess 15:21, 15 cze 2015


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12097
Bosko mówicie... Nie bardzo. Znowu w weekend byłam na wsi, co oznacza, że w ogrodzie nie robię w zasadzie nic. Trawa urośnięta, kanciki diabli wzięli.
ale trawnik się skosi, choćby przy czołówce

Nie oczyściłam rodków z przekwitłych kwiatostanów, nie mam czasu nowej rabatki w miejscu kompostownika zrobić. Zamierzałam przesadzić odętkę, nie zdążyłam. Kulki i żywopłociki jeszcze nie strzyżone...

W weekend bożociałowy uschły mi doszczętnie sadzonki białej jeżówki, którą hodowałam przez całą wiosnę. Syn miał podlewać, ale zapomniał
Opuchlaki podżarły mi kolejne żurawki (już 4 w tym sezonie). Na tym zdjęciu widać jedną malutką pod pendulą - to właśnie trzecia, czwarta to marmelade. Więcej padniętych na razie nie będzie, bo się paskudy już przepoczwarczyły i obecnie żrą liście, nie korzenie. Zacznie się pewnie znowu we wrześniu.



Po lewej po pniu żywotnika pnie się Rubens, który mnie wkurza na maksa. Rośnie jak głupi, kwiatów miał mało i zdaje się, nie powtarza kwitnienia. Jak się nie poprawi, wywalę jak nic.
A citronelki w przeogródku to wręcz masakra, całe liście poschnięte.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies